Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Wierzę, że coś wymyślisz :))) Trzymam kciuki.

Wybacz, Aga, ale ja malamuta u Ciebie nie widzę :D Malamuty to twarde, dominujące psy - niestety również bywają agresywne i walcza o pozycję z właścicielem na serio. Tylko wyglądają na straszne słodziaki. To nie miękkie haszczaki.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś napisał:



Wybacz, Aga, ale ja malamuta u Ciebie nie widzę :D Malamuty to twarde, dominujące psy - niestety również bywają agresywne i walcza o pozycję z właścicielem na serio. Tylko wyglądają na straszne słodziaki. To nie miękkie haszczaki.

Spokojnie , nie będe miała malamuta na 100% i nie chce więcej tybetanów ! never !

 

cześć Magda ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś napisał:

Spokojnie, my tu tylko gadu-gadu :D

Ooo, a czemu już nie tybek?

Tybki są psami terytorialnymi , jak "zasiedlą" jakąś część"ziemi" to jest jego i nie ma nikt obcy wstępu , nie chce takich sytuacji że ktoś ma przyjśc a ja mysle co zrobić z psem , wiem mam kojec ale ona jest nieobliczalna no i te wybryki Qwendy z niszczeniem , wiem że pies psu nie równy ale ja już mam uraz do tej rasy , dużo osób w ogóle rezygnuje z tej rasy , jedna z hodowczyń np "przenosi " się na kaukazy bo twierdzi że ludzie "niszczą" rase a Ona nie bedzie do tego ręki przykładać ;)

Link to comment
Share on other sites

O 25.08.2016 o 00:24, Aleksa. napisał:

A ten jak on miał, Gregor (tak sie pisze ? xd ), czy Paweł ? 

Paweł się boi psów :D, a Gregorowi Tory nie dam, bo albo ją zagryzie jego Gina albo Dominik jej "zajedzie" łapy :/

16 godzin temu, dOgLoV napisał:

cześć Magda ;)

Cześć :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem co ludzi kręci w wakacjach w ciepłych krajach :/ Ja mam od wtorku, czyli 4 dni, temp. po 30-33'C i ledwo żyję. A co dopiero jakbym miała się wakacjować tak przez tydzień albo i dłużej mdleje.gif Dziś, poszłam z suką na spacer dopiero o 19:30, jak Nathan zasypiał. Wsadziłam go w wózek i poszliśmy w pola. I tak było jeszcze 30'C, ale przynajmniej już słońce nie grzało tak w dymkę ;)

Dziś szwagier zamówił dla mnie prenumeratę książeczek dla Theodora http://www.zlotakolekcjabajek.pl/prenumerata.php :) Do Niemiec nie wyślą, więc musiałam wykorzystać szwagra :D I teraz przez ponad półtora roku będziemy zbierać książki. Będzie 80 książeczek, po 4 w każdym miesiącu :)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie bardziej ich ciągną widoki w tych ciepłych krajach niż sama temperatura , tam pewnie inaczej się to odczuwa , tak mi się wydaje ;)

Ale nie pociesza mnie fakt że jak u Ciebie tak jest to i u nas tak bedzie , chociaż dzisiaj też mielismy 33 stopnie w dzien , teraz nawet nie wiem ile jest bo mi sie wstac nie chce spojrzeć :P

fajne te książeczki ;) niech Theoś od małego uczy się że książki nie gryzą ;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

A to takie numery też zaliczyliśmy ;) Ale to takie jakieś małe książeczki, z samymi obrazkami :P Te co są do czytania, to ma je w rękach tylko jak mu czytamy ;)

No o takie z obrazkami mi chodziło , póki co innych nie posiada ;) musze w ogole pokupić zabezpieczenia do szafek bo poniszczy wszystko , wywala zdjęcia , płyty , jak leci :/

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam własną szafę z książkami, jak byłam mała - od zawsze byłam molem książkowym. Również wtedy, gdy nie umiałam czytać - wtedy tekst czytał mi Tato, a ja oglądałam obrazki i dorabiałam sobie historyjki :D.
A w wieku 12lat przerzuciłam się z bajek na książki o behawiorze psów oraz badania nt dzikich psów, szkolenia psów itd xD hahaha.

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, *Magda* napisał:

Ja nie wiem co ludzi kręci w wakacjach w ciepłych krajach :/ Ja mam od wtorku, czyli 4 dni, temp. po 30-33'C i ledwo żyję. A co dopiero jakbym miała się wakacjować tak przez tydzień albo i dłużej mdleje.gif Dziś, poszłam z suką na spacer dopiero o 19:30, jak Nathan zasypiał. Wsadziłam go w wózek i poszliśmy w pola. I tak było jeszcze 30'C, ale przynajmniej już słońce nie grzało tak w dymkę ;)

Dziś szwagier zamówił dla mnie prenumeratę książeczek dla Theodora http://www.zlotakolekcjabajek.pl/prenumerata.php :) Do Niemiec nie wyślą, więc musiałam wykorzystać szwagra :D I teraz przez ponad półtora roku będziemy zbierać książki. Będzie 80 książeczek, po 4 w każdym miesiącu :)

ja wiem co, są po prostu zdrowo jebnięci ;)

raz jeden byłam na wywczasach zorganizowanych na Rodos (taka nagroda firmowa <rzyg>) i powiem wam, że nigdy się tak nie wymęczyłam i nie wynudziłam na wakacjach jak wtedy, niby był maj ale dla mnie i tak już było za gorąco, a jedyną rozrywką było ... leżakowanie na plaży , normalnie h*j by to strzelił ;)

 poka chłopaków, póki wlazałam na dogo ;)

 

Link to comment
Share on other sites

O 27.08.2016 o 19:06, 3 x napisał:

ja wiem co, są po prostu zdrowo jebnięci ;)

raz jeden byłam na wywczasach zorganizowanych na Rodos (taka nagroda firmowa <rzyg>) i powiem wam, że nigdy się tak nie wymęczyłam i nie wynudziłam na wakacjach jak wtedy, niby był maj ale dla mnie i tak już było za gorąco, a jedyną rozrywką było ... leżakowanie na plaży , normalnie h*j by to strzelił ;)

 poka chłopaków, póki wlazałam na dogo ;)

 

Ale podsumowanie Gosiu :D

Zaraz pokażę ;)

23 godzin temu, dOgLoV napisał:

Magda pewnie znowu gdzieś baluje :P

Grillowałam :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...