Jump to content
Dogomania

Szczenna suka w typie goldena błąka się w KUTNIE.


URIA

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o, dzieki za odzew!
napisalam pw, ale sie narazie nie odzywa. chcialabym skontaktowac dziewczyne z fb z wami, pytala o DT, wiec to nie nowicjusz;) trzeba tylko zaczac dzialac, sorry ze popedzam, ale wyobrazam sobie niewiadomo co i siedze jak na szpilkach, bo jestem tak daleko, ze naprawde wiecej nic nie moge zrobic.
zatem blagam do dziela, zeby nam czlowiek dobrej woli nie uciekl
w dodatku w polsce zima wraca (slyszalam)...

Link to comment
Share on other sites

Kuuurcze nooo!
Czy Uria się odezwała do Ciebie Cleo? Czy ta osoba, która ma pojechać jest z Kutna? Bo jeśli tak, to kilka postów wcześniej gdzieś był adres tej budowy- jeśli jest stamtąd to będzie pewnie wiedziała gdzie to jest.

Szkoda suni i maluchów:(
Trzymam DT, ale w nieskończoność nie mogę- najwyżej kilka dni jeszcze- mamy inne białasy w potrzebie:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny sorry, nie zaglądałam na dogo bo nie mam żadnych nowych wieści o suni, nie było jej do tej pory na budowie jeszcze, a dogo mi nie wysyła powiadomień o tym że mam nowe PW.

Budowa jest na ul. Wschodniej. Jakie jeszcze info mogłoby pomóc?

Cleo - pisz do mnie na FB, albo na maila jakby co, bo dogo PW czasem przeoczę.

mail:
uria (at) poczta.fm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='URIA']Dziewczyny sorry, nie zaglądałam na dogo bo nie mam żadnych nowych wieści o suni, nie było jej do tej pory na budowie jeszcze, a dogo mi nie wysyła powiadomień o tym że mam nowe PW.

Budowa jest na ul. Wschodniej. Jakie jeszcze info mogłoby pomóc?

Cleo - pisz do mnie na FB, albo na maila jakby co, bo dogo PW czasem przeoczę.

mail:
uria (at) poczta.fm[/QUOTE]

Dziewczyna nie jest z Kutna, ale w Kutnie bywa codziennie/pracuje, zajrzyjcie na event prosze, Uria podam jej twoj email, dzieki! Info na evencie uaktualniam jak tylko cos tu sie pokaze, wiec na fb stoi jak wol gdzie jest budowa. Co wiecej moge nie wiem, jak ktos ma pomysl to niech rzuca.
Uria. ale ja nie wiem kto ty jestes na fb???? Dziewczyna podczytuje dogo, ale nie jest tu zalogowana.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
To ja, dziewczyna która pojechała wczoraj szukac suni. Przepraszam ze dopiero dzisiaj pisze ale wczoraj okropnie sie czulam chyba jakies grypsko mnie bierze. ale do rzeczy, pojechalam na ta budowe, a tam głucha cisz...nikogo nie ma. Po kilku minutach pojawili sie jacys robotnicy, którzy nic nie wiedzieli na temat suni, ale od nich sie przynajmniej dowiedzialm ze o 7.30 przyjada ludzie do pracy, wiec czekalam jak reszta pracownikow sie zjedzie. Jedynie jeden pan wiedzial o jaka sunie mi chodzi (nawet mial jej zdjecia w telefonie), powiedzial, ze od jakis 2tyg jej nie widzial, że ona czasami tylko do nich przychodzila, oni ja podkarmaili, ale poglaskac sie nie dawala. Podobno byla bardzo dzika. Oczywiscie nie dalam za wygrana i zaczelam szukac dalej:) Bo tak w skrócie Wam wytłumaczę coś, tam gdzie jest ta budowa, to tam juz funkcjonuje jakies 6 wielkich fabryk, to jest tzw. łódzka strefa ekonomiczna i to jest zlokalizowane jakby przy samym Kutnie, zaraz za tą strefą jest już jakaś wieś. Dlatego stwierdzialm że pojezdze po tej strefie, popytam i poszukam suni. Zaraz obok tej budowy jest wielka masarnia Pini Polonia i tam pojechałam poźniej i tu wszystkiego w sumie sie dowiedzialam od ochroniarzy i innych pracownikow. Po pierwsze, razem z sunia są jeszcze 2 pieski, jakiś mały i taki w typie owczarka niemieckiego. Podobno razem sobie spacerują:) Po drugie zaraz za płotem tej masarni jest wieś i prawdopodobnie te psy przychodzą z tej wsi na wyżerkę. Podobno przeskakują przez płot (który ma prawie 2m) i buszują po śmietnikach, zresztą nie muszą bo czasami pracownicy sami im dają kawałki mięsa. Generalnie w tej masarni pieski są stałymi bywalcami i wszyscy je znają. Zostawiłam swoj numer telefonu temu panu z budowy oraz ochroniarzom z masarnii, żeby mnie poinformowali jak pieski ich odwiedzą ponownie. Niestety od wczoraj nie dostałam zadnego telefonu. Jutro niestety nie mogę, ale w czwartek pojade jeszcze raz i zapytam czy widzieli sunie. Z jednej strony wydaje mi sie że może być lepiej niz myslelismy, bo mozliwe ze pieski maja swoje domy w tej wsi, tylko jak to na wsi, pewnei chodza sobie po całej okolicy, tym bardziej ze maja masarnie obok wsi i zapachy sie roznoszą. Chociaz na 100% nie wiem czy tak jest, chcialabym zeby to byla ta optymistyczna wersja.
Czytalam ,że ktos z Was napisal o otrzymaniu jakiegos telefonu odnosnie szczenaikow, wiadomo juz cos?czy to nasza sunia?
Jak cos bede wiecej wiedzial to napisze. Sory ze tak chaotycznie ale mam nadzieje ze wszystko napisalam.
Wszystkich co pytalam to mowili ze tam po tej strefie ekonomicznej kilka pieskow sie kreci. Podobno sunia byla bardzo płochliwa i dzika, i śmiali sie Ci ochroniarze jak mówiłam ze bym chciala ja do auta wsadzic :eviltong: bo nawet poglaskac jej nie mogli.
ok, chyba juz wszystko!Pozdrawiam,pa!

Link to comment
Share on other sites

[B]kamelleon[/B] serdecznie ci dziękuję za zainteresowanie się tą sprawą !! przynajmniej już mniej więcej wiadomo o co chodzi z ta suczką. Jesteś niesamowita, że zadałaś sobie tyle trudu! Zdrowiej, może w czwartek uda ci się ją namierzyć, choć z tego co piszesz to chyba rzeczywiście wiejski piesek latający luzem i pewnie siedzi gdzieś u siebie w zagrodzie ze szczeniakami teraz.

Dzwoniłam pod numer podany przez F Medor - to raczej nie ta suczka której szukamy ! Ta oszczeniła się w Wiśniowej Górze, jest niewielkich rozmiarów, ma 7 szczeniaków - mieszkają na działce. Jutro ktoś ze schroniska w Kosodrzewinie ma po nie przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...