Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='ulvhedinn']Słuchajcie, kto mi się zadeklaruje na poważnie że się zaopiekuje szczeniakiem? Szczeniak słodki, tylko żarcia broni (nieudolnie) i..... jest niewidomy. Będzie z klatką ;)
Stawiam piwo co wieczór (albo co kto tam lubi ) ;)[/QUOTE]

Jeżeli mi na tyle ufasz, to ja mogę, tylko nigdy nie miałam do czynienia z niewidomym psem, więc nie wiem na ile profesjonalna opieka to by była... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natalia Ty masz jednego z psów Anki, spadaj :D

Ulv ja coś od Ciebie mogę wziąć, cokolwiek. Niewidomy szczeniak jak najbardziej może być. Ja też co prawda z niewidomymi psami jakiegoś specjalnego doświadczenia nie mam ( może dwa razy byłam na spacerze z ślepym psem z naszego schroniska i tyle), ale chęci są. W każdym razie, w razie czego służę pomocą.
A coś poza nim masz do oddania na czas zlotu? Żebyśmy się z Domć jakoś podzieliły ;)
w razie czego ja mogę też wziąć pod opiekę Shilę od Karilki, jeśli mi ją odda.
Chcę jakiegokolwiek psa po prostu, mogę się nim zajmować całodobowo albo tylko w dzień, to już jak wolicie.

Link to comment
Share on other sites

aaa, wlasnie... Chica od Anki prawdopodobniej nie bedzie mogla pojechac :( nie wiadomo co sie dzieje, ale jest nawet podejrzenie parwowirozy lub... raka... :( bedzie miala jutro robione badania. ale nawet jak wyniki beda ok, to nie wiem, czy nie lepiej zostawic ja w Krakowie,bo jakby w razie czego cos sie dzialo...

Link to comment
Share on other sites

Boże, jakaś Ty zaborcza xd ale ja się z Tobą nie kłócę, bo to się może źle skończyć, i nikomu innemu nie radzę, jeśli chce zlot przeżyć :D
Jak dla mnie może być spokojny Maniek, nawet chyba wolę coś spokojnego niż narwańca typu Daktyl xd A no i oczywiście jeśli byłaby potrzeba to ja zawsze chętnie się zaopiekuję Piksel:loveu:, przynajmniej Ewcia się wtedy do mnie nie zbliża :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Boże, jakaś Ty zaborcza xd [/QUOTE]
Nie jestem zaborcza, po prostu rozmawiałam z Ulv przez telefon i sobie pieska wzięłam :diabloti:

No widzisz, ja właśnie chcę pieska pomęczyć, tylko ten mały małpiszon może wpadać na drzewa, więc muszę uważać :D A do męczenia zawsze zostaje Kra :D No i Joker od Anity :D


Jak pisałam jest Maniek, jest Shila od Karilki (o ile Karilka naprawdę chce ją komuś "wcisnąć" na ten tydzień ;)), od czwartku będzie Lala, bo Anula wyjeżdża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Boże, jakaś Ty zaborcza xd ale ja się z Tobą nie kłócę, bo to się może źle skończyć, i nikomu innemu nie radzę, jeśli chce zlot przeżyć :D[/QUOTE]

ee tam dam ci Mole, a Ewa się Moli boi :diabloti: i będzie siedzieć cicho



Jak baby na targu się przegadujecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzać od kogo to 50zł nie chce mi się tak szczerze, i tak będę musiała jeszcze raz lecieć do banku przed wyjazdem...:)

Miśkę oczywiście że biorę...;) W sumie nie zrobiłam psich zakupów, no ale chyba nic czego nie mam nie jest mi niezbędne :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Maniek to myślę, że będzie szczęśliwym psem, tyle kobitek do miziania ;) - to biedak, który sporo ponad rok spędził w budzie, był psem "niewidzialnym", wycofanym, nieśmiałym, a po trzech dna=iach u mnie władował się łózka ;)

Piksel też chętnie wypożyczam ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dzwoniłam przed chwilą potwierdzić wpłatę kasy do ośrodka.
I się dowiedziałam że jeśli chodzi o miejsca do spania to na dole są dwa łóżka rozkładana, dwuosobowe, a na górze 3 lub 4 materace. Więc w domkach 1 i 2, jeśli nikt nie chce spać na podwójnych to przydałoby się po jednym materacu na domek wziąć. Albo zawsze tam możemy poprosić, to jak już wolicie. Ja tam mogę z kimś spać, byle mnie z łóżka nie zrzucał :D

Luiza jeśli tylko możesz to wpadaj na ile chcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Lista rzeczy do wzięcia :D


[LIST]
[*] Koszulki, bluzy, spodnie - ogólnie ciuchy,
[*] Bielizna,
[*] Piżama,
[*] Strój kąpielowy (w razie czego),
[*] Buty, półbuty, klapki, sandały - co kto preferuje,
[*] Przybory do mycia,
[*] Ręczniki,
[*] Szczotki do włosów, grzebienie, gumki, spinki, suszarki, prostownice, lokówki (:diabloti:) - co tam potrzebujecie,
[*] Podpaski/tampony - przezorny zawsze ubezpieczony :cool3:
[*] Kubek, może jakieś sztućce - nie wiem jak tam jest z naczyniami, ale kubek warto mieć swój :D I łyżeczkę :D
[*] Coś na komary, żeby nas nie zjadły :D
[*] Jakiś filtr przeciwsłoneczny może się przydać,
[*] Czapeczki/kapelusiki/chusty :diabloti: - jeśli ktoś preferuje :D
[*] Otwieracze do konserw czy tam piwa - sami zdecydujcie, które są bardziej potrzebne :evil_lol:
[*] Plastry, tabletki, woda utleniona (w razie czego),
[*]Penseta - do wyciągania ewentualnych kleszczy,
[*]Aparat (+ładowarka/zapasowe baterie),
[*]Dokumenty, telefon, ładowarkę do telefonu :cool3:
[*]Jedzenie i picie, chyba że ktoś zaopatruje się na miejscu,
[*]Płyn do mycia naczyń + gąbka,
[*]Papier toaletowy, chusteczki,
[*][B]Pieniądze :razz:[/B]
[/LIST]

Dla tych, co biorą psy:

[LIST]
[*]Jedzenie dla psa,
[*]Smycze i obroże/szelki - [B]przynajmniej jedna para dodatkowo w zapasie[/B],
[*]Miski,
[*]Książeczka zdrowia z ważnymi szczepieniami,
[*]Kaganiec,
[*]Woreczki na koopy,
[*]Ewentualnie klatka, posłanie, czy tam jakiś koc,
[*]Coś przeciw kleszczom (jakieś obroże, spraye - chyba że ktoś używa takich, co się raz na jakiś czas psika).
[/LIST]

To chyba wszystko.
Pisać, jeśli o czymś zapomniałam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue] zdecydowanie NIE:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]
Mówisz? Doobra, to ja już wezme ten co waży pół psa... :)
[quote name='dog193']Dyszka się należy :diabloti:[/QUOTE]
Dycha powiadasz? To ja jednak nie skorzystam xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...