Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

Taaaa, opcja "oj tytytyy! Pamiś jak możesz" strasznie mi się podoba :evil_lol:
Szkoda że ja praktykuję inne metody :evilbat:


[COLOR="#8b0000"][CENTER][B]Przepraszam za offa ale pragnę zaprosić na bazarek z bardzo fajnymi rzeczami ( między innymi: biżuteria, akcesoria dla zwierząt, portfele, zegarek nowy i wiele wiele innych).
[url]http://www.dogomania.pl/threads/205962-Biżu-rzeczy-dla-zwierząt-portfele-zegarek-i-inne.Na-Romę-i-Sokoła.-Do-25.04-22-00?p=16685446#post16685446[/url][/B][/CENTER][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tym razem mam auto ;) a duchów to ja się nie boję, jako niedoszły archeolog miałam juz okazję rozkopywac groby, nie mówiąc o tym uroczym fakcie, że blok mojej cioci (jak zresztą niejeden we Wrocku) leży na starym cmentarzu. Wystarczy kopnąć łopatą głębiej przy sadzeniu kwiatków, żeby na jakąś kość trafić, nie mówiąc już co było, jak pękła rura i kopali koparką.... i jakoś nijak żaden duch mnie nie chce straszyć. Jedynie przez ładnych parę lat mieszkał ze mną duch kota.

Link to comment
Share on other sites

Przed wejściem na zamek w Niedzicy jest taki uroczy znak, coś typu że tu straszy od zmierzchu do piania kura :D
A w Czorsztynie już niestety nie bardzo jest co zwiedzać, chyba że coś odnowili w ciągu ostatnich 3 lat.


matko, to zaczyna brzmieć jakbyśmy jechali na jakiś obóz przetrwania xdd

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...