Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iśka to idealnie, w czerwcu urodziny, a w lipcu dostaniesz na zlocie prezent.:evil_lol: chyba, ze się zobaczymy na wystawie krk. :D

Myslę, że 24 os się znajda, a te towarzyszące nie wystarcza? przeciez Anula ma dwie os tow to juz praktycznie mamy. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Anula, to ja Ci i botox załatwie. :loveu: przecież Ty taka stara jesteś, że normalnie nie idzie wytrzymać z Tobą, gderasz i gderasz, a myślisz, że masz szanse u jakiegoś gościa co to na wystawie był. :evil_lol: może botox Ci trochę pomoże chociaż na cuda bym nie liczyla. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja nadal wiszę niektórym osobom po kilka lizaków :D ale chyba już tylko Anula o tym pamięta:evil_lol:

Pola kiedy idziesz obrabować bank ?:diabloti:
to wiesz, jak już szaleć, to szaleć, zamiast kremu może być operacja plastyczna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']dobra, to jak wszyscy to wszyscy, kto ma jeszcze w okolicach czerwca - lipca urodziny? to kupie od razu dla wszystkich prezenty, a co sie bede! :diabloti:[/QUOTE]

Ja też mam w czerwcu:P nie jadę na zlot ale możesz mi wysłać prezent :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']a ja nadal wiszę niektórym osobom po kilka lizaków :D ale chyba już tylko Anula o tym pamięta:evil_lol:

Pola kiedy idziesz obrabować bank ?:diabloti:
to wiesz, jak już szaleć, to szaleć, zamiast kremu może być operacja plastyczna:diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=blue]jo jest pamiętliwo jeszcze wisisz mi za Adriana czyli już przeszło rooooooooook:diabloti: ale jo se poczekom:eviltong:[/COLOR]

[quote name='Sweet']Ja też mam w czerwcu:P nie jadę na zlot ale możesz mi wysłać prezent :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR=blue] nie jedziesz to wypaad z baru prezentu nie bydzie:diabloti:[/COLOR]

[quote name='anka11']i czy chłopaki coś ze sobą biorą? :lol:[/QUOTE]
[COLOR=blue] chopoki jadą z Anitą a Anita bierze tollera czyli łoni nic nie wezmą;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...