Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='dog193']Proszę trzymać tą bestię (czyt. Piksel) z daleka ode mnie, ten pies jest niebezpieczny dla otoczenia :diabloti: Ja mogę wziąć Krę, mogę Dolca, mogę jakiegokolwiek psa, ale NIE Piksel :evil_lol:[/QUOTE]

no masz... a ja myślałam że to najgorsza jest Moli dla ciebie, zwłaszcza po tym jak cię poszczuła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moli to przy Piksel pestka, pamiętaj, że to mnie wskoczyła na ręce po 5 minutach znajomości :diabloti:
A Piksel... ona się regularnie zasadzała na moje życie :diabloti:


Ulv... nie, nie, nie, najsłodszym to ona na pewno nie była :evil_lol: Piksel i słodki nie idą razem w parze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Proszę trzymać tą bestię (czyt. Piksel) z daleka ode mnie, ten pies jest niebezpieczny dla otoczenia :diabloti: Ja mogę wziąć Krę, mogę Dolca, mogę jakiegokolwiek psa, ale NIE Piksel :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=blue]a Ty siedź cicho przypomniało mi sie jak chyba Ci wyro oszczała i tak strasznie na nie naryczałaś że bidula uciekła i aż sie trzęsła w kącie:diabloti:
[url]http://img852.imageshack.us/img852/6889/dsc0875x.jpg[/url]
widza w ji oczach, że już sie na Ciebie szykuje:diabloti:
[SIZE=1]o i mój Lalencjosz z tyłu:)[/SIZE]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ludzie, nie było mnie raptem kilka godzin a tu o zamkach, ducha, cmentarzach i psach mordercach :evil_lol:
Wesoło :loveu:

Co do zwiedzania to ja też chętnie bym jakieś zabytki zwiedziła.

Uvl a ile Ty psiaków planowo masz zamiar zabrać?

Link to comment
Share on other sites

ja także bym pozwiedzała, ale...od razu pomyślałam o tym
[QUOTE]a kto Wam będzie w tym czasie psów pilnował ?[/QUOTE]
także jak nie będzie chętnych to mogę zrezygnować ze zwiedzania, ale widzę, że tutaj już jakieś rezerwacje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Ludzie, nie było mnie raptem kilka godzin a tu o zamkach, ducha, cmentarzach i psach mordercach :evil_lol:
Wesoło :loveu:

Co do zwiedzania to ja też chętnie bym jakieś zabytki zwiedziła.

Uvl a ile Ty psiaków planowo masz zamiar zabrać?[/QUOTE]

A skad mam wiedzieć ile (i jakie) bedę miała za tyle czasu? Teraz mam 5, ale niedawno było 8..... a wczesniej była bernardynka (kolejna!).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Oj tam myślicie że reszta nie ma żadnych problemów z psami ? ja tam wolę żeby szczekały 24/dobę [B]niż żeby się pożreć miały[/B] :D [/QUOTE]
to mój chyba jednak odpada. :< :evil_lol:

[quote name='anka11']ja nie jestem najsilniejsza psychicznie, a jestem pewna, że dotrwam do końca w dobrym nastroju
[SIZE=1]tzn wierze w to :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]
grunt to pozytywne myślenie. :diabloti:



[quote name='ulvhedinn']Ej, jak to jest względnie blisko Czorsztyna i Niedzicy, to ja sobie robię wypad, znam te zamki z opowieści i chcę zobaczyć!!!![/QUOTE]
ja też chcę zobaczyć! ja też!

[quote name='ulvhedinn']No wiesz co, najmniejszy i najsłodszy pies na zlocie.....[/QUOTE]
dokładnie, przecież Piki jest taaaka kochana. :loveu:




Ewka, chcesz się zajmować Krą? a pamiętasz jak Ci narobiła pod nogi w domku i nie wiedzialaś jak posprzątać? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No, to tatusiek wpłacił kasę ;)


Anula, bez przesady :diabloti: Ja tylko delikatnie jej zakomunikowałam, że nie życzę sobie szczania na moje łóżko :diabloti: A ten pies się ciągle trząsł, więc to nic nowego :evil_lol:

Polka, po poprzednim zlocie mam już doświadczenie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ewa ma nawet sesję zdjęciową z woreczkami na kupy:diabloti: Patrycja gdzieś wrzucała na wątek poprzedniego zlotu.

Taa, Ty i delikatnie. Biedna w kącie siedziała i się bała ruszyc..
Ok, zaznaczam :)

i reszcie o zaliczkach przypominam, już 13 mamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Nie tylko średniowiecze, także zaginiony skarb Inków, inkaska księzniczka, tajemniczy wysłannicy hiszpańskiej Inkwizycji, zbrodnie i kara boska.....[/QUOTE]

Wow!

[quote name='dog193']Proszę trzymać tą bestię (czyt. Piksel) z daleka ode mnie, ten pies jest niebezpieczny dla otoczenia :diabloti: Ja mogę wziąć Krę, mogę Dolca, mogę jakiegokolwiek psa, ale NIE Piksel :evil_lol:[/QUOTE]

O! Zapamiętam ;) i ...wykorzystam !!!

Link to comment
Share on other sites

a Ewcik- zaliczkę czy całośc ?

Dogomanka, Anka11, Klaudusia, Ulv, Karilka, Talia - kiedy Bewarka ma się spodziewać zaliczek/całości ? Najbardziej by mi pasowało jeśli do 16.04 były wysłane.
ClaudiaAnna, Paoii, Lived - rozumiem że Wy też już raczej na 100% jedziecie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']a Ewcik- zaliczkę czy całośc ?

Dogomanka, Anka11, Klaudusia, Ulv, Karilka, Talia - kiedy Bewarka ma się spodziewać zaliczek/całości ? Najbardziej by mi pasowało jeśli do 16.04 były wysłane.
ClaudiaAnna, Paoii, Lived - rozumiem że Wy też już raczej na 100% jedziecie ?[/QUOTE]
ja w przyszłym tygodniu powinnam wpłacić, moze być ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']dzisiaj wieczorkiem wysyłam :D[/QUOTE]
[quote name='anka11']już zaliczka poszła, jutro ma być na koncie[/QUOTE]
dzięki :)

[quote name='dog193']Iśka, eee chyba zaliczkę xD

Karilka, spoko, jak mi ręki nie urwie to się mogę zająć :evil_lol: Ale do zamku jadę z Ulv :D[/QUOTE]
ok.
może wy sobie zróbcie jakieś dwie tury tych wycieczek, bo wyjdzie na to że zostanę ja i wszystkie psy :evil_lol: a ja w Niedzicy jestem raz/dwa w roku więc mnie wycieczka tam nie fascynuje xd tym bardziej że znów tam będę miesiąc po zlocie.

[quote name='dogomanka_']ja w przyszłym tygodniu powinnam wpłacić, moze być ?[/QUOTE]
pewnie :)
właśnie się dowiedziałam że się w niedzielę spotkamy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Woda wodą... Ja to tylko mam nadzieję że tam żadnego bagna nie będzie :evilbat:
Pamir upaprany w 35 % ( potrafi znacznie ładniej :loveu: )
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_J7Mllhm_iJs/TJXwaw7OLTI/AAAAAAAAFqU/0gjqqzxr65Y/Obraz%201679.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...