Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ale bez sensu jeśli nikt się nie dopisze żeby u nas było 7 osób, w tym nie wiadomo czy jedna nie będzie musiała spac na materacu, a w domku nr. 3 by zostało wolne łóżko ^^
Jak Ewa taka chętna żeby od nas uciec to się ją wywali i będzie [COLOR=blue]:diabloti:
zaraz mnie Anula zabije młotkiem, ale kij [/COLOR][COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To jak jest to proszę mnie zapisać.
Tylko się zastanawiam nad psami... Na razie proszę mnie wpisać z jedną suką małą, zobaczymy jak to z tą jej cieczką wyjdzie... :roll: Najwyżej przyjadę bez piesa...
Kasę wpłacę jak mi organizator Iś potwierdzi, że miejsce jeszcze jest :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']No ale bez sensu jeśli nikt się nie dopisze żeby u nas było 7 osób, w tym nie wiadomo czy jedna nie będzie musiała spac na materacu, a w domku nr. 3 by zostało wolne łóżko ^^
Jak Ewa taka chętna żeby od nas uciec to się ją wywali i będzie [COLOR=blue]:diabloti:
zaraz mnie Anula zabije młotkiem, ale kij [/COLOR][COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

[COLOR="blue"]Iśka uderzę Cię:diabloti:
ale nie młotkiem ale łomem bez łeb:diabloti:
Ewa nigdzie nie idzie nie zgadzom sie na to NIEEE[/COLOR]


[quote name='C&B']
Kasę wpłacę jak mi organizator Iś potwierdzi, że miejsce jeszcze jest :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR="blue"]
jo jako JEDNA z prawych rąk Iśki:diabloti:
potwierdzom, że jest do Ciebie miejsce spokojnie;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O Domc xd którą sukę bierzesz ? Prade czy Czike ? jak mała to wnioskuję że Czike, ale zawsze mi się wydawało ze Prada jest taka bardziej do innych psów etc.
zapisuję :)

Karilka nie ma problemu ;) tylko daj znac jak przelejesz. I wszystkich innych też o to prosze, żeby pisali jak przelewają, żeby nei było nieporozumień.
A Dżasta albo już, albo zaraz po świętach wysłała/śle zaliczkę.

Link to comment
Share on other sites

Prada jest bardziej do psów miło nastawiona, ale ją trzeba jeszcze ogarnąć, bo ma fobie typu 'Ja nie wejdę do obcego budynku' itd... Więc na pewno nie spała by spokojnie w domku :evil_lol: I ucieka głupia -.-
Mi zaraz jak się uda mamuśkę z kuchni wyciągnąć (ona wpadła w trans! to nie jest normalnie - od 7 siedzi w kuchni i pichci :diabloti:) to przeleje całość:cool3:
Widzisz Iś, kusiłaś kusiłaś i jadę:razz:

Link to comment
Share on other sites

może ktoś szuka nowego psa na zlot? :diabloti:

:siara:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/206739-12-szczeniak%C3%B3w-Malamut%C3%B3w-szuka-domu%21?p=16769424#post16769424"]http://www.dogomania.pl/threads/206739-12-szczeniak%C3%B3w-Malamut%C3%B3w-szuka-domu!?p=16769424#post16769424[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja do jutro ogarnę chłopaków na 100% czy jadą czy nei bo bez sensu żeby jak coś miejsca zajmowali, chodź ostatnio jak gadąłam z łukaszem to mówił że jedzie.
I wpłacę myślę że jeszcze przed praktykami (bo mam cały maj poza domem) a jak nieto już będę Arka truła żeby mamie przypomniał i w maju całość ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...