Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

jeszcze chciałam tylko dodać, że teraz mamy problem z kasą, więc dopiro będzie po 10.. :( przepraszam Was bardzo, liczyłam, że od razu wpłacę, ale trochę nam sie zmieniło przez ten tydzień/dwa, kiedy nie było wiadomo jak z tą awarią

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to nie zmieniaj Iś. Chyba, że chłopakom nie będzie pasować. :diabloti:


może nie będe najstarsza z dziewczyn bo jak ClaudiaAnna pojedzie to ona będzie najstarsza. :diabloti:


EDIT: Iś, a kiedy masz urodziny? to ja Ci kupie stara dupo! :loveu: Wgl co to zazdrobnienie? :razz: podrywasz mnie? :evil_lol: a co do ClaudiAnny to ona jest rok ode mnie starsza. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki sorki że dopiero teraz się wypowiadam ale brak czasu... :oops::oops:
Ciesze się że jest szansa na to że mogę jechać z Wami :D :loveu: Ale tak na 100% określę się na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek) bo nie wiem jak będzie z moimi rodzinnymi wakacjami nad morzem.. Mam nadzieję że nie będę musiała wybierać pomiędzy tymi dwoma wyjazdami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']No to nie zmieniaj Iś. Chyba, że chłopakom nie będzie pasować. :diabloti:


może nie będe najstarsza z dziewczyn bo jak ClaudiaAnna pojedzie to ona będzie najstarsza. :diabloti:


EDIT: Iś, a kiedy masz urodziny? to ja Ci kupie stara dupo! :loveu: Wgl co to zazdrobnienie? :razz: podrywasz mnie? :evil_lol: a co do ClaudiAnny to ona jest rok ode mnie starsza. ;)[/QUOTE]
oni są mniejszością więc nie mają nic do gadania:evil_lol:

16 czerwca xd ostatnie moje 'naście'.. łaa super, zawsze o marzyłam o takim prezencie:loveu::eviltong:

:diabloti:

[quote name='klaudusia0219']kremy przeciwzmarszczkowe to od 30 :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='dogomanka_']to Iśka juz sie powoli zaliczać będzie. :diabloti:[/QUOTE]
no wiesz co, tak na forum zdradzac mój prawdziwy ukryty wiek :evil_lol:

[quote name='ClaudiaAnna']Cioteczki sorki że dopiero teraz się wypowiadam ale brak czasu... :oops::oops:
Ciesze się że jest szansa na to że mogę jechać z Wami :D :loveu: Ale tak na 100% określę się na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek) bo nie wiem jak będzie z moimi rodzinnymi wakacjami nad morzem.. Mam nadzieję że nie będę musiała wybierać pomiędzy tymi dwoma wyjazdami :evil_lol:[/QUOTE]
Nie ma sprawy ;)
daj znac jak będziesz wiedziec

Link to comment
Share on other sites

W okolicach lutego/marca wszystkie były zajęte, nie wiem jak teraz, może przez tą awarię coś się zwolniło.
Ale będziemy miec tyle osób ? Bo jak na razie nadmiaru mamy 2-3 osoby + ewentualnie Talia, a domki są 6cio osobowe, tzn tak optymalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...