Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Tak, Baal to kananejski bóg płodności, deszczu. Chociaż pojawia się też w innych kultach religijnych.
Baalem też nazwano jakiś czarny charakter z gwiezdnych wojen. A wiem stąd ,że zostałam upomniana w necie przez jakiego małolata, jakim prawem dałam takie imię rudemu kotu, on dał swojemu czarnemu.:evil_lol:

Bardzo dziękuję za słowa uznania w imieniu moich kociastych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Tak, Baal to kananejski bóg płodności, deszczu. Chociaż pojawia się też w innych kultach religijnych.
Baalem też nazwano jakiś czarny charakter z gwiezdnych wojen. A wiem stąd ,że zostałam upomniana w necie przez jakiego małolata, jakim prawem dałam takie imię rudemu kotu, on dał swojemu czarnemu.:evil_lol:

Bardzo dziękuję za słowa uznania w imieniu moich kociastych :)[/QUOTE]
W przypadku kota, lepiej niech ma więcej wspólnego z deszczem niż z płodnością;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Płodny to on jest, łowi myszki nawet w zimie ;) bo jeśli chodzi o TE sprawy, to jajeczka stracił jakoś w miesiąc po przyjeździe do mnie, chyba w wieku 7 miesięcy. Teraz ma 8 lat :) Wrzaskun też bezjajeczny, lat 7 :)[/QUOTE]
Kamień z serca;)
To już długo u Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Maciek[/B], zrób sobie przerwę w weselisku ;) i napisz troszkę co u Was :lol:. Jak Wam mija styczeń ? :lol:[/QUOTE]
Może krótką przerwę;)
Ogólnie jest dobrze. Nic złego się nie dzieje:)
Baj na nic nie narzeka, choć raz na kilka dni jakaś petarda gdzieś wybuchnie:angryy:
Morgan dostał drugiego Advocata.
Ares czuje się bezzmiennie dobrze:)
Alfred jak zawsze z ADHD;)
Spacery coś się ostatnio skróciły. Ares chodzi pół trasy co reszta bo później już zaczyna kuleć, choć normalnie nie kuleje. Morgan też mógłby przechodzić całość, ale skracam mu bo ostatnio dużo wolniej chodzi. Jakby w ogólne nie chciało mu się nigdzie iść. Nie wiem czy to wiek czy o co chodzi.
Saszka dostała Stronghold (koci odpowiednik Advocata) bo ma od dawna te same problemy z uszami co Morgan. I bardzo jej się przytyło, ale od kilku dni jest odchudzana;)
Julian je za pięciu i rośnie. Mało w szerz;) Teraz właśnie razem leżą na oparciu i Julian myje Saszkę:p
Roger też ma się dobrze. najchętniej bym go wyczesał, ale już nie będę go stresował:roll:

A i zapraszam po pachnidła do [B]dany[/B] banerku - dla niej i dla niego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Pozdrawiam Baja i załogę.[/QUOTE]

[quote name='Tola']Ja również pozdrawiam Maćkowe stadko z wyraźnym wskazaniem na Baja.
Rzadko teraz zaglądam, z moją Tolą jest coraz gorzej, ale myślami jestem na tym wątku.
Terra - kociska cudne![/QUOTE]
Dziękuję Wam:) Na pewno im przekażę:p

Co się dzieje z Tolą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...