Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Mnie tam najbardziej podoba się z dożycą, którą pamiętam jeszcze z Brzyścia, tylko imię mi uciekło:)

Na własny domek Baja czekamy z utęsknieniem, ale nie poganiamy, niech wszystko będzie przygotowane na zicher:)[/QUOTE]

Jej imię to Hera:-)
Na zicher to przyjdzie czas po przeprowadzce. Sprawy kosmetyczne i wykończeniowe mogą poczekać. Mi zależy na tym żeby tam było praktycznie i bezpiecznie. Ale i to musi potrwać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Widzę, że moja pięćdziesiątka pojawiła się już w rozliczeniu.
BARDZO proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Misia:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220471-Mam-deprech%C4%99-szukam-domowego-DT!-Pom%C3%B3%C5%BC[/url]!!![/QUOTE]
To moze ja skopiuję z tego wątku i dam na wątek Misia...

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści z placu budowy Bajowego kojca:
Do skończenia została jeszcze 1 ściana i buda, ale nie byle jaka bo trzypsowa:-) Mam nadzieję, że psiaki będą chciały w niej siedzieć razem. Miejsca wystarczy - to będzie olbrzym jak na "budę":-)

Są i złe informacje:
Obiecałem, że zrobię wszystko co się da, żeby fotki w weekend wkleić jak sobie Bajutek pomieszkuje u mnie, ale to mało prawdopodobne. Koniec budowy przewiduję na niedzielę i wtedy by trzeba tak na szybko wizytę PA organizować, lecieć po Bajutka do hotelu itd. Chyba nie ma co tak szaleć... Zwłaszcza, że zmienić dom to on raczej powinien rano, a nie wieczorem.
Co wchodzę na ten wątek to muszę się tłumaczyć:roll:
Przyznaję - znowu zawaliłem sprawę. Jednak jutro wstępnie spróbuję umówić się na wizytę PA na poniedziałek więc jeśli się uda to...:-)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek i dla Baja:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/225135-Mamy-d%C5%82ugi-wszystko-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-dla-Baja-i-Iwy-do-8-kwietnia%21"]http://www.dogomania.pl/threads/225135-Mamy-d%C5%82ugi-wszystko-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-dla-Baja-i-Iwy-do-8-kwietnia![/URL]

Link to comment
Share on other sites

ten tydzień mam bardzo napięty, zobaczymy jak wyjdzie z wizytą.
Może jeśli byście chciały, to zrobimy tak, że Baj już się przeprowadzi, a my z Pyrdką na poadopcyjną pojedziemy??

A teraz Penny na przedadopcyjną by pojechala sama??

Co Wy na to??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Penny']No to jeśli jesteś za, to tak zrobimy :)
Oj, Maćku bój się, moje wymagania są duże :P[/QUOTE]

Ooo! Pani Penny będzie szukać dziury w całym:evil_lol:

Mi najlepiej środa pasuje. Gdybym przeszedł wizytę to mógłbym wyciągnąć Baja w czwartek rano. Chyba, że jeszcze w środę pod wieczór. Jak chcecie:-)

Link to comment
Share on other sites

A i zapomniałem wspomnieć.
Penny i ja wykąpaliśmy dzisiaj Bajutka. Był (prawie) grzeczny:-) W trakcie "szorowania", 2 razy oczepał się z wody...na nas:-)
Niecałą godzinę po kąpieli, już kulał się na piachu:-)
Teraz jest jeszcze przystojniejszy i bardziej miękki. Tyle, że po tym, sierść zaczęła mu wychodzić całymi kępami. Jutro go wyczeszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Trzymam kciuki za Baja i jego domek - i powiedzcie mu wreszcie, ze wyprowadzka tuz, tuz:mad:[/QUOTE]

Niech pakuje walizki:-)
Mam nadzieję, że do środy miną u nas te zimne noce. Pomimo tego, że jego apartament jest lepiej ocieplony niż niejeden dom to jednak trochę się martwię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']A i zapomniałem wspomnieć.
Penny i ja wykąpaliśmy dzisiaj Bajutka. Był (prawie) grzeczny:-) W trakcie "szorowania", 2 razy oczepał się z wody...na nas:-)
Niecałą godzinę po kąpieli, już kulał się na piachu:-)
Teraz jest jeszcze przystojniejszy i bardziej miękki. Tyle, że po tym, sierść zaczęła mu wychodzić całymi kępami. Jutro go wyczeszę.[/QUOTE]

Na piachu się kulał, ponieważ sam otworzył sobie drzwi i wyszedł z biura, w którym miał siedzieć i schnąć :/ Nie uszanował naszej pracy.
Ale i tak go lubię :)

Niestety mam tylko jedno zdjęcie upamiętniające kąpiel Baja (baterie w aparacie były na wykończeniu i padły :( ):

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Bajo/014.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...