Jump to content
Dogomania

Ozzy - Pozegnanie


Guest kobikowa

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bakura']I niech nigdy Ci nie zabraknie eukanubki i royal canina, a także wody z rajskich źródeł...


Tak wogóle, to tak samo jak z wypadkami samolotowymi. Codziennie w bestialski sposób ginie masa ludzi, a nikt ich nie wspomina, a tutaj zginął jeden piesek w bardziej bestialski sposób i cała afera...nie pomyślcie, że jestem psychopatą, ale to niestety jest prawda...codziennie jest wzywana policja dla zwierząt do spraw zamordowanych bestialsko psów, a tutaj żalimy się nad jednym...pamiętajcie, ja nie psychopata...tylko mówie prawde...[/quote]

Ludzie ginący w wypadkach samolotowych to często zbieg wielu czynników ( awaria sprzętu, błąd ludzki, czasem zaniedbanie ). Walczymy właśnie o to , aby nie było przypadków bestialstwa i konieczności wzywania policji - tak do zwierząt jak i do ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakura']
I niech nigdy Ci nie zabraknie eukanubki i royal canina, a także wody z rajskich źródeł...


[B]Tak wogóle, to tak samo jak z wypadkami samolotowymi. Codziennie w bestialski sposób ginie masa ludzi, a nikt ich nie wspomina, a tutaj zginął jeden piesek w bardziej bestialski sposób i cała afera...nie pomyślcie, że jestem psychopatą, ale to niestety jest prawda...codziennie jest wzywana policja dla zwierząt do spraw zamordowanych bestialsko psów, a tutaj żalimy się nad jednym...pamiętajcie, ja nie psychopata...tylko mówie prawde...[/B]
[/quote]
nie...ty po prostu pomyliłeś fora-:shake: bo właśnie na tym to polega skoro tego nie rozumiesz-tego pojedyńczego przypadku "jednego pieska" to twoja obecność tutaj jest nieporozumieniem...też tylko prawdę mówię...pamiętaj.

Link to comment
Share on other sites

Powstrzymuje łzy w przyplywie szalenczej nienawisci..
niesprawiedliwosc nie ma granic..
Ozzy Kochany...
Wieze w to ze dzieki Tobie ludzie otworza oczy. I chodz czesciowo zniknie niesprawiedliwosc.
Ten kto winny niech bedzie skazany!
JEdnak wiem Piesku ze ty ze swa nieograniczona miloscia bys wybaczyl....
Mam nadzieje ze ludzie pojda za glosem serca..jednak nie swoim lecz Twoim piesku najkochanszy..
W bólu po twym odejsciu opuszczam ramiona... pochylam twarz ..samotna łza pozostawi w Pamieci mej na zawsze Twoj ślad.
Żegnaj Iskierko Kochana ....

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie zastałeś miłości...[/B]
[B]Nie dostałeś wygodności...[/B]
[B]Nie dostałeś psa wartej godności za życia...[/B]

[B]Dostałeś ból,[/B]
[B]dostałeś mękę,[/B]
[B]dostałeś kata...[/B]
[B]TYLE DOSTAŁEŚ ZA ŻYCIA[/B]

[B]Czy ludzi nie stać na więcej?[/B]
[B]Czy nie można psów kochać więcej?[/B]
[B]Czy nie można zaufania mieć więcej?[/B]
[B]Nie mozna pokochać psa?[/B]
[B]Czy coś w tym dziwnego że psa się kocha?[/B]
[B]Czy dużo potrzeba by psu szczęście dać?[/B]
[B]Czy dużo potrzeba by psa pokochać?[/B]

[B]Ozzy,byłeś psem pięknym.[/B]
[B]Lecz twój kat nie był o sercu miękkim.[/B]
[B][COLOR=red]Zadał ci ból,zadał cierpienie,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]PRZECIEŻ NIE TAKIE BYŁO TWOJE MARZENIE![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Ale to co było już nie powróci...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Ty się cieszysz choć milion ludzi się smuci...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego to właśnie śmierć musiała być dla Ciebie wybawieniem od bólu, strachu i żalu? Dlaczego nie dane Ci było zaznać spokoju tu, na ziemi?

Biegaj szczęśliwie po zielonych łączkach za Tęczowym Mostem.
Żegnaj piesku! Może kiedyś wszyscy się spotkamy...

...
[*]... (-_-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...