Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja też napiszę dla równowagi, żeby nie było tak wesoło.
Stado mi się pochorowało... i o ile w miarę wszystkie doszły do siebie to Berta (kotka której amputowaliśmy oczko, miała w nim śrut)jeździ codziennie na kroplówki i zastrzyki. Na szczęście (tfu, tfu) już nie wymiotuje, ale tylko rano trochę skubnęła, dalej nie chce jeść... Miała jechać do nowego domu do Warszawy, nie pojechała ze względu na swój stan zdrowia...
Persica ma nadżerki na języku, leczymy się.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Ciapek też regularnie leje w nocy...wczoraj zanisłam mocz do badania, myślałam ze mi łapska odpadną z zimna przez te "polowanie" na siki z kubeczkiem w ręce ;D od razu pobraliśmy krew do badania, dostał też kilka zastrzyków i dziś w nocy było sucho :) oby to było jakieś niegroxne zapalenie. Obudziłam się rano "twarzą w twarz" z psem:D Ciapek leżał koło mnie jak człowiek, z głową na poduszce i słodko spał, no jak go tu nie ukochać z rana ? :D

Link to comment
Share on other sites

dogomaniacy z Jaworzna :) [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1331462724-1ee875603509aac054e386427dfb63ed8f842f01&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=jaworzno&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ciapek pozdrawia ;)

[IMG]http://i39.tinypic.com/szybo3.jpg[/IMG]

Wczoraj koleżanka ze szkoły przyniosła mi kocyk na bazarek. Jej mama takie szyje. Kocyk jest mały więc nadaje się do szczeniaczków albo joreczka ;) ale jest gruby i mięciutki :) komu ?

[IMG]http://i39.tinypic.com/1zvfkuf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie!
[B]Do oddania za darmo Owczarek Collie,bardzo łagodny trochę zabiedzony w sensie do odkarmienia i wykapania,wyczesania...Piesek dorosły bardzo łagodny:)Zabrany z pustego gospodarstwa rolnego w woj.śląskim.Piesek przebywa w innym gospodartwie rolnym w Gminie Zbrosławice,Jest do wzięcia na cito,ponieważ jest gryziony przez tamtejsze psy;( Proszę pomóżcie może być TDT![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OlaLola']jofracy dzięki !!

Ja toczę bój w domu o... Brzydala czyli Persicę, niechcem jej nigdzie oddawać :( Ale póki co mama się nie zgadza... :([/QUOTE]

Takie brzydalki zawsze kradną serducha :) trzymam kciuki żeby mama ustąpiła ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie, kto będzie na akcji z jakimi psami i w jakie dni.
Chciałabym zabrac Denzela chociaz na jeden dzień, ale on reaguje histerycznie na inne psy wiec musimy się dogadac, żeby nie zacząć kariery w Arenie zadymą :D

Edit.

Wyglada na to, że Renata ze Skubim będa w sobotę, więc ja w takim razie zaklepuję niedzielę z Denzelkiem ;) Marta Ty chyba w niedzielę nie możesz być na akcji?

[B]Słuchajcie kojarzycie jakiś hotel dla psów taki domowy, w naszych okolicach? Który by przyjął dużego psa przeznaczonego do adopcji?[/B]

Edited by sisay
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3Sn76OuJKyY/T2I86Wg1FTI/AAAAAAAACUc/3g1JcIMzj7I/s448/suczka%2520TG%25201.jpg[/IMG]

[COLOR=red][B]Zaginęła!!![/B][/COLOR]

14.03.12 z podwórka przy domu w miejscowości Wieszowa (ok. Zabrza, Tarn. Gór,)zniknęła suka collie. Pies jest dorosły, jasno brązowy z białym kołnierzem. Z uwagi na wiek pies wymaga szczególnej opieki. Jest długoletnim członkiem rodziny i bardzo zależy nam na jego odnalezieniu. Prosimy w związku z tym o wszelkie informacje (również te o śmiertelnym potrąceniu). Tel 696595560 / 694502632 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka'][IMG][COLOR=red][B]Zaginęła!!![/B][/COLOR]

14.03.12 z podwórka przy domu w miejscowości Wieszowa (ok. Zabrza, Tarn. Gór,)zniknęła suka collie. Pies jest dorosły, jasno brązowy z białym kołnierzem. Z uwagi na wiek pies wymaga szczególnej opieki. Jest długoletnim członkiem rodziny i bardzo zależy nam na jego odnalezieniu. Prosimy w związku z tym o wszelkie informacje (również te o śmiertelnym potrąceniu). Tel 696595560 / 694502632 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Podobno Sunia juz szczęśliwie w swoim domku - przeczytałam na wątku zaginionych:)

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście mnie nie będzie w niedziele, z Ciapkiem pojawimy się w sobotę o ile nic nam nie przeszkodzi.
Jeżeli chodzi o hotelik domowy to przychodzi mi tylko Asia która hotelikowała psiaki Fundacyjne czasem, jest w Zabrzu ale nie wiem czy ona ma miejsce. Ostatnio była "przygnieciona" psiakami ;)

Link to comment
Share on other sites

To i ja podniosę a wogóle co tu tak pusto? A może mi dogo szwankuje? U nas bez zmian, nadal ciężki czas czyli remont ale jakoś leci...Skubi nadal troche posikuje ale już mniej, a Belcia grzeczna i ciągle zakochana w króliku:) Pani od Mimi często pisze, wszystko u nich układa się bardzo dobrze:) Była nawet u Piotrka sprawdzić czy wszystko ok po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

U mnie dziś był WDB czyli Wielki Dzień Berty :) Berta pojechała do Ds do Warszawy :) Generalnie na DT mam sztuk kotów 3 w tym persica jest już zarezerwowana, Fruzię i Dianę, które na Dt już są prawie rok i których totalnie nikt nie chce... :(

Link to comment
Share on other sites

Ola, może Dianę weźmiesz następnym razem na akcję? Ona taka ładna, ja się bardzo dziwię że jeszcze domku nie ma.

U nas też był WD :D dla Sasanki, jedynej burej kotki z Kokotka. Ma fajny domek niedaleko mnie.
Za to z adopcji wróciła ślepa Dora, już drugi raz :(

Link to comment
Share on other sites

witam, byłam dziś na [B]wizycie przed-adopcyjnej dla Sreberki[/B] ...bardzo fajny domek... trzeba tylko zabezpieczyc balkon siatka i bedzie miała kicia bezpieczny dom... o szczegółach opowiem Kasi
ps gdybyscie potrzebowali wizyty w rybniku lub radlinie to moge robic wiec podbijajcie (510 266 079)... dalej niestety nie

prosze zobaczcie [COLOR=red][B]ksiązkownie [/B][/COLOR]na moim [B]bazarku[/B].... bo moim kociastym smutno ze nikt o nich nie pamieta ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224783-gt-gt-gt-Super-KSI%C4%84%C5%BBKI-fabularne-i-dla-ciekawych-%C5%9Bwiata-na-RYBNICKIE-kociaste-do-25.03?p=18847309[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! :) A ten domek cierpliwy? bo nie wiem jak długo na Sreberkę będa musieli czekac, ona jest kotem wirtualnym... :) pokazuje się na chwilę wieczorem, a w nocy ją widzę przed zaśnięciem jak próbuje się wydostać z mieszkania przez rolety w oknach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Ola, może Dianę weźmiesz następnym razem na akcję? Ona taka ładna, ja się bardzo dziwię że jeszcze domku nie ma.[/QUOTE]

Diana jest za ciężka.:roflt:
Zobaczymy, jak mi nic nie przybędzie nowego to kto wie może akurat wezmę moje biało czarne 6 kg żywej wagi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...