Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przedstawiam wstępny grafik na zbliżającą się akcję.

[B]SOBOTA[/B]

Marta
Ola
Renata
Monika
Alina + Oliwia

[B]NIEDZIELA[/B]

Ola
Renata
Halina
Monika
Alina + Oliwia
Sabina i Monika

Pięć klatek mamy już rozplanowanych, ponieważ Formica i jej TŻ nie jadą na weekend i w związku z tym będą na akcji i ich koty również :)

[B]Sobota:[/B]
Malwa
Bella
Maja
Łezka
Miziu

[B]Niedziela:[/B]
Bella
Znikotek
jakiś kot od Sabiny
Piksi
Tuliś.

Z psów będą Skubi, Maks (niedziela) i Ares.

Na koniec mam pytanie do wszystkich Cioć.
Nie zabieram żadnego zwierzaka, bo w sumie nie mam co zabrać, ale wzięłabym ze sobą Maćka. Co wy na to i czy mogę liczyć na waszą pomoc ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Przedstawiam wstępny grafik na zbliżającą się akcję.

[B]SOBOTA[/B]

Marta
Ola
Renata
Monika
Alina + Oliwia

[B]NIEDZIELA[/B]

Ola
Renata
Halina
Monika
Alina + Oliwia
Sabina i Monika

Pięć klatek mamy już rozplanowanych, ponieważ Formica i jej TŻ nie jadą na weekend i w związku z tym będą na akcji i ich koty również :)

[B]Sobota:[/B]
Malwa
Bella
Maja
Łezka
Miziu

[B]Niedziela:[/B]
Bella
Znikotek
jakiś kot od Sabiny
Piksi
Tuliś.

Z psów będą Skubi, Maks (niedziela) i Ares.

Na koniec mam pytanie do wszystkich Cioć.
Nie zabieram żadnego zwierzaka, bo w sumie nie mam co zabrać, ale wzięłabym ze sobą Maćka. Co wy na to i czy mogę liczyć na waszą pomoc ? :D[/QUOTE]

Taaaaaaaaaak chcemy Maciusia !!!! :D:D:D:D


Widzę Moniko że zmieniłaś nick i podeszłaś do organizacji Akcji bardzo poważnie :) to się chwali ;)

Link to comment
Share on other sites

Mamy wprawdzie tamto niefajne miejsce pod KFC, ale też myślę ze będzie akcja fajna :)

Muszę Wam powiedzieć, że od dziś do piątku w autobusach Zabrza i Gliwic jeździ 30 plakatów fundacyjnych, zapraszających ludzi na akcję :D
Jutro jadę do miasta, może trafię na jakiś ;)

Ale się ciesze z tego mojego nicka, już straciłam nadzieję ;)
Tak naprawdę Marta, akcję jak co miesiąc organizowała Kasia. Ja tylko spisałam kto będzie i jakie zwierzaki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Ojej, zmieniłam nick :crazyeye: faktycznie!
A już zdążyłam zapomnieć, że o to prosiłam moderatorów :evil_lol:[/QUOTE]

Hahaha, no tu się uśmiałam :D

[quote name='sisay']Mamy wprawdzie tamto niefajne miejsce pod KFC, ale też myślę ze będzie akcja fajna :)

Muszę Wam powiedzieć, że od dziś do piątku w autobusach Zabrza i Gliwic jeździ 30 plakatów fundacyjnych, zapraszających ludzi na akcję :D
Jutro jadę do miasta, może trafię na jakiś ;)

Ale się ciesze z tego mojego nicka, już straciłam nadzieję ;)
Tak naprawdę Marta, akcję jak co miesiąc organizowała Kasia. Ja tylko spisałam kto będzie i jakie zwierzaki :)[/QUOTE]

Ale super ze są w autobusach !!!! :) Renata dzisiaj postawiła mnie na równe nogi swoim telefonem, myślałam że dostane palpitacji serca :D opowiem Wam w sobotę !

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to jest wątek Buby, suczki, która z końcem kwietnia traci "dom" czyli parking na którym stróżuje. Niestety Buba ma realne szanse żeby wylądować w lesie....

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226180-Likwiduj%C4%85-parking-zlikwiduj%C4%85-i-Bub%C4%99-Starsza-suczka-traci-dom-PILNIE-DT-DS[/url]

Link to comment
Share on other sites

Monika, gratuluję zmiany nicka!

Koty na tymczasie:
Konsul i Znikotek:
Ich osobisty wątek z historią: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=134812[/URL]
Konsul vel Benek
Płeć: samiec
Data urodzenia: 2010
Kastracja: tak
Szczepienia: tak
Stosunek do kotów: bezproblemowo
Stosunek do psów: bezproblemowo
Kontakt do opiekuna: 793064211 (dzwonić po 19.00) , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Do domu wychodzącego: nie

Konsul to 1,5 roczny bury kocurek z białym krawacikiem i białymi łapkami. Konsul jest kotkiem, który uwielbia zabawę i lubi dzieci. Nie pogardzi zabawkami i mnóstwem głasków, które zaoferuje mu jego człowiek. Ten mały koci optymista lubi się przytulać i spać pod kołderką. Z takim futrzanym przyjacielem nie ma czasu na nudę. Kocurek szuka swojego domku, najlepiej takiego na stałe, gdyż jego dotychczasowa właścicielka, po śmierci męża, poszła do Domu SENIORA. Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony i z książeczką zdrowia. Niestety nie zawsze trafia do kuwety.
Konsul we własnej osobie:
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-9bbq30zb0iI/TuNtIMbOUuI/AAAAAAAACP0/qPX5typ1Khc/s640/DSC_0121.JPG[/img]
Znikotek:
Płeć: samiec
Data urodzenia: 2006
Kastracja: tak
Szczepienia: tak
Stosunek do kotów: bezproblemowo
Stosunek do psów: bezproblemowo
Kontakt do opiekuna: 793064211 (dzwonić po 19.00) , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Do domu wychodzącego: nie
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-OvkGyT-zI0k/T5Rnf5BzPMI/AAAAAAAABZA/lGpliFOjEj4/s383/IMGP7478.JPG[/img]
Armani - na razie nie do adopcji:
Płeć: samiec
Data urodzenia: 2010
Kastracja: tak
Szczepienia: nie
Stosunek do kotów: w trakcie sprawdzania
Stosunek do psów: bezproblemowo
Kontakt do opiekuna: 793064211 (dzwonić po 19.00) , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Do domu wychodzącego: nie
[img]http://img406.imageshack.us/img406/1391/img2282t.jpg[/img]

Szarik - w trakcie leczenia, na razie nie do adopcji
Płeć: samiec
Data urodzenia: 2006
Kastracja: nie
Szczepienia: nie
Stosunek do kotów: w trakcie sprawdzania
Stosunek do psów: w trakcie sprawdzania
Kontakt do opiekuna: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Do domu wychodzącego: być może
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-1Q7ORky1s_Q/T5V51Owpg5I/AAAAAAAABgM/FVcJtDpjXe8/w500-h332-k/IMGP7534.JPG[/img]

Mam nowy wątek na Miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=141415[/URL]
Na dogomanii urlopuję, zaglądam rzadko, więc kontaktujcie się na gg, FB, email, przez pv na miau

Link to comment
Share on other sites

A ja ostatnio widuję kota który jest podobny do Messera, piękny! tylko jakoś dziwnie ?wygolony? po bokach...mieszka sobie pod autem i jest mega przytulakiem. Mam nieudolnie zrobione zdjęcie w telefonie to wstawie wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Czy to naprawdę już musi być reguła - jak się coś wyadoptuje, to natychmiast wyskakuje coś nowego?
Zacznę się bać znajdowac domy tym zwierzakom :roll:

Wróciła Koko. W czwartek jej pan podpisze zrzeczenie i juz dziś zaczynam szukać domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Marra, co z tą fotą?... wstawisz?[/QUOTE]

No ja chciałam, nawet bardzo chciałam ale niestety mój telefon nie współpracuje z kompem i nie ma ochoty przerzucić zdjęć, spróbuję jeszcze jutro a jak nie to podeślę Ci mmsa :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w Kokotku udało nam się złapać dwa koty, w tym puchatego malucha, na którego od początku polowałyśmy :)
na razie siedzą u mnie w klatce, już się uspokoiły, nawet udało mi się rano wymienić im kuwetę i wodę.
Dzięki Renata za pomoc :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Wczoraj w Kokotku udało nam się złapać dwa koty, w tym puchatego malucha, na którego od początku polowałyśmy :)
na razie siedzą u mnie w klatce, już się uspokoiły, nawet udało mi się rano wymienić im kuwetę i wodę.
Dzięki Renata za pomoc :multi:[/QUOTE]

No to kolejne maluchy mają szczęście :) czekamy na zdjęcia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...