Jump to content
Dogomania

Biedroneczka

Members
 • Posts

  491
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Biedroneczka last won the day on May 14 2011

Biedroneczka had the most liked content!

Converted

 • Location
  Śląskie
 • Interests
  psy, kynologia, jazda konna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Biedroneczka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Mini zostaje z nami!!! :cool1: Nie oddam tej szajbuski nikomu :loveu:
 2. Podnoszę! dalej namawiam mojego ślubnego na adopcje Mini. nie powiedział nie, więc jest dobrze :razz:
 3. Znowu zapuściłam wątek! Ciapek został w swoim starym domu, bo dzieci zbuntowały się przeciwko głupim rodzicom. Miałam wizytę rodziny zainteresowaną adopcją Mini. Wcale nie przypadli mi do gustu, no zero chemii pomiędzy nami! Państwo wypełnili ankietę w platanie, niby wszystko o.k, po czym okazało się, że Pani 10 lat temu adoptowała psa ze schroniska i oddała go (po 10 latach bycia razem!!!!) do schroniska bo miał skazę białkową! No kutwa go mać! to ja powinnam oddać Nestora bo ma problemy z chodzeniem i często muszę pomóc mu wstać. Dzisiaj będę rozmawiać z moim mężem, ponieważ poważnie zastanawiam się nad adopcją Mini. Trzymajcie kciuki! [IMG]http://i44.tinypic.com/ayr9k2.jpg[/IMG]
 4. Tak jak w tytule. Ciapek zostaje ze swoją rodziną . Dzieci skutecznie oprotestowały decyzje rodziców. Będę monitorować sytuację Ciapka.
 5. Cioteczki kto z dogo lub jaka fundacja pomaga pekińczykom? Moja koleżanka chce kupić pekińczyka z "rodofodem" za 300 zł i muszę jej podsunąć szybko jakieś bidulki do adopcji.
 6. Cioteczki kto z dogo lub jaka fundacja pomaga pekińczykom? Moja koleżanka chce kupić pekińczyka z "rodofodem" za 300 zł i muszę jej podsunąć szybko jakieś bidulki do adopcji.
 7. Cioteczki kto z dogo lub jaka fundacja pomaga pekińczykom? Moja koleżanka chce kupić pekińczyka z "rodofodem" za 300 zł i muszę jej podsunąć szybko jakieś bidulki do adopcji.
 8. Dzięki za podpowiedź Mazowszanko. Odezwę się do malawaszka jak coś. Na razie Ciapkiem zainteresował się OTOZ Częstochowa.
 9. [QUOTE]Zdjęcia mi się nie wyświetlają, napisz jak on jest duży, ile waży.[/QUOTE] Ciapek waży maksymalnie 20 kg. Moja siostra widziała go na żywo i mówi, że sięga jej trochę ponad kolano (moja siostra ma około 170 cm wzrostu). Ciapek wygląda trochę jak miks sznaucera średniego.
×
×
 • Create New...