Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorczy Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" !!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie już do wszystkich dotarło że Ciapek już nie szuka domku :D zostaje z nami, podbił nasze serducha, jest bardzo fajnym psem i tym bardziej nie rozumiem jak ktoś mógł go zamykać w łazience i bić.... Mam nadzieje że będzie z nami szczęśliwy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ares pojechał do domku do Świętochłowic. Czuł się tam całkiem dobrze, ludzie fajni, podobało mu się ślizganie na panelach :D Chwile piszczał po naszym wyjściu ale podobno zaraz się uspokoił. Nie miał w ogóle problemu z tym, że jest wśród obcych:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pewnie już do wszystkich dotarło że Ciapek już nie szuka domku :-D zostaje z nami, podbił nasze serducha, jest bardzo fajnym psem i tym bardziej nie rozumiem jak ktoś mógł go zamykać w łazience i bić.... Mam nadzieje że będzie z nami szczęśliwy ;-)[/QUOTE]

Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi :cool3: Pisałaś o nim zawsze z tak wyjątkową czułością, entuzjazmem a czasami przekorą, że innego finału nie mogło być :multi:
Życzę Wam samych radosnych chwil, szalonych spacerów i wydawania kasy tylko na jedzenie, zabawki i podstawową opiekę weterynaryjną :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi :cool3: Pisałaś o nim zawsze z tak wyjątkową czułością, entuzjazmem a czasami przekorą, że innego finału nie mogło być :multi:
Życzę Wam samych radosnych chwil, szalonych spacerów i wydawania kasy tylko na jedzenie, zabawki i podstawową opiekę weterynaryjną :loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy pięknie Biedroneczko :) Teraz jak na niego patrzę to wiem , że dobrze zrobiłam. Nie wyobrażam sobie zostawić go teraz u kogoś, pożegnać się z nim i poprostu zamknąć drzwi. Jak widzę jego radość kiedy przychodzę i kiedy się bawimy, szalone biegi po ogródku i oczywiście niezmienne gadulstwo to jakoś te wszystkie wątpliwości znikają :) Wszystkie psiaki które miałam odżywały u mnie (przeważnie były z łańcuchów) ale Ciapek urzekł wszystkich swoją mordką, tym co przeżył, brakiem łapki i nieskończoną wdzięcznością :) a pozatym zaprzyjaźnił się też kurami :) więc może swobodnie być na ogrodzie całymi dniami :)


Wczoraj do nowego domku pojechał Skubi, będzie mieszkał z 4 letnią Julką gadułą :) i jej rodzicami. Ostatnia informacja jest taka, ze siedzi w kącie z podkulonym ogonem :( ale trzeba trzymać za niego mocno kciuki !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kciuki nadal potrzebne bo Skubi jakoś nie umie się odnaleźć w nowym domu, chodzi smutny, nie chce sie bawić i prawie nie je:(

Za to Aruś już całkowicie sie zadomowił, jest grzeczny nawet jak zostaje sam, nie niszczy, nie brudzi,ładnie chodzi na spacerki, dużo się bawi. Jego pani jest w nim już zakochana a on w niej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Mamy w fundacji cztery śliczne szczeniaczki po mamusi jamnikowatej.

Renata co znowu za pies??? :crazyeye:[/QUOTE]

Widzę Monika że masz już dostęp do internetu :) Szczeniaczki faktycznie kochane :) są u Ciebie ??

Renata znalazła psiaczka gdzies na drodze, dostał na imię Fuks :) Jest wyłysiały na uszach i szyji ale Piotrek oglądał i mówi, że mógł mieć nużeńca jednak nie powinien już być aktywny. Pojawienie się Fuksa zbiegło się ze śmiercią Zaksia
[*]:(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam o Zaksiu :( smutne.

Tak mam już internet i próbuję nadrobić zaległości, a tu jak na złość serwer coś dzisiaj nie chce działać.
Szczeniaki są w domu w którym się urodziły, właściciel suczki poprosił fundację o szukanie domu.

Renata to nie powinna w ogóle z domu wychodzić...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Martuś że odpowiedziałas za mnie. Fuks to bardzo fajny, przyjazny piesek, wielkoście do łydki (oczywiście czarny). Jest strasznie zabiedziony ale u nas dojdzie do siebie, muszę z nim w końcu dojechać do Kasi ale jakoś ostatnio nie było kiedy.
Moniczko jakbym przestała wychodzić z domu to psy zaczełyby przychodzić mi pod dom...taki los:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Dzięki Martuś że odpowiedziałas za mnie. Fuks to bardzo fajny, przyjazny piesek, wielkoście do łydki (oczywiście czarny). Jest strasznie zabiedziony ale u nas dojdzie do siebie, muszę z nim w końcu dojechać do Kasi ale jakoś ostatnio nie było kiedy.
Moniczko jakbym przestała wychodzić z domu to psy zaczełyby przychodzić mi pod dom...taki los:)[/QUOTE]


Ciesz się że to same czarnuchy bo widzisz...do mnie lepiły się same rudzielce (wiadomo rude do rudego ciagnie :D) i wszystko było zawsze zgodnie z planem...pojawiło się toto łaciate i widzisz co ze mną zrobiło ;/ :):):)

Halbina przedstawiam Ci kotka o którym kiedyś wspominałam, ze taki podobny do Messera:

[IMG]http://e-fotek.pl/images/86858186682113367168.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kociak identyczny jak Paciorek od Oli, tylko dorosły :D

Oto Fuks
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/576412_381777021870511_1559347155_n.jpg[/IMG]

A tej suczce w przyszłym tygodniu będę szukać tymczasu i domu:
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/Sonia2/thumbs/phoca_thumb_l_Sonia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']Nie wiedziałam o Zaksiu :( smutne.

Tak mam już internet i próbuję nadrobić zaległości, a tu jak na złość serwer coś dzisiaj nie chce działać.
Szczeniaki są w domu w którym się urodziły, właściciel suczki poprosił fundację o szukanie domu.

Renata to nie powinna w ogóle z domu wychodzić...[/QUOTE]
A zdjęcia jamnikowatych można? może na [url]www.jamniki.eadopcje.org[/url] wstawić?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem na ile one jamnikowate ;) ale mamusia owszem.

Rodzinka
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/thumbs/phoca_thumb_l_suczka%20mama%201.jpg[/IMG]

Piesek
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/piesek/thumbs/phoca_thumb_l_piesek%20c.jpg[/IMG]

Suczka1
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/suczka%201/thumbs/phoca_thumb_l_suczka%201%20c.jpg[/IMG]

Suczka 2
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/suczka%202/thumbs/phoca_thumb_l_suczka%202%20c.jpg[/IMG]

Suczka 3
[IMG]http://szara-przystan.pl/images/phocagallery/szczeniaki_jamnikowate/suczka%203/thumbs/phoca_thumb_l_suczka%203%20a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W tym tygodniu jadę ją obejrzeć i liczę się z opcją, że od razu ja stamtąd zabiorę.
Sunia ma 7 lat, pani jakoś tam o nią dba - rano ją wypuszcza na pół godziny i to by było na tyle spacerów, córka jej nie cierpi, generalnie pies ma przerąbane. Taką wersję mi przedstawiono, a że źródło raczej jest wiarygodne, to będziemy dla niej szukac DT. U mnie nie może długo zostać, jeśli w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay']W tym tygodniu jadę ją obejrzeć i liczę się z opcją, że od razu ja stamtąd zabiorę.
Sunia ma 7 lat, pani jakoś tam o nią dba - rano ją wypuszcza na pół godziny i to by było na tyle spacerów, córka jej nie cierpi, generalnie pies ma przerąbane. Taką wersję mi przedstawiono, a że źródło raczej jest wiarygodne, to będziemy dla niej szukac DT. U mnie nie może długo zostać, jeśli w ogóle.[/QUOTE]

A to ona od 7 lat tak żyje ? i teraz się córce przypomniało, że jednak jej nie cierpi ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...