Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Moge udostepnic Twojego maila na fb?[/QUOTE]


Tak, oczywiście, po to podałam - może ktoś chce pomóc, a nie ma innej możliwości.

edit:

[quote name='Zofija']Co robimy???? Zbieramy pieniądze napiszczie proszę bo nie mamsiły czytać tego wątku???[/QUOTE]

Konto jest podane w 1 poście.
Tylko tez nie wiem, czy lepiej wpłacać indywidualnie, czy na jedno konto - tu, na dogo, a później ktos wpłaci hurtem od dogomaniaków?

Link to comment
Share on other sites

dobra dziewczyny ja wiem że to koszmar i film jest szokujący;(
słuchajcie wklejajcie już tylko konkrety pisanie jakie to skurw..syny nie ma sensu

pies się nazywa Kuba tak jak tu piszemy

wpłaty kierujemy na konto fundacji "dla Kuby"

rpzumiem że dziewczyna z paypalem zobowąze sie do przesyłania info o wpłatach

co do schładzania i reszty w gestii kliniki

co do usypiania - no wiem że każde zdanie tak jak dupa inne ale no kochani pies merda ogonkiem łasi się ma wole życia i walczy mimo że cierpi lekarze łagodzą jego ból cóż to tak jak w przypadku poparzonych ludzi w niektórych przypadkach okrucieństwa eutanazja jest konieczna

w tym przypadku Kubuś dostaje odpowiednie środki uśmierzające i częściowo otumaniające

on chce żyć


lecimy dalej z tematem

konkrety kochani

damy radę buźka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Tak, oczywiście, po to podałam - może ktoś chce pomóc, a nie ma innej możliwości.

edit:



Konto jest podane w 1 poście.
Tylko tez nie wiem, czy lepiej wpłacać indywidualnie, czy na jedno konto - tu, na dogo, a później ktos wpłaci hurtem od dogomaniaków?[/QUOTE]


Nastaw sie, ze zaraz troche prosb dostaniesz, naliczylam z 10 chetnych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Tak, oczywiście, po to podałam - może ktoś chce pomóc, a nie ma innej możliwości.

edit:



Konto jest podane w 1 poście.
Tylko tez nie wiem, czy lepiej wpłacać indywidualnie, czy na jedno konto - tu, na dogo, a później ktos wpłaci hurtem od dogomaniaków?[/QUOTE]

Dostalam pytanie czy na ten mail wplacac pieniadze, oswieccie mnie, o co chodzi... maja do Ciebie pisac po konto?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']...

rpzumiem że dziewczyna z paypalem zobowąze sie do przesyłania info o wpłatach

...[/QUOTE]

Zobowiązała się już wcześniej i potwierdza.


[quote name='Olena84']Nastaw sie, ze zaraz troche prosb dostaniesz, naliczylam z 10 chetnych[/QUOTE]

Nastawiam się.
Ucieszę się szczerze, że będę mogła pomóc.

edit:

[quote name='Olena84']Dostalam pytanie czy na ten mail wplacac pieniadze, oswieccie mnie, o co chodzi... maja do Ciebie pisac po konto?[/QUOTE]

[B]W PayPal 'numerem konta' jest właśnie e-mail.[/B]

Link to comment
Share on other sites

wpłacajcie indywidualnie na konto FUNDACJI MRUNIO z dopiskiem DLA KUBY wszyscy z Fundacji wiedzą że to na TEGO Kubusia

[quote name='fanta33'][B][SIZE="7"][B][COLOR="red"]Konto Fundacji Mrunio, na które można wpłacać datki na leczenie Kuby:[/COLOR][/B]

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
[B]
85 1240 1965 1111 0010 1171 6801 [/B]
[SIZE="6"][/SIZE][/SIZE][/B][/QUOTE]
buziaki!

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=book antiqua]Niektorzy potrzebuja pelnego adresu, czy to ten???[/FONT]
[FONT=book antiqua]Bo widzialam i inny, ktos moze sprawdzic czy dobrze znalazlam.[/FONT]

[FONT=book antiqua][/FONT]
[FONT=book antiqua]
[/FONT]
[FONT=book antiqua]Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku[/FONT]
[FONT=book antiqua]Pl. B. CHROBREGO 20[/FONT]
[FONT=book antiqua]SWIFT: PKOPPLPW[/FONT]
[FONT=book antiqua]85 1240 1965 1111 0010 1171 6801 [/FONT]

[U][FONT=book antiqua]granty zza granicy:[/FONT][/U]
[FONT=book antiqua]PL 93 1240 1965 1978 0010 1171 6957 EUR[/FONT]
[FONT=book antiqua]PL 12 1240 1965 1787 0010 1171 7101 USD[/FONT]

[FONT=book antiqua] organizacja pożytku publicznego [/FONT]
[FONT=book antiqua] KRS: 0000261716[/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Tak,Kuba jest ratowany,przez wetó z kliniki we wrocławiu.Jego wola walki i chec przeżycia jest tak wielka,ze weterynarze go nie uśpili i nie uspią,bo Kuba chyba bardzo kocha życie jeśli walczy z bólem ,cierpieniem i jeszcze ndo tego próbuje merdać ogonem.Tak jakby chciał powiedzieć;"nie jest az tak źle"Ponadto ma całkiem dobre wyniki jak na jego stan.On się nie poddaje i my tez nie możemy!

Link to comment
Share on other sites

[B]Jest pierwsza wpłata:[/B]

[QUOTE]Użytkownik Anita T...c wysłał Ci kwotę 50,00 PLN Numer identyfikacyjny transakcji: 9W207177HT995992M


Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Anna S...).


Informujemy, że użytkownik Anita T...c wysłał Ci płatność w kwocie 50,00 PLN.

Uwaga od nadawcy, Anita T...:
mam nadzieje, ze Kubus wyjdzie z tego... Anita T...c[/QUOTE][B]
i druga:[/B]

[QUOTE]Użytkownik Nail Artistry wysłał Ci kwotę €18,00 EUR Numer identyfikacyjny transakcji: 3CF46826360388358


Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Anna S...).


Informujemy, że użytkownik Nail Artistry wysłał Ci płatność w kwocie €18,00 EUR.

Uwaga od nadawcy, Nail Artistry:
dla Kubusia :))) pozdrawiam, Ania O...a
[/QUOTE][B]Pieniążki zostaną przekonwertowane w PayPal na złotówki.

[/B] [B]18 EUR = 67,86 PLN[/B]
Kurs wymiany w systemie PayPal:1 EUR = 3,77054 PLN

[B]
Nie mam konta na FB, proszę, zapytajcie, czy przelewając do polskiego banku wolno mi będzie podać nazwiska darczyńców?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy świat mnie przeraża swoim okrucieństwem i brakiem szacunku dla życia !!!!!!
Kubusiu skoro jak tu pisano walczysz i chcesz żyć to wierzę że tak będzie. To kolejny psiak który bardzo cierpi na skutek działań kogoś kogo niewiem jak nazwać bo żadne słowo nie odda tego co czuje.
Obserwując te cierpiące psiaki podziwiam je jak dzielnie znoszą ból jak walczą. Czy człowiek tak potrafi?
Filmu nie jestem w stanie obejrzeć, nie dam rady,zbyt silnie reaguje na coś na takiego. Same zdjęcia powodują że czuje ból i chce mi się płakać, wyć i wrzeszczeć :-(((((

Link to comment
Share on other sites

Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000261716
Jaszkowa Dolna 38F,
57-300 Kłodzko

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
rachunek: 85 1240 1965 1111 0010 1171 6801


Ja mam podany taki adres na fb na wydarzeniu ,a i potwierdziłam na fb ,ta wpłate która doszła ,bo była prosba.

Link to comment
Share on other sites

Na Facebooku jest ogromne poruszenie i odzew !!! okolo 400 osob juz bierze udzial.okolo 3000 jest zaproszonych....Napewno znajdzie sie pomoc dla biedaka ! aBY TYLKO ZDROWIAL I NIE CIERPIAL !!!
[URL]http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=171113199600034&id=100000541693087&notif_t=share_comment#!/event.php?eid=119438858129822[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000261716
Jaszkowa Dolna 38F,
57-300 Kłodzko

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
rachunek: 85 1240 1965 1111 0010 1171 6801


Ja mam podany taki adres na fb na wydarzeniu ,a i potwierdziłam na fb ,ta wpłate która doszła ,bo była prosba.[/QUOTE]


Tak juz wiem, bo na ich stronie znalazlam inny ale to do przelewow na 1%

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...