Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='marta9494']Jutro zadzwonię i się dowiem,dzisiaj już nie chcę zawracać p.Eli głowy.Wczesniej pisałam do niej sms o facebooku,nie dzwoniłam,bo spała od wczoraj tylko 2 godz.więc pomyslałam,ze zadryndam jutro[/QUOTE]
Zapytaj czy mam zrobić allegro cegiełkowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Zapytaj czy mam zrobić allegro cegiełkowe[/QUOTE]

A ja dorzucę jeszcze pytania do Pani Eli. Bardzo Cię proszę Marta9494 zapytaj, czy Fundacja ma od właściciela pisemne zrzeczenie się Kuby i czy ktoś z Fundacji może się zarejestrować na dogo lub upoważnić kogoś z dogo, do przedstawienia rozliczeń.
Czy Kuba czegoś extra potrzebuje? Może jakieś leki są potrzebne a lekarze nie mają?

Link to comment
Share on other sites

Moi znajomi chcą pomóc. W takim razie wpłacą na konto podane w 1 poście



to konto podałąm do wpłaty:
Fundacja Ochrony Zwierząt i Ochrony Polskiego Dziedzictwa Przyrodniczego "Mrunio"

[INDENT]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [SIZE=5]Konto dla Kubusia!!!! [/SIZE][/B][INDENT][SIZE=5][B][B][COLOR=red]Konto Fundacji Mrunio, na które można wpłacać datki na leczenie Kuby:[/COLOR][/B]

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
[B]
85 1240 1965 1111 0010 1171 6801

[/B][/B][/SIZE][/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

W jakiej klinice jest Kuba?

[quote name='Zofija']to konto podałąm do wpłaty:
Fundacja Ochrony Zwierząt i Ochrony Polskiego Dziedzictwa Przyrodniczego "Mrunio"

[INDENT]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [SIZE=5]Konto dla Kubusia!!!! [/SIZE][/B][INDENT][SIZE=5][B][B][COLOR=red]Konto Fundacji Mrunio, na które można wpłacać datki na leczenie Kuby:[/COLOR][/B]

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
[B]
85 1240 1965 1111 0010 1171 6801

[/B][/B][/SIZE][/INDENT][/INDENT][/QUOTE]

I bardzo dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie dowiedzialam na FB,jak widze juz 680 osob wzielo udzial w pomocy dla Kuby,wplacajac pieniadze,rozsylajac wiadomosc do znajomych,udostepniajac na swoich profilach !!!!!!!!!

A zaproszonych jest jeszcze 6200 !!!!

To jest sila ten FB ! Wierze ze bedzie dobrze z Kuba,jak tyle ludzi myskli o nim i chce mu pomoc !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na moje PayPal wpłynęła czwarta wpłata - 5 funtów brytyjskich od Pameli :)

[QUOTE]Użytkownik Pamela G.... a wysłał Ci kwotę £5,00 GBP

Szanowny Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Anna S....z).

Ta wiadomość e-mail stanowi potwierdzenie, że użytkownik Pamela G...a przesłał na Twoje konto kwotę £5,00 GBP, korzystając z systemu PayPal.[/QUOTE][QUOTE]Przeliczenie z:
-£5,00 GBP
Przeliczenie na:
22,35 PLN
Kurs wymiany:
1 Funt brytyjski = 4,47120 Złote polskie[/QUOTE]Przelew z mBanku na kwotę [B]22,35 PLN[/B] już w drodze do Kuby.

[URL]http://img42.imageshack.us/img42/4047/pamelar.jpg[/URL]

Byłoby miło, gdyby Pani Ela zechciała w wolnej chwili ( jeśli taka w ogóle znajdzie :( ) potwierdzić te wpłaty.


[URL="http://img42.imageshack.us/img42/4047/pamelar.jpg"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

to jakiś horror, wszędzie dręczą zwierzaki :angryy:
koło Radzymina podrzucono trutkę na szczury dwóm sukom ze szczeniakami, kilka psiaków nie żyje :cry: (w tym jedna z mam) reszta walczy o życie :-(:-(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/173686-Przytulisko-p.Joli-w-potrzebie-czyli-mały-biedny-domek-wypełniony-miłością-pod-dach.?p=16145496&viewfull=1#post16145496"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8434/banerjd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A ja dorzucę jeszcze pytania do Pani Eli. Bardzo Cię proszę Marta9494 zapytaj, czy Fundacja ma od właściciela pisemne zrzeczenie się Kuby i czy ktoś z Fundacji może się zarejestrować na dogo lub upoważnić kogoś z dogo, do przedstawienia rozliczeń.
Czy Kuba czegoś extra potrzebuje? Może jakieś leki są potrzebne a lekarze nie mają?[/QUOTE]Jeśli chodzi o cegiełki,to jak najbardziej,pani Ela wysłała mi na maila krs.Podaj swój adres mailowy,to ci prześlę.Próbuje się własnie dodzwonić i dopytać,ale wciąż zajęte,pewnie ludzie o Kubę dzwonią:)Jakk tylko się dodzwonie zaraz wam wszystko napiszę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Na moje PayPal wpłynęła czwarta wpłata - 5 funtów brytyjskich od Pameli :)

Przelew z mBanku na kwotę [B]22,35 PLN[/B] już w drodze do Kuby.

[URL]http://img42.imageshack.us/img42/4047/pamelar.jpg[/URL]

Byłoby miło, gdyby Pani Ela zechciała w wolnej chwili ( jeśli taka w ogóle znajdzie :( ) potwierdzić te wpłaty.


[URL="http://img42.imageshack.us/img42/4047/pamelar.jpg"]
[/URL][/QUOTE]
Zaraz to przekażę,muszę się tylko dodzwonić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494'][B]Jeśli chodzi o cegiełki,to jak najbardziej,pani Ela wysłała mi na maila krs.Podaj swój adres mailowy,to ci prześlę[/B].Próbuje się własnie dodzwonić i dopytać,ale wciąż zajęte,pewnie ludzie o Kubę dzwonią:)Jakk tylko się dodzwonie zaraz wam wszystko napiszę:)[/QUOTE]

Martusiu, cegiełki chce zrobić Selenga nie ja. Napisz pw, skoro jest chętna, robi to rewelacyjnie!!!

Link to comment
Share on other sites

Marta zapytaj tez, czy bedzie miala szanse wejsc na konto zwykle, zebym na fb napisala czyje wplaty dotarly, ale to spokojnie.


[quote name='ludwa']Nie mam czasu czytać całego wątku. Wiem, że na leczenie tak rozległych ran, dobre są plasty żelowe. Czy ktoś może pisał już do Mysza1 w tej sprawie. bardzo pomagają...Mogę jej przekazać, tylko dajcie znać, czy się przydadzą i czy jeszcze nikt jej o to nie pytał[/QUOTE]

Nie zaszkodzi dwa razy zapytać! Ale pewnie jeszcze nikt nie pytał,.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam czasu czytać całego wątku. Wiem, że na leczenie tak rozległych ran, dobre są plasty żelowe. Czy ktoś może pisał już do Mysza1 w tej sprawie. bardzo pomagają...Mogę jej przekazać, tylko dajcie znać, czy się przydadzą i czy jeszcze nikt jej o to nie pytał

Link to comment
Share on other sites

Serce boli a wiara zanika od patrzenia na ilość krzywdy wyrządzonej jednemu bezbronnemu, oddanemu stworzeniu. Wpłacimy z TŻ ile damy radę na Kubusia. Wiem, że pieniążki nie cofną tego co się stało, ale może chociaż pomogą małemu czuć się choć trochę lepiej. W takich momentach wstydzę się, że jestem człowiekiem... Ale są jeszcze dobrzy ludzie, co widać - Kubuś ma pomoc, nie został sam. Szczerze dziękuję ludziom pomagającym Kubusiowi jak i tym, który wspierają go myślami.
Kubusiu zdrowiej, mnóstwo serc jest z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

[B]No wiec tak!Dodzwoniłam się w końcu,bo p.Ela ma naprawdę urwanie głowy.Najpierw napiszę o finansach.Jesli chodzi o wpłaty z paypala,to pani Ela oczywiscie je potwierdzi,tylko ona nie wie,czy to jest jakoś zaznaczone ,że to własnie paypal.Dostaje w tej chwili mnóstwo przelewów i trochę cięzko jej te paypale chyba wychwycić.Sprawdzi to i da mi znać.P.Ela nie chce żeby były jakieś niedomówienia względem finansów.Wszystko podliczy i zajmie sie tym jak znajdzie chwilę.Własnie dziewczyny,moze któraś pomogłaby p.Eli przy tych rozliczeniach,bo ona chce żeby wszystko było w porządku od strony finansowej.Jest zrobionych kilka zbiórek(między innymi na nk i te paypale,wpłaty prywatne)i dobrze by było,gdyby któraś z nas pomogła p.Eli żeby się nie zrobił jakis bałagan.Jeśli chodzi o Kubę,bo już mam nowe wieści,Kuba dzisiaj będzie miał robione usg jamy brzusznej,bo ma spuchnięty brzuszek.Na razie nie wiedzą czy to jakies zaburzenia w gospodarce organizmu po poparzeniach,czy to,że.....Kuba żre,nie je.Pilnują go tam żeby nie jadł zbyt łapczywie,ale on ma super apetyt.Jest na specjalnej diecie.Pani Ela bedzie się kontaktować(już próbuje,ale ciężko go złapać) ze specjalistą od oparzeń ludzkich,oprócz tego już się skontaktowała z doskonałym weterynarzem z Londynu,należącym do miedzynarodowej organizacji pomagającej zwierzętom i najprawdopodobniej w najbliższych dniach,ktoś z Londynu przyjedzie Kubę zobaczyć i skonsultować się z wetami,którzy się nim opiekują.Kuba jest już w kubraku,teraz czekaja na jakieś srebrne siatki,które powinny Kubie bardzo pomóc.Zdjęć jeszcze niestety nie ma,ale jak tylko będą od razu wstawiam.Dziewczyny jeśli któraś jest chętna do pomocy przy ogarnięciu wpłat,to fajnie by było.Pani Eli bardzo zależy,żeby wszystko było jak trzeba.Acha ,jeśli chodzi o głosy,żeby Kubę uspić,to powiem tylko tyle.Kiedy p.Ela po niego pojechała,zastanawiali sie jak go wsadzić do auta,żeby go zawieźć do weta na oględziny.Kombinowali,że może pod brzuszek,może na kocu,niechcieli mu sprawiac bólu.Więc oni kombinowali,otworzyli juz drzwi auta,a Kuba podszedł i sam wczołgał się do samochodu (nigdy wcześniej autem nie jeździł)Pani Ela powiedziała,ze jak to zobaczyła,to już wiedziała,że Kuba chce żyć i chce pomocy.Na razie to na tyle.Jak jeszcze coś będę wiedziała od razu napiszę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494'][B].Pani Ela bedzie się kontaktować(już próbuje,ale ciężko go złapać) ze specjalistą od oparzeń ludzkich,oprócz tego już się skontaktowała z doskonałym weterynarzem z Londynu,należącym do miedzynarodowej organizacji pomagającej zwierzętom i najprawdopodobniej w najbliższych dniach,[COLOR=darkred]ktoś z Londynu przyjedzie Kubę zobaczyć [/COLOR][/B]
[/QUOTE]

to chyba jedna z najpiękniejszych, niesamowitych, najbardziej wzruszających wiadomości w moim życiu. Trudno powstrzymac lzy. Ludzie jednak są/moga być cudowni i czynić cuda. Jesteście wspaniali!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...