Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

[quote name='Agata_']Wpłaciłam pieniążki bezpośrednio na konto fundacji Mrunio, w tytule poadałam "wpłaty dla Kuby". Mam nadzieję, że wszystko trafi na leczenie Kubusia tak jak powinno, bo na stronie www funadcji nie ma słowa o Kubie.[/QUOTE]Juz o tym pisałam,bedzie info o Kubie,ale w tej chwili p.Ela próbuje łapać lekarzy,zeby Kuby poparzenia były jak najmniej bolesne ,a rehabilitacja jak najlepsza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Juz o tym pisałam,bedzie info o Kubie,ale w tej chwili p.Ela próbuje łapać lekarzy,zeby Kuby poparzenia były jak najmniej bolesne ,a rehabilitacja jak najlepsza[/QUOTE]

Martusiu, a ja mogę Ci jeszcze wrzucić pytanko do Pani Eli?
Mając ogromną nadzieję, że Kuba z tego wyjdzie, pytam właśnie o tą rehabilitację i ciepły kąt na jakimś DT. Czy Fundacja ma jakiś pomysł co dalej z psem?
Bo trzeba o tym pomyśleć wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Mam konto na allegro, jeśli nikt się nie zgłosi, to mogę wystawić cegiełki na swoje konto, tylko prosiłabym o jakiś chwytający za serce tekst, bo ja nie jestem w tym dobra. Jeśli Selenga się nie zgłosi. I odrobinę mi podpowiedzieć, jak to się robi, bo aukcji dla zwierząt jeszcze nie robiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Martusiu, a ja mogę Ci jeszcze wrzucić pytanko do Pani Eli?
Mając ogromną nadzieję, że Kuba z tego wyjdzie, pytam właśnie o tą rehabilitację i ciepły kąt na jakimś DT. Czy Fundacja ma jakiś pomysł co dalej z psem?
Bo trzeba o tym pomyśleć wcześniej.[/QUOTE]Święta racja,pani Ela chyba jeszcze nie szuka mu na razie domu,bo wiadomo,ze on trochę spędzi na leczeniu,ale jak tylko ona domnie ,lub ja do niej bedę dzwonić,to i o babce od rehabilitacji powiem i o DT .Na pewno:)

[quote name='shirrrapeira']Mam konto na allegro, jeśli nikt się nie zgłosi, to mogę wystawić cegiełki na swoje konto, tylko prosiłabym o jakiś chwytający za serce tekst, bo ja nie jestem w tym dobra. Jeśli Selenga się nie zgłosi. I odrobinę mi podpowiedzieć, jak to się robi, bo aukcji dla zwierząt jeszcze nie robiłam.[/QUOTE]Super.Może ja jak będę miała chwilę czasu coś wysmażę łapiącego za serce i wątrobę nawet:)

Link to comment
Share on other sites

kopiuje [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][LEFT][FONT=lucida grande]Mam pytanie,dlaczego nie zgodziliście się na bezpłatne leczenie i rehabilitację tego biednego zwierzaka w bardzo dobrej klinice?Bo będziecie mieć więcej kasy od ludzi,działając na ich empatii?Co zostanie to do kieszonki???Mam nadzieję,że chociaż pokażecie faktury za leczenie i ile wpłaciło ludzi pieniędzy!!!
Co na to odpowiedzieć?
[/FONT][/LEFT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pies jest w takim stanie,ze lepiej nie wieźć go teraz do żadnej innej kliniki.Faktury oczywiscie bedą do wglądu.Zapewniam,ze nikt sobie do kieszonki grosza z pieniędzy na Kubę,ani na żadnego innego potrzebującego zwierzaka nie weźmie!


Hurra:)Dziekuję:)selenga:)



Własnie tego typu nieporozumień p.Ela chce uniknać!Zawsze sie znajdzie ktoś,kto sie doszukuje drugiego dna,lub chęci zysku.Ale to było do przewidzenia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Pies jest w takim stanie,ze lepiej nie wieźć go teraz do żadnej innej kliniki.Faktury oczywiscie bedą do wglądu.Zapewniam,ze nikt sobie do kieszonki grosza z pieniędzy na Kubę,ani na żadnego innego potrzebującego zwierzaka nie weźmie![/QUOTE]

Może to trzeba wpisać w informację na fb na samą gorę, bo co rusz padają takie pytania. Nie wszyscy wiedzą jak to wszystko funkcjonuje i myślę należy ludzi poinformować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Może to trzeba wpisać w informację na fb na samą gorę, bo co rusz padają takie pytania. Nie wszyscy wiedzą jak to wszystko funkcjonuje i myślę należy ludzi poinformować.[/QUOTE]

Dokładnie tak a nieufność w takich sytuacjach jest uzasadniona, mało mamy przekrętów?
Nie ma się co ludziom dziwić, tylko na wszystkie pytania odpowiadać, już nie wspomnę o rozliczeniach, bo te muszą być prowadzone wzorcowo.

Link to comment
Share on other sites

Klaudia na fb mi napisala;)))):
udało się, wyślą pakiet srebra Kubusiowi:)


mnie tu dziś cay dzien nie było ale odpisuje ludziom na fb
;(

tym drugim dnem sie nie przejmujcie to zazdrośnicy którzy nic w życiu nie zrobili dobrego dla innej istoty...

lecimy dalej...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fanta33']Klaudia na fb mi napisala;)))):
udało się, wyślą pakiet srebra Kubusiowi:)


mnie tu dziś cay dzien nie było ale odpisuje ludziom na fb
;(

tym drugim dnem sie nie przejmujcie to zazdrośnicy którzy nic w życiu nie zrobili dobrego dla innej istoty...

lecimy dalej...;)[/QUOTE]KHura!Super Hiper Odlotowo!!

[quote name='irenaka']Dokładnie tak a nieufność w takich sytuacjach jest uzasadniona, mało mamy przekrętów?
Nie ma się co ludziom dziwić, tylko na wszystkie pytania odpowiadać, już nie wspomnę o rozliczeniach, bo te muszą być prowadzone wzorcowo.[/QUOTE]Ja to rozumiem.Pani Ela właśnie takich niedomówień chce uniknąc.Na pewno rozliczenia będą w porządku.Temu gościowi i jeszcze jednemu,który proponował psa uśpić już odpisałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']Ja to rozumiem.Pani Ela właśnie takich niedomówień chce uniknąc.Na pewno rozliczenia będą w porządku.Temu gościowi i jeszcze jednemu,który proponował psa uśpić już odpisałam.[/QUOTE]

nie wiem czy to jest możliwe technicznie, ale czy nie można tych informacji umieścić w "informacje" na fb?
co rusz pojawiają się pytania
1) dlaczego nie pozwolono psa przewieść do kliniki, która oferowała darmowe leczenie
2)co z rozliczeniami i fakturami
3) czy pies wróci na wieś na lancuch

Ludzie "postronni" nie musza znac odpowiedzi na te pytania, a one im się należą.
Akcja Kuba nie potrzebuje wątpliwości. (I tak będa, ale tych powyższych można uniknąć) A wiesz- nie ma szans siedziec i odpowiadac na każdy komentarz. szkoda czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Może to trzeba wpisać w informację na fb na samą gorę, bo co rusz padają takie pytania. Nie wszyscy wiedzą jak to wszystko funkcjonuje i myślę należy ludzi poinformować.[/QUOTE]Racja!Trzeba to dopisać koniecznie

[quote name='shirrrapeira']Skoro Selenga będzie robiła allegro. To może ja wystawię książki na bazarek dla psiulka.[/QUOTE]Super:)Dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']nie wiem czy to jest możliwe technicznie, ale czy nie można tych informacji umieścić w "informacje" na fb?
co rusz pojawiają się pytania
1) dlaczego nie pozwolono psa przewieść do kliniki, która oferowała darmowe leczenie
2)co z rozliczeniami i fakturami
3) czy pies wróci na wieś na lancuch

Ludzie "postronni" nie musza znac odpowiedzi na te pytania, a one im się należą.
Akcja Kuba nie potrzebuje wątpliwości. (I tak będa, ale tych powyższych można uniknąć) A wiesz- nie ma szans siedziec i odpowiadac na każdy komentarz. szkoda czasu.[/QUOTE]Wiem,wiem:(Dlatego trzeba to wszystko umieścić w jakimś widocznym miejscu.Pies na łańcuch na pewno nie wróci,pani Ela przedstawi rozliczenia i faktury,przewiezienie Kuby do innej kliniki mogłoby wyrządzić psu wiecej szkody niż pożytku.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co, jeśli te książki nie pójdą na allegro, to wystawię Je na bazarek dla Kubusia.Czasem nawet darmowa pomoc i klinika może narobić więcej szkody niż pożytku, z powodu tego, że pies nie nadaje się do przewożenia w tym stanie, chyba że to jest klinika niedaleko jego miejsca pobytu, ale jeśli nie, to przecież w tak złym stanie nie można psa przewozić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Wieksza czesc kosztow pobytu Kuby w klinice sfinansuja milosnicy zwierzat w Niemiec.Wiec nie ma co obawiac ,ze nie starczy pieniazkow na oplacenie Kliniki.
(Oczywiscie po otrzymaniu faktury z kliniki.)[/QUOTE]

Ja myślę, że damy radę!! Tak wspaniały jest odzew, że może na wszystko wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kolejne wpłaty na PayPal:[/B]

35,91 zł - Paweł R (8,00 GBP)
50,00 PLN Agnieszka G
100,00 - Adrian Kl
75,71- Iwona G (20,00 EUR)
140,60 zł - Thomas L (50 USD)
50,00 zł - Agata Fl
10,00 zł - Bartosz O

[B]Screen:[/B]

[URL]http://img694.imageshack.us/img694/5056/paypalwplatydlakuby5.jpg[/URL]
[URL]http://img211.imageshack.us/img211/2037/paypalwplatydlakuby6.jpg[/URL]
[URL]http://img827.imageshack.us/img827/2774/paypalwplatydlakuby7.jpg[/URL]

[B]Aktualizacja wszystkich wpłat na PayPal:[/B]

50,00 zł - Anita T
67,86 - Anna O (18,00 EUR z konta Nail Artistry)
10,00 zł - Ewa Ö
44,89 - Olga J (10,00 GBP)
22,35 zł - Pamela G (L5,00 GBP)
47,75 zł - Szymon S
100,00 zł - Przemysław M
100,00 zł - Tomasz K
47,75 zł - Maurycy S
8,97zł- Artur S (2,00 GBP, ale wysłała Pani Julia)
20,00 zł - Michał U
30,00 zł - Ewa M
50,00 zł - Anna G
17,95 zł - Agnieszka G (4,00 GBP)
100,00 zł - Dariusz P
30,00 zł - Magdalena D
400,00 zł - Justyna R
20,00 zł - Tomasz W
35,91 zł - Paweł R (8,00 GBP)
50,00 PLN Agnieszka G
100,00 - Adrian K
75,71- Iwona G (20,00 EUR)
140,60 zł - Thomas L (50 USD)
50,00 zł - Agata F
10,00 zł - Bartosz O


[B]Przyznam, że podejmując się pośrednictwa nie spodziewałam się takiej sumy.
Do tej pory było tak, że do przesłania pieniędzy na konto fundacji zakładałam swoje pieniądze.
Niestety, rezerwa już na ukończeniu.

Teraz musiałabym przetrasferować je z PayPal na swoje polskie konto - idzie to kilka dni i dojdą pewnie opłaty manipulacyjne.

Napiszę do Pani Eli z prośba, by szybciutko założyła konto PayPal na siebie lub fundację.

[/B][quote name='Olena84']anna G - to jakie nazwisko bo jest zamazane:([/QUOTE]

Nie podawałam nazwisk tylko inicjał, bo nie wiedziałam, czy ofiarodawcy sobie tego życzą - pytałam w wątku kilka razy, ale nikt nie odpowiedział.
Natomiast nazwiska darczyńców znajdują się w tytułach przelewów, proszę obejrzeć screeny.

Wpłaty podobno ma potwierdzać Pani Ela, więc nazwiska wpisywałam w przelewach, by wiedziała od kogo pieniądze.
Jeśli taka będzie / jest wola ofiarodawców, zrobię listę z nazwiskami, ale proszę to uzgodnić i dać info

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...