Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wysłałam ale myślę że lepiej mu założyć osobny wątek.Nie chcę tu się wcinać kochanym kobietkom :oops:one robią i tak kawał dobrej roboty...
Nie ukrywam jednak że liczę na jakąś pomoc dla biedaka,może znajdzie sie DT:-(

Link to comment
Share on other sites

Uru kochanie nie wygląda bo to stara fotka:(nie umiem wrzucać zdjęć poza tym jestem 150 km od Brzegu i nie mogę mu zrobić aktualnych zdjęć:(prosiłam już na brzeskim forum o założenie wątku to tyle co mogę zrobić...jak nikt nie zadziała to...albo się wyliże albo nie:(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, dostałam na allegro takie pytanie (wystawiam takie zbiorcze amstaffowe z naszergo schronu):

[I][B]"Witam, mam pytanie o wiek psiakow jaki jest najmlodszy psiak? zalezy mi na psiek naprawde mlodymy mam w domu 5 letniego syna i wolalabym zeby pies od malego uczyl siem przebywac z dzieckiem. czekam na odpowiedz pozdrawiam "[/B][/I]

co odpowiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']dziewczyny, dostałam na allegro takie pytanie (wystawiam takie zbiorcze amstaffowe z naszergo schronu):

[I][B]"Witam, mam pytanie o wiek psiakow jaki jest najmlodszy psiak? zalezy mi na psiek naprawde mlodymy mam w domu 5 letniego syna i wolalabym zeby pies od malego uczyl siem przebywac z dzieckiem. czekam na odpowiedz pozdrawiam "[/B][/I]

co odpowiedzieć?[/QUOTE]

i tak właśnie amstaffy trafiają do schronu - kupowane dla dziecka, okazują się za silne, za energiczne, zbyt absorbujące i lądują za kratami. Dziewczyny chyba gdzieś tu podjęły decyzję o wydawaniu astów tylko do dzieci starszych. Chociaż może lepiej by było, żeby wzięła ze schronu, za pośrednictwem fundacji, skorzystała ze szkolenia itp, bo jak chce asta, to pewnie weźmie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']i tak właśnie amstaffy trafiają do schronu - kupowane dla dziecka, okazują się za silne, za energiczne, zbyt absorbujące i lądują za kratami. Dziewczyny chyba gdzieś tu podjęły decyzję o wydawaniu astów tylko do dzieci starszych. Chociaż może lepiej by było, żeby wzięła ze schronu, za pośrednictwem fundacji, skorzystała ze szkolenia itp, bo jak chce asta, to pewnie weźmie...[/QUOTE]
wiecie, ja bym nie generalizowała. mam 5 letniego syna. gdy się urodził mieliśmy już 3 letniego amstaffa, potem gdy dziecko miało 3,5 roku, adoptowaliśmy dorosłą pit bullkę. myślę że wszystko zależy od potencjalnych właścicieli i od tego jak dziecko jest nauczone kontaktów z psami i oczywiście od temperamentu i charakteru psa.sama mam opory przed wydawaniem psów do domów z dziećmi ale czasem to naprawdę odpowiedzialne i dobre domy :)

tu akurat nie podoba mi się, że pani pyta tylko o wiek, zamiast o temperament i stosunek do dzieci ;) jak szczeniak zacznie podgryzać dzieciaka swoimi ostrymi kiełkami lub na niego skakać, to wróci do schroniska szybciej niż z niego wyjdzie znając życie...

Link to comment
Share on other sites

Ojej taki maluszek i już w schronisku:(Chociaż my mieliśmy 6mczną suńkę w schronie.Szczęście w nieszczęściu bo szybko znalazła dom,adoptowali ja fajni młodzi ludzie.Dziwiłam dlaczego ją ludzie wyrzucili łagodna,do dzieci delikatna:(Dobrze że jest już szczęśliwa:)Trzymam kciuki za waszą malutką:loveu:

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny,jesli potrzebujecie tymczasu to ja wzielabym sunke,ale jakas MALO SKOMLIKOWANA zebym nie byla zle zrozumiana......nie mialam nigdy takiego psa a chcialabym sie ich nauczyc....dlugo sie nad tym zastanawialam i chcialabym sprobowac,rozmawialam kiedys na ten temat z URU.....I JESTEM GOTOWA mam 3 psiaki w domu w tym 2 tymczasy wiec stad tekst o maloskomplikowanym psiaku.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

karmelcia,zadzwonie jutro to pogadamy o tymczasie(darmowy?)
cheries,my wiemy do kogo poszla ruda. ludzie nie byli przez nas znalezieni,sami pojawili sie w schronie kiedy akurat bylam z nia na spacerze. mieli jej zdjecie w tel.kilka dni wczesniej musieli ja wypatrzec w schronie.to co udalo sie z nimi ustalic to: podpisali z nami umowe fundacjna, mamy namiary,niby zgodzili sie na szkolenie u irka ale ludzie musza byc przez nas mocno pod lupą. zobaczymy. niestety nie mielismy innego wyboru jak ja wydać. psy przeciez należą do schroniska:/
santa w sobote (najpewniej)jedzie do swietnych ludzi do domku
A i dzięki za zdjecia pitbulki.wczoraj ją poznalysmy. normalny szczeniak, fajny psiak.ma jedynie cos z przednia łapką,krzywo stawia do ziemi.ma też bardzo dlugie pazury.dzsiaj diuna nie mogla sie caly dzien dodzwonic zeby o niej pogadac w schronisku,ale moze jutro nam sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']płatny jest u Karmelci, chyba bros tam jeździła, albo xmartix (nie pamiętam)[/QUOTE]

to akurat wiem;) ja tam bylam,z bros faktycznie. mam tam spaniela na platnym ale moze cos astowego byloby za free? niestety nie mamy kasy na platne dt

Pitbulka ma zalatwiony tymczas. czekamy na dokladne terminy odbioru psiaka ze schroniska itd, santa zarezerwowana. w czw. przyjezdzaja ludzie na koljeny spacerek,w sobote do domku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...