Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Lotos i Graff będą przez najbliższe dwa tygodnie, prawie codziennie, intensywnie szkolone.
Serfer będzie je woził na plac szkoleniowy Centrum Szkolenia i tam będa przygotowywane reprezentowania bezdomnych wrocławskich amstaffów na DogFunFest.

na ten cel postanowiłam ze Skarpety w Typie Bull przeznaczyć 100zł na koszt paliwa (odległości do zrobienia są naprawdę spore)

Link to comment
Share on other sites

Ten weekend wypadl bardzo dobrze. Wczoraj i dzisiaj zostaly wyprowadzone wszystkie asty:) bylo wyjatkowo ze wzgledu na prażace słonce-dalismy jednak rade wszyscy! niektóre psy biegały luzem,niektóre kąpały sie w odrze. Spacery były długie i psy do boksów wracały zmeczone! i zadowolone
Dziś do nowego domku pojechał tez HOPS:)

Mamy kilka nowych psów:
1.samiec pitbull red nose1,5 roku -CHOKO
2.samiec rudy drobny ok 2lata
3.samiec pregowany szary ok 2lata
4.suczka ruda drobna ok 1,5 roku

Trwają też rozmowy z trzema domami. Jak cheries przesle nam foty od razu zaaktualizujemy nowe psy.

Link to comment
Share on other sites

dziś Lotos i Graf byli na torze ....niestety pogoda dala im możliwość tylko zapoznania sie z przeszkodami, ale ogólnie było ok...
Graf ładnie i zwinnie pokonywał przeszkody, u Lotosa mimo wielkich chęci masa ciała dawała się we znaki przy skokach ;P
a może to wyłącznie wina upału...
A z info dodatkowych, psom podróż samochodem bardzo przypadła do gustu...

Link to comment
Share on other sites

lotos za to by dac z siebie wiecej potrzbuje ulubionej ciotki czyli mnie:) ale wiemy o jego ulubionym zajeciu wszyscy=lecezw blocie ,kaluzy itd i oddychac;)
Graf niech sie tam popisuje zatem za dwóch:) serfer,w pt. moge dolaczyc do Was,bedzie karmelkowa czy schron?

Link to comment
Share on other sites

Graf to cudny chłopak:)Chyba lubi dzieci:)Moja córka wykochała go nie znając a ten merdał ogonem,my zresztą też:)No on jest wspaniały.Ma piękną sylwetkę i te oczy!!!!Piękne i takie mądre.A jak do innych psów się zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

Moja córka wykochała go nie znając a ten merdał ogonem,my zresztą też:)
Naturalnie nie merdaliśmy tylko ja i mąż wygłaskaliśmy to Cudo.Spodobał nam się od razu,mam jego fotki na kompie:loveu:Diunki oczko w głowie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Graf do innych psów .... hm... zero agresji...
wczoraj jak był u mnie w domku, a później na spacerze z moim psiakiem to absolutnie zero agresji, obwąchali się i tyle, ja mam
mix teriera.... to w sumie bylo wzajemne akceptowanie/ignorowanie...
ale z tego co wiem gdy zostanie zaatakowany to potrafi się bronic...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi się podoba od pierwszego wejrzenia :evil_lol:tylko ja mam 2 własne psy w tym małego 8kg terriera,który jest do psów ok ale zaczepiony może odpowiedzieć:angryy:.Miał zostać u nas na trochę ale zostaje na stałe,bo poprzedni właściciele nie dawali sobie z nim rady:shake:.No i mam jeszcze sunie na tymczasie i w rodzinie są psy i to duże.Łagodne ale...Graf miał opinię psa który nie za bardzo do psów, do suczek ok.Dlatego pytałam jak on po waszej pracy z nim się zresocjalizował:)On jest taki,że od razu się go kocha...

Link to comment
Share on other sites

co do Pt. to jeszcze muszę się dokładnie dogadać z Irkiem ale po wstępnych rozmowach to jutro przywiozę kilka hopek i tunel do parku kolo schronu.... no i chyba tez łatwiej kilka psów będzie mogło ćwiczyć, a samochodem to max możemy dwa zabrać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...