Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

6-miesięczna kulawa pit bullka była przez jeden dzień i noc w nowo nabytym przez fundację dt. Niestety musiała go opuścić, dt nie sprawdził się:shake:

malutka wczoraj wieczorem awaryjnie wylądowała u mnie i od dzisiaj rana ma objawy parwo:-(

Link to comment
Share on other sites

Pitka wyzdrowiała, to chyba było mega zatrucie, lało się z niej zewsząd, z krwią. Ale już OK.

Fajna psinka, mądra, grzeczna, uczy się sygnalizować siusiu. Ma na imię Diuna:diabloti: potem wstawie fotki. Nóżka ją pobolewa, to chyba stare złamanie nieleczone.

Link to comment
Share on other sites

Karmelciu, czekamy z decyzją. zobaczymy bo zdiagnozowaniu małej co z nią. podejmiemy decyzje gdzie bedzie tymczasowo mieszkac. jak tylko to ustalimy damy Ci znac. Szczesliwie mała Diuna jest zdrowa. uf!

W sobote tez w schronisku nie bylo: tequili,bruna,hessa,lemona.
tequila i lemon poszły do domkow. nie wiemy co z brunem i hessem. na dniach sie dowiemy.

Link to comment
Share on other sites

dodam jeszcze, ze Diuneczka jest bardzo grzeczna w samochodzie. Leży sobie spokojnie na przednim siedzeniu i nie włazi na mnie podczas jazdy. Jest pieskiem odważnym, spokojnym, chętnym do kontaktów z ludźmi. Dziś pierwszy raz została w domu sama z moją Su. Zobaczymy co zastanę:roll:

Nauczyła się już "siad" i "do mnie" i "na miejsce".
Puszczam ją w lasku ze smyczy i ładnie wraca.

Kanapowiec z niej, więc domek dla niej tylko i wyłącznie tolerujący pieski na kanapach i fotelach. Zasypia grzecznie w swoim posłaniu koło mojego łóżka, jednak nad ranem obowiązkowo musi wejść pod kołdrę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość, że z Diunką jest ok:lol:
Zdjęcia Nelci z sobotniego spacerku, głównie w pozycji siedzącej bo to taka przylepka jest:) [URL]https://picasaweb.google.com/107221417492764025742/Nela?authkey=Gv1sRgCNmXouu9to2JiAE[/URL]#

I Scot z DFF ale tylko w kagańcu mam zdjęcia:/ [URL]https://picasaweb.google.com/107221417492764025742/Scot?authkey=Gv1sRgCMGJ3aeX2-iejwE[/URL]#

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze pochwalę moją Diunkę, bo nic nie niszczy. Nie ma w ogóle odruchu łapania zębami za nogi krzeseł, szarpania mebli, czy noszenia butów. Wie, że do zabawy są zabawki i kości. W dzień, gdy jestem w domu popiskuje, gdy chce wyjść siku. Jedynie w nocy zdarza jej się zsiusiać. Przytulanka z niej przemiła, i chrapie troszkę:loveu:

z Klarą już przyjaźń, zabaw nie ma końca.

Wczoraj czorcik mały biegał jak oszalały po leśnym boisku i dziś trochę kuleje. Czekam na info od znajomej wetki kiedy zabiera małą na kliniki.

No i pewnie mała pojedzie ze mną na urlop, bo to już za tydzień. A może ktoś chciałby się zaopiekować Cukiereczkiem przez 9 dni? :diabloti:

a wczoraj jakiś Pan na nas nakrzyczał, że mała idzie po lesie bez smyczy, bo cyt. [I]"TE PSY to na pewno już od szczeniaka atakują ludzi!!!"[/I] a Diuneczka kręcąc tłustą dupką łapała motylki i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']Jestem zainteresowany adopcją Diuny. Jakie warunki trzeba spełnić aby adoptować tą sunie? I czy w ogóle jest do adopcji?[/QUOTE]

MORIS, przez Prywatną Wiadomość wysłałam do Ciebie mój nr tel. Jeśli jesteś z Wroclawia - zapraszam na spotkanie.

Link to comment
Share on other sites

ja jestem załamana tym co się ostatnio dzieje, po części napewno to wina wakacji, ale po części "zawdzięczamy" to mediom, które robią czarny PR naszym psiakom...

a Aimi, jak na prawdziwego amstaffa przystało :) aktualnie robi za przeszczęśliwą mamkę dla 8 tygodniowego kota u nas na DT, i to właśnie Aimi go znalazła przemarzniętego w krzakach w deszczu :(
pozdrawiam,
Kasia (katepat)

[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/210628-2-miesi%C4%99czna-kotka-w-psim-DT-szuka-domu!-kocha-ludzi-%C5%82asi-si%C4%99-do-ps%C3%B3w-KATOWICE[/url][/U][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Dziś, jak już wychodziłam, pani z dzieckiem oddała amstaffowatą slicznotę,młodego psiaka trzesącego się ze strachu:( Jutro dopytam o okoliczności oddania i postaram się o zdjęcia.[/QUOTE]

Dopiero co Lemon i Santa szczęśliwie opuściły swoje cele, a tu znów nowa lokatorka... biedactwo. Sunia, dzięki za info !

Link to comment
Share on other sites

ja bede jutro w schronie. porobie foty i o wszystko dopytam
z tym niebieskim to nie do konca wiem jak jest. kilka osob wczesniej wspieralo nas zakladajac im watki na niebieskim.na pewno nie wszystkie maja watki. my tam nie zakladalysmy.

Link to comment
Share on other sites

Coraz więcej młodziaków :( W mojej rodzinnej miejscowości na bocznej drodze niedaleko szpitala ktoś wyrzucił około rocznego amtaffa z całym ekwipunkiem (obroża, miska i karma)... :placz: Pies jest pod tymczasową opieką Policji :D Wieczorem będę miała więcej inf i zdjęcia psiaka. Póki co to będzie mój podopieczny na odległość.

Link to comment
Share on other sites

Ruttka czy Skot ma gdzieś jakiś osobny wątek, jakieś fotki ? Mój kumpel zastanawia się nad jego adopcją, na razie tylko zastanawia, w weekend pojedzie do schroniska , może za serce go chwyci... mnie ostatnio chwycił :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...