Jump to content
Dogomania

Amstaffy i bulle do adopcji we Wrocławiu


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

w spr. Bullinki dowiedziałam się na dzisiaj tylko tyle, że w bazie jest wpisanych dwóch właścicieli, jeden po drugim. Została oddana i właściciel podał dane kolejnych jej opiekunów, jednak Ci nie dokonali przerejestrowania. Pani z [url]www.identyfikacje.pl[/url] nie udało się dziś skontaktować ani z jednymi, ani z drugimi. Jutro znów spróbuje i zadzwoni do mnie.
Bullinka jest z Tczewa, pod Gdańskiem.

Link to comment
Share on other sites

w temacie mojej Diuny:
Cheries odnalazła ogłoszenie o sprzedaży małej, sprzed 2 miesięcy. Cena 250zł. Zadzwoniłam tam dzisiaj. Rzucono mi tylko "oddana", a gdy zapytałam w jakim wieku doszło do pęknięcia kości stopy, kobieta "rzuciła słuchawką"

a to Diuna, zaraz jej założę osobny wątek.
[IMG]http://images47.fotosik.pl/969/5eda86c726a16c54gen.jpg[/IMG]
Na koty jej dziś nie sprawdziłam, bo rano była burza i nie poszliśmy do schroniska o planowanej godzinie. Zaczęliśmy spacery bardzo późno i już mi szkoda było czasu. Do środy na pewno sprawdzę, na spokojnie sobie z małą tam podjadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moris1001']ona jest cudna!!![/QUOTE]

co więcej.... jest ładniejsza niż na zdjęciach:) mój aparat nie jest dobry.

nie udało mi się uchwycić tej jej pozycji baletnicy. No i jeszcze fotki jej porobię w czerwonych szelkach:)

Poprzednią noc przespała po raz pierwszy w klatce. Otwartej, przy moim łóżku. Weszła do niej bez lęku i całą noc grzecznie tam chrapała. Zabieramy klatkę na urlop, żeby do czasu operacji oswoiła się z przebywaniem w niej.

Link to comment
Share on other sites

w ogłoszeniu sprzedaży widniała kobieta. Napisane było, że kupiła ją jak miała 3 tyg.
Jest tez info, że mała bardzo lubi dzieci, co się potwierdza, bo czasem gdy idę do lasu, spotykam przyjazną psom młodą matkę i jej synek tuli się do Diuny i ona do niego.

Zauważam, że mała jak czasem sika w domu to kuli uszy i ucieka, widać że dostawała lanie za to.
Nad sikaniem w domu pracujemy, dziś nie nasikała ani razu, nawet w nocy. Uczy się sygnalizować, a ja uczę się odczytywać jej sygnały:) Zazwyczaj popiskuje i przychodzi do mnie, stawiając przednie łapki na moje kolana. Uczę ją komendy "siusiaj" i już wie że sika się tylko na trawie, nie na chodnikach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']w temacie mojej Diuny:
Cheries odnalazła ogłoszenie o sprzedaży małej, sprzed 2 miesięcy. Cena 250zł. Zadzwoniłam tam dzisiaj. Rzucono mi tylko "oddana", a gdy zapytałam w jakim wieku doszło do pęknięcia kości stopy, kobieta "rzuciła słuchawką".[/QUOTE]

znów identycznie jak z moja frania. tez wcześniej chceli ja sprzedac (za 650 zł), ale sie nie udało, wiec ja wywalili. widziałam zdjecia z ogłoszenia - frania ze złamana noga w gipsie i sukience z falbanami:| gdy była juz w domu tymczasowym, jej opiekunka zadzwoniła pod nr z ogłoszenia i usłyszała, ze jednak sobie ja zostawiaja (!). co za ludzie:|

Link to comment
Share on other sites

Biedna ta bullka, dajcie znać jak będziecie coś wiedziec. Diunka śliczna jest:loveu:A ci właściciele szkoda słów:angryy:. Skot został wystawiony do adopcji na stronie schroniska jako Niunio [URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hmm...na pewno staniemy do konkursu na najlepszy domek dla Diunki :-) ale wszystko będzie zależało od tego jak zrośnie się jej łapka bo mieszkamy na 3 piętrze.Dlatego trzmamy za nią mocno kciuki i dorzucimy się do operacji żeby miała jak najlepszą!


P.s.: Te posty pisała moja mama, z góry przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

U lusi... no coz.. Lusia to dobry pies choc tak jak mowie czasem potrafi dac w kosc.. poki co ogloszeia ma zrobione, telefony sa ale nic konkretnego .. czekamy. poki nie zjadzie domu bedzie przebywac u mnie... a tak oproc tego to szalejemy uczymy sie nowych komend i posluszenstwa. teraz idziemy na spacer meeega spacer i pozniej socjalizacja z lozkiem ;d pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Sorry ze smiece wam tutaj ale DIUNA jakbys znalazla cwile zajrzyj.. masz ogromna wiedze o astkach a te przypadek to us resocjalizacji moze doradzisz cos sensownego??

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209872-Strike-już-w-3-schronisku!-Potrzebne-deklaracje-na-DT-i-behawioryste[/url]!

z gory dzieki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...