Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=red][COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] czarna[/COLOR][COLOR=red] M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#006400]

[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek[/I][/B]

[B]2.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] S-nick na rękawie- przód logo -tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]3.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]4.AnTu -namio+[/B][B][COLOR=red]koszulka[/COLOR][COLOR=navy]granatowa[/COLOR][COLOR=red] s-nick na rekawie- tyl 4ozdm 2006[/COLOR][/B]

[B]5.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]6.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]7.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka[COLOR=indigo] granatowa[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]8.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]9.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=red] biała[/COLOR] M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]10.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]11.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]12.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]13. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]14.[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]15.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]16.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]17.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-nick na rękawie, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]18.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

[B]19.Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]20.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]21.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarnaM[/COLOR]-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]22.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]23.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]24.rebellia+ pies+[COLOR=red]koszulka[/COLOR][/B]

[B][COLOR=lemonchiffon]25.usia+osoba+2 psy- namiot+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006( nie jedzie)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]26.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]27.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=deepskyblue]niebieska[/COLOR]S-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]28.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]XL-nick pod logo-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]29.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]30. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]31.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]32.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]33. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-tylko tył logo+ koszulka czarna XL- logo ,nick na rękawie Jotka[/COLOR][/B]

[B]34.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]35.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] Czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]36.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]37. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]

[B]38.tanina+ 1 pies+ namiot[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Cześć!
Jak nie znajdę jakieś fajnej pracy na sierpień to się stawię na zlocie:cool3: Mieszkać będę w namiocie tylko ktoś będzie musiał mi pomóc przy rozkładaniu namiotu:oops: Kto chętny?:razz: I biorę swojego psa i będą 2 mopsiki na zlocie:multi::loveu:
pozdrawiam,
Karolina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanina']Cześć!
Jak nie znajdę jakieś fajnej pracy na sierpień to się stawię na zlocie:cool3: Mieszkać będę w namiocie tylko ktoś będzie musiał mi pomóc przy rozkładaniu namiotu:oops: Kto chętny?:razz: I biorę swojego psa i będą 2 mopsiki na zlocie:multi::loveu:
pozdrawiam,
Karolina[/quote]

Aaaa ... !! :multi: :multi: :multi: :multi: super !! i wymizam Olcia (tego mopsiego oczywiście :P ) :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']A powiedz jak objawia się agresja twojego psa czy on atakuje tak ,żeby sie grysc czy tylko przekotłuje psa i zostawia go w spokoju?
Mój Czarek to taki typ zapobiegawczo obwarcze co by sobie nie myśleli ,ze można mnie grysc! Ale od kiedy u mnie jest z zadnym psem sie nie gryzł!W schronisku tez chodził luzem między psami i z tego co wiem utarczki miewał tylko z poj***** dobermanem który sam go zachecał do bójki:/
A jezeli panujesz nad swoim psem to myśle ,ze nie byłoby problemów! Np Teresa od maleństwa panuje nad nim i choć malutek nie przepada za hasiorami to wszystkie husky a było az sztuk 2 wróciły do domu :)[/quote]

Felek raczej tylko pogoni psa (chyba, że to jamnik, wtedy jest gożej). Ale to już nieaktualne, bo okazało się, że termin mi nie pasuje. Dzięki za pomoc i miłego zlotu :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Miały być fotki "zlotowców", to proszę bardzo:[/B]

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2987/kasia0mh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4049/kasia11sz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4038/kasia23as.jpg[/IMG]

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7705/kasia39gt.jpg[/IMG]:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Koszulki można zamawiać tylko do jutra :razz:
To ja proszę [B]rozmiar M, czarna, nick na rękawie, tył adres serwera[/B] :cool3:
Przyjadę odwiedzić Was na zlocie, ale na całym zostać nie mogę :shake:
Mam niedaleko :eviltong: Namiotu, ani domku nie rezerwuję, bo kto by tam spał :evil_lol: Najwyżej TZ odbierze moje zwłoki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje ze nie bierzecie mnie pod uwage pod wzgledem koszulek- niestety bo nie wyrobie sie :( ani finansowo ani z czasem.Przepraszam was jeszcze raz, długo tu do was nie właziłam bo głupio mi było z powodu tej poprawki po za tym przykro mi było wszyscy piszecie o wyjezdzie a ja nie moge jechać:-(

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=black]czarna [/COLOR][COLOR=red]M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR][/B]
[COLOR=#006400][B][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR][/COLOR][COLOR=black] czarna[/COLOR][COLOR=red] M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#006400]
[B]beria -[COLOR=black]czarna[/COLOR] [COLOR=red]rozmiar M, nick na rękawie, tył adres serwera[/COLOR][/B]
[/COLOR]
[COLOR=#006400]
[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek[/I][/B]

[B]2.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] S-nick na rękawie- przód logo -tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]3.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]4.AnTu -namio+[/B][B][COLOR=red]koszulka[/COLOR][COLOR=navy]granatowa[/COLOR][COLOR=red] s-nick na rekawie- tyl 4ozdm 2006[/COLOR][/B]

[B]5.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]6.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]7.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka[COLOR=indigo] granatowa[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]8.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]9.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=red] biała[/COLOR] M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]10.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]11.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]12.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]13. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]14.[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]15.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]16.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]17.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-logo i nick na piersi, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]18.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

[B]19.Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]20.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]21.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarnaM[/COLOR]-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]22.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]23.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]24.rebellia+ pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006
[/COLOR][/B]

[B][COLOR=magenta]26.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]27.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka [COLOR=deepskyblue]niebieska[/COLOR]S-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]28.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR]XL-nick pod logo-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]29.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]30. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]31.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]32.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]33. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka [COLOR=black]czarna[/COLOR] M-tylko tył logo+ koszulka[COLOR=black] czarna[/COLOR] XL- logo przód ,nick na rękawie Jotka[/COLOR][/B]

[B]34.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]35.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka[COLOR=black] Czarna[/COLOR] M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]36.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka[COLOR=deepskyblue] niebieska[/COLOR] XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]37. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]

[B]38.tanina+ 1 pies+ namiot[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Olek dobra myśl.:evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]DObry ze mnie obserwator wiec uważajcie, każdy będzie na celowniku u Aggi. Hmmm po poworcie bede miała swój program w TV - NA celowniku:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']Sekrzetarz zlotu, hłehłehłe - trzymam Cię za słowo Pani Protokolant :diabloti:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]NO teraz mi na ambicje wjechała. ZObaczysz bedzie zeszyt zapisany. :evil_lol: Zeszyt naszykowany.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...