Jump to content
Dogomania

Pudlowaty kudłacz LANDO, strzępek strachu i przerażenia. Ma dom !Dług został.


togaa

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Poker']Nifuroksazyd jest tez w tabletkach , można mu podać co 8 godz. po 1 tabl, może zawinąć w czymś smacznym dla niego.[/QUOTE]
Dokładnie tak jak napisała Pokerek.Odnośnie zawiesiny to nie wiem na ile jest Lando niedotykalski ale można spróbować na palcu podać do oblizania-no ale czy Irenka zaryzykuje i poświęci swój palec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Nifuroksazyd jest tez w tabletkach , można mu podać co 8 godz. po 1 tabl, może zawinąć w czymś smacznym dla niego.[/QUOTE]

Jest tez w zawiesinie ale na recepte weta, mam obydwa.

Pakus jest na Metronidazole benz u nas jest w pigulkach i w plynie z pigulkami mialam klopot bo inne kurdupelki zjadaly , nie wiem czy to u was jest ale ktos mowil ze mozna dostac...Nifurokzazyd owinac w szyneczke cos dobrego i zje ze az hej.....no probowac ten ryz z miesem ale malo ryzu bardzo malo wiecej miesa...wtedy powinien zjesc...

Link to comment
Share on other sites

Po pastylkach jakie dostal od weta jest poprawa. Wczoraj juz sie nie lało.

Cieszy sie już na widok [B]Irenki[/B],gdy ta wchodzi do jego pokoiku.
Podskakuje, macha ogonkiem,pokazuje że chce wyjsc na spacer.

W ogrodzie doszło juz do spotkania z białą pudliczką[B] Merulką[/B].(też z żywieckiego schronu).
Szalenie mu się [B]Mery[/B] podobała mimo że dostal od niej ochrzan. Ale potem były podskoki i zabawa... Cudnie razem wyglądali, choc zal sciska serce gdy się patrzy na nedzę [B] Lando[/B].

Link to comment
Share on other sites

Jest pani zainteresowana Landem.

dostałam wiadomosc tej tresci.................Witam,
serce mi się kraje gdy widzę tego biednego psiaka.Chciałabym dać mu dom.W związku z tym proszę o informacje na temat adopcji.Co trzeba zrobić.Czy to kosztuje.Itd.


Nie wiem ,co odpisać ? Czy Lando nadaje się już do adopcji?

Moze ktoś do niej napisze ,kto wie wiecej na jego temat?

Link to comment
Share on other sites

[B]Javena[/B] ! masz dziewczyno szczęsliwą rękę !!!:lol:

Chętnie nawiążemy kontakt z Panią ale bedzie musiała troszeczkę poczekać. [B]Lando[/B] musimy najpierw odchuchać, potem ciachnąć. Sama wiesz.
To trochę potrwa...
Mogę przejąć korespondencję z Panią. ok ?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,czy ktos już pisał cos do TEJ PANI? Napisałam o wizycie i wspomniałam ,ze blisko siebie mieszkamy. Ja w Chełmku. Wchodze teraz na poczte ,mam dwie wiadomosci .Najpierw ,ze jest zdecydowana,że postara sie przyjechać.Druga..... No ,niestety, rodzina nie zgadza sie na takie wizyty. Koniec ,kropka. po domku.
Odpisałam,że jak nie maja nic do ukrycia ,to nie ma sie czego obawiac.My nie przychodzimy kontrolować mieszkania ,tylko porozmawiać z przyszłymi włascicielami. Napomknęłam też ,że już wiele psów wyadoptowałam i ludzie byli jeszcze szcześliwi,ze sie do nich przyszło .Zapraszali na nastepne wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...