Jump to content
Dogomania

Nadszedł dzień rozstania ;( Do końca Dianko w moim sercu [']


romenka

Recommended Posts

To jest zawsze najtrudniejsza decyzja i tak naprawdę nigdy nie można się z nią pogodzić... Sama usypiałam mojego najkochańszego psiuńcia w maju i to było bardzo bardzo ciężkie. Ale prawda jest taka że tak było lepiej i jak widziałam jego męczarnię to to poprostu była jedyna słuszna decyzja. Odchodził na moich rękach i wiecie co po tych wszystkich dniach cierpienia jak już odchodził za TM to na jego pyszczku pojawił sie jakby taki spokój czy nawet uśmiech i wtedy zrozumiałam że tak trzeba było zrobić dla jego dobra.
A za Ciebie romenko trzymam kciuki żebyś ty dała radę to przetrwać. Naprawdę bardzo dużo dla niej dobrego zrobiłaś i sprawiłaś że te jej ostatnie dni były może najpiękniejszymi w jej życiu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iwonko, nie zdazylam a tak bardzo chcialam poznac Dianke :-( Ucaluj i przytul Ja ode mnie. Wiesz, ze tak samo jak Ty, pokochalam Dianke z calego serca. Podjelas jedyna dobra decyzje, choc tak trudna i rozdzierajaca serce :-( Dziekuje Ci za wszystko, co zrobilas dla Dianki, za Twoja milosc, poswiecenie, niejednokrotnie zwiazane z ryzykiem dla Ciebie, za szczesliwe chwile, jakie Jej ofiarowalas. Zadzwonie, jak tylko przekrocze granice. Myslami jestem z Wami.

Link to comment
Share on other sites

Iwonko , podjęłaś jedyną właściwą decyzje , trzymaj się , wiem że jest ci ciężko wiem że żadne słowa nie ukoją bólu .. z perspektywy czasu zrozumiesz że postąpiłaś właściwie mimo że nie raz będziesz pytać czy na pewno.

Dianka odejdzie blisko kochającej ją osoby w swoim domu , odejdzie godnie i w spokoju.

Link to comment
Share on other sites

Najtrudniejsza z trudnych ale właściwa decyzja. Największą miłością jest pozwolić odejść ukochanemu przyjacielowi.
Dianka miała dobre dni przy Tobie. Ciepło i dom - to przecież dostała od Ciebie.

Ukołysz ja do snu, utul mocno i pozwól pobiec po tęczowym mostku. I nie pyaj siebie czy to na pewno dobra decyzja
Kiedyś wszyscy sie tam spotkamy...
Psy idą do nieba....

Link to comment
Share on other sites

I ja sledzilam ten wątek od momentu, kiedy [B]romenka [/B]była w szpitalu. Nic nie pisałam, bo już wystarczająco było dużo kijów w mrowisku.
Ale teraz musze Ci [B]romenko[/B] powiedzieć, że naprawdę wiem co czujesz, czuję Twoje wątpliwości i rozterki, bo sama przezywałam tak samo dojście do takiej decyzji. Przychodzi jednak taki moment, że naprawdę nie ma innego wyjścia. Trzeba tylko sprawić, by ten moment byl jak najmniejszym stresem dla psa, by odchodził z milością i w spokoju. Wiadomo, że człowiek będzie cierpial, ale człowiekl potrafi sobie wytłumaczyc, że inaczej nie mogło już być. A pies nie potrafi sobie wytłumaczyć dlaczego tak cierpi.
Trzymam mocno za Ciebie kciuki, żebys potrafiła przez to przebrnąć. Popatrz - ile masz wspierających Cię dusz. Może to Ci choć trochę pomoże :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dianka jest jeszcze z nami.
Umówiłam się z lekarzem dzisiaj na 21 jednak samo uśpienie Dianki będzie kosztowało 150 zł-na to mam. Dalsze 250 zł potrzebuje ponieważ nie chcę zakopać Dianki w przypadkowym miejscu a to niestety kosztuje. Kliniki jest gotowa rozłożyć mi na raty tą kwotę jednak muszę wiedzieć czy jesteście w stanie mi pomóc uzbierać?

Link to comment
Share on other sites

Romenko jest mi strasznie przykro:-(. Ale popieram Twoją decyzję w pełni choć jest napewno bardzo trudna. Podaj proszę na pw nr konta to przeleję 50 zł zaraz (z konta wyjdzie niestety dopiero w poniedziałek). Napisz proszę gdzie Dianka będzie pochowana. Dziękuję Ci za miłość do Niej.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Dianka już za Tęczowy Most pobiegła radośnie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nie będę pisala o samej eutanazji jest zbyt bolesne dla mnie ale powiem Wam że moment kiedy Dianka odeszł już od Nas wyglądała pięknie. Widać było że w końcu uwolniła się od cierpień na tym świecie.[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Teraz została wielka pustka w moim sercu i pamięć na wieki. Dianko,moment kiedy odchodziłaś i wydałaś ostatnie tchnienie zostanie na zawsze wyryty u mnie w sercu. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]['][/B][/COLOR][/SIZE]
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9498/kubudzisiaj011sy9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...