Jump to content
Dogomania

8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!


LadyS

Recommended Posts

ale w tej chwili to nie z tchawicy...ten kaszel.....było podejrzenie ze to kenelowy.... a tchawica swoja droga tez w nie najlepszym stanie....a badanie tchawicy to rentgen na którym nie zawsze wychodzi bo musi być robione podczas wdechu....a to nie takie proste....
Jogi zaczął od niedzieli kasłać i tak jak napisałam zaatakowane ma już oskrzela - a to z tchawicą nie ma nic wspólnego....a po za tym ja nie mam kasy na weta .... dziś płaciłam z debetu:(... i nie mam pojęcia kto teraz odpowiada za małego....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagna78']ale w tej chwili to nie z tchawicy...ten kaszel.....było podejrzenie ze to kenelowy.... a tchawica swoja droga tez w nie najlepszym stanie....a badanie tchawicy to rentgen na którym nie zawsze wychodzi bo musi być robione podczas wdechu....a to nie takie proste....
Jogi zaczął od niedzieli kasłać i tak jak napisałam zaatakowane ma już oskrzela - a to z tchawicą nie ma nic wspólnego....a po za tym ja nie mam kasy na weta .... dziś płaciłam z debetu:([/QUOTE]

Wiem, jak to wygląda, piranhii pies miał robione badanie - z drugiej strony, jest ono czasem niezbędne dla określenia skali problemu. Zresztą, zrobicie jak chcecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]a po za tym ja nie mam kasy na weta .... dziś płaciłam z debetu[/quote]
[B]Jagna podaj mi na PW numer konta - część pieniędzy z allegro wpływa na moje konto i dzisiaj właśnie allegro zrobiło przelew tygodniowy (tzn. wczoraj zrobiło a dzisiaj doszło), troche kasy na Jogiego też w tej kwocie jest. Wieczorem zrobię rozliczenie i przeleję Ci to co będzie dla niego.[/B]

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie dzwoniła do mnie pani z Lublińca...śląsk wiem, że daleko
rozmawiałam z panią dlugo, pytała o badania o wyniki...ma yorka z ZWO ...pies w wieku 6miesiecy został zdiagnozowany, nie miał operacji, od 5ciu lat jest na diecie i lekach, regularne kontrole, ma się dobrze...prowadzony jest przez panią doktor z Wrocławia która habilitowała się na tej jednostce chorobowej...
pani zostawiła mi swój numer, jakby co służy radą i kontaktem z ta pani doktor bo mówi że weci we Wrocławiu nie robią tej operacji jesli pies na diecie i lekach normalnie funkcjonuje...ja nie wiem nie znam sie na tym aż tak, wiem tyle ile przeczytałam na google a ta kobieta ma od 5 lat psa z tym schorzeniem i dokładnie zdaje sobie sprawe z tego co znaczy posiadać psiaka z tą chorobą...
Żałuje, że to daleko bo chętnie by Jogusia poznała ale podkreślała też że jeśli nie znajdziemy dla niego dobrego domu i byłybyśmy skłonne wydać go jednak poza wawe to ona jest chętna. Jeśli interesuje Was ta osoba moge podac do niej nr tel, dzwoncie...myśle że nie ma tutaj na co czekac, trzeba wybierac dla psa dom ktory udzwignie opieke nad schorowanym psiakiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Wiem, jak to wygląda, piranhii pies miał robione badanie - z drugiej strony, jest ono czasem niezbędne dla określenia skali problemu. Zresztą, zrobicie jak chcecie.[/QUOTE]

Jesteś genialna, a twoje rady są nieocenione :crazyeye:
I bardzo się cieszę, że zostawiłaś nam wolną rękę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Jesteś genialna, a twoje rady są nieocenione :crazyeye:
I bardzo się cieszę, że zostawiłaś nam wolną rękę...[/QUOTE]

Bardzo mnie cieszy, że jesteś taka ogarnięta.
Proponuję to, co proponowałam już wcześniej, mając podobny przypadek pod nosem. Pies leczony na zapalenie gardła ciągle i ciągle został zdiagnozowany dokładnie na tchawicę, bierze odpowiednie leki i zniknął problem "chorego gardła".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44'][B]KOCHANI JEST DO ADOPCJI [COLOR=#BF0000]YORK Z RODOWODEM 6 M[/COLOR]. ŚLICZNY ALE TROSZKĘ MU SIĘ UROSŁO I MA KLAPNIĘTE USZKA ,YORK JEST CUDOWNYM PIESZCZOCHEM ,BARDZO KOCHANYM PRZEZ HODOWCÓW ALE ZDECYDOWALI SIĘ ZE JEŻELI TRAFI SIĘ DOMEK GDZIE BĘDZIE OCZKIEM W GŁOWIE TO GO ODDADZĄ .WSZELKIE INFO .ZE MNĄ NA PW.[/B]

Ja wczoraj miałam fajny tel .wieczorkiem rozmawiałyśmy długo , bardzo miła osoba ,ale trzeba bardzo jasno i przejrzyście powiedzieć o kosztach nie tylko teraz ale trzeba brać również pod uwagę koszta późniejsze ,moze się okazać ze na jednej operacji się nie skończy ,każdy musi mieć pełną świadomość że Joguś potrzebowac będzie bardzo dużo uwagi i czasu równiez po operacji 10 -14 dni w klatce ,nie ma pomiłuj ,ew. na rękach ,żadnych skoków ,biegów ,zabaw ..na to wszystko przyjdzie czas.
Oczywiście może zakończyć się na jednej operacji i za to mocne kciuki ,ale trzeba brać wszystko pod uwagę.[/QUOTE]

Gdzie jest ten Yorczek? Masz wiecej wiadomosci?


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***?p=16322399#post16322399[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Bardzo mnie cieszy, że jesteś taka ogarnięta.
Proponuję to, co proponowałam już wcześniej, mając podobny przypadek pod nosem. Pies leczony na zapalenie gardła ciągle i ciągle został zdiagnozowany dokładnie na tchawicę, bierze odpowiednie leki i zniknął problem "chorego gardła".[/QUOTE]

Genialna, słowo daję :)
Oczywiście, że zrobimy wszystko co proponujesz. Absolutnie wszystko.
Jeśli masz jeszcze jakieś wskazówki lub uwagii - pisz, nie krępuj się.
Jeśli chcesz rozdysponować zakres obowiązków - ja czekam z utęsknieniem :loveu:
Mam wrażenie, że bez Ciebie poruszam się jak przysłowiowe pijane dziecko we mgle...

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory na aukcji kupujący zadeklarowali chęć kupienia [B]48 cegiełek[/B]
Na moje konto przez "Płacę z allegro" zostało zapłacone za [B]27 cegiełek[/B]
W sumie do mnie wpłynęło z aukcji Jogiego [B]143 zł[/B]
3 osoby zapłaciły za zdjęcia papierowe (dopłata 3 zł), w tym jedna zapłaciła za polecony 4 zł -> razem [B]odliczam od wplat 10 zł[/B]
wystawienie aukcji kosztowało [B]22,35 zł[/B]
czyli:

[SIZE=3][B]143 - 10 - 22,35 = 110,65 zł[/B][/SIZE]

[B]przelałam na konto Jagny78 [COLOR=red]110 zł[/COLOR][/B] -> [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/jogi/przelew_jogi.pdf[/URL]

Pozwolicie, że te 65 groszy co zostało rozliczę przy przelewie z następnymi wpłatami i przy rozliczaniu prowizji allegro :)

Wpłaty za pozostałe 21 cegiełek powinny wpłynąć na konto fundacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']słuchajcie dzwoniła do mnie pani z Lublińca...śląsk wiem, że daleko
rozmawiałam z panią dlugo, pytała o badania o wyniki...ma yorka z ZWO ...pies w wieku 6miesiecy został zdiagnozowany, nie miał operacji, od 5ciu lat jest na diecie i lekach, regularne kontrole, ma się dobrze...prowadzony jest przez panią doktor z Wrocławia która habilitowała się na tej jednostce chorobowej...
pani zostawiła mi swój numer, jakby co służy radą i kontaktem z ta pani doktor bo mówi że weci we Wrocławiu nie robią tej operacji jesli pies na diecie i lekach normalnie funkcjonuje...ja nie wiem nie znam sie na tym aż tak, wiem tyle ile przeczytałam na google a ta kobieta ma od 5 lat psa z tym schorzeniem i dokładnie zdaje sobie sprawe z tego co znaczy posiadać psiaka z tą chorobą...
Żałuje, że to daleko bo chętnie by Jogusia poznała ale podkreślała też że jeśli nie znajdziemy dla niego dobrego domu i byłybyśmy skłonne wydać go jednak poza wawe to ona jest chętna. Jeśli interesuje Was ta osoba moge podac do niej nr tel, dzwoncie...myśle że nie ma tutaj na co czekac, trzeba wybierac dla psa dom ktory udzwignie opieke nad schorowanym psiakiem...[/QUOTE]



Uważam, że jeśli w w miarę szybko nie znajdzie się domek w Warszawie lub okolicach to warto było by rozważyć oddanie Jogiemu tej pani. Sądzę, że to było by dla niego dobre rozwiązanie - stała opieka weterynaryjna i dodatkowo "kolega" z tą samą chorobą, czyli z podkradania jedzenia normalnego nici:)....

Link to comment
Share on other sites

o taki komentarz na wydarzeniu na fb dostaliśmy :

"
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1671826252"]Joanna Ewa Mastalerz[/URL] Dr Galanty jest chętny do adopcji psiaka, jeśli są Państwo w posiadaniu jego numeru telefonu - proszę się z nim raz jeszcze skontaktować. Są to informacje świeże, z dzisiaj, które zostały z Nim ustalone. W razie wątpliwości proszę pisać do mnie na priva."

i co wy na to ???????????

Link to comment
Share on other sites

Ale checa, ciekawe czy to serio? :)[quote name='Jagna78']o taki komentarz na wydarzeniu na fb dostaliśmy :

"
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=1671826252"]Joanna Ewa Mastalerz[/URL] Dr Galanty jest chętny do adopcji psiaka, jeśli są Państwo w posiadaniu jego numeru telefonu - proszę się z nim raz jeszcze skontaktować. Są to informacje świeże, z dzisiaj, które zostały z Nim ustalone. W razie wątpliwości proszę pisać do mnie na priva."

i co wy na to ???????????[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Do tych wpłat doszło 83 zł, głownie Allegro cegiełkowe.
RAZEM 256 zł
Selenga, podaj mi mejla, to Ci wyślę screen ze szczegółami wpłat.[quote name='mshume']Wpłaty na subkonto:
100 zł abrakadabra
5 zł allegro M.K.
5 zł allegro J.Z.
13 zł allegro E.W.
50 zł Małgorzata Sz.
RAZEM 173 zł[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłyśmy od weta-kardiologa serce Jogiego ok :D

a teraz jeszcze lepsza wiadomość : tak to dr Galanty chce Jogiego...a dokładnie jego brat .... jest zdecydowany na 100%... a dr Galanty bierze operacje na siebie :D
Abra jest umówiona na tel z doktorem na popołudnie i Jogi pewnie nie długo pojedzie do nowego domku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...