Jump to content
Dogomania

TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie mi o to chodziło - może ktoś może zadeklarować jakąś kwotę na karmę
:) Może umieścić prośbę w 1 poście.

Wiecie przy takim dużym chudzielcu karma szybko się skończy więc lepiej pomyśleć na zapas:) bo znając fur to sama będzie wykładać:shake:

Ponad to potrzeba 60zł na zapłacenie w schronie, za leki Fur sama chce mi oddać.
Jest jeszcze transport który wezmę na siebie jako mój malutki wkład.

Potrzeb jest dużo, później jak dojdzie do siebie szczepienie na wirusówki oraz kastracja.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mogę zadeklarować pierwszy worek, a później ciężko powiedzieć bo nie zależy to tylko ode mnie ale od hojności "sponsorów" i osób wpłacających na konto sznaucerów w potrzebie. Później też możesz być pewna, że nie zostawimy czarnucha samego ;)
A kto wie może czarne bydlątko długo miejsca nie zagrzeje ;) ?

Link to comment
Share on other sites

No, ja mam nadzieje ze dlugo nie posiedzi...dwa jazgoczace sznupy to dla mnie juz lekkie meczarnie:evil_lol:
Mysle ze on tak jeden worek 15kg miesiecznie to spokojnie zje, nie wiem ile moj zjada bo on na Barfie...teraz chwilowo suche chrupki dostaje wiec nie wiem jak to mesicznie wyjdzie.

Ma ktos jakies fanty na bazarek moze? Coby na oplaty schroniskowe i weta jakos zarobic...

I to imie trzeba mu dac...jutro przyjedzie to zobaczymy co bedzie pasowac, choc jak znam zycie nie bedzie to nic tradycyjnego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no znając Ciebie to mu walniesz jakieś Kędzior, Kłaczek, Kołtun czy inne nie z tej ziemi...
nie wiem jakie jest dawkowanie karmy bo z kadza nieco inaczej ale 15kg to starczalo na miesiac dla Tima i Abi razem...zakłądając ze to sznup olbrzymi to spokojnie zeżre 15kg worek miesiecznie, tymbardzeij ze chudy to bedzie nadrabiał...
może brit activity? on jest polecany dla psow ktore musza przybyć na wadze..no i to karma klasy premium za niską cene jak na taka jakosc

Link to comment
Share on other sites

ja ze swoja alergiczną labką przeszłam przez wiele hypoalergicznym karm i w końcu była na bricie z jagniecina i ryzem, najtansza naprawde hypoalergiczna karma(ktora nie ma skaldnikow uczulajacych a nie ma zmniejszona zawartosc tych skladnikow)
teraz ze swoim yorkiem przeszłam przez royala(na ktorym zatykały mu sie gruczoły okołoodbytowe), acane rybną (po ktorej załatwiał sie po kilka razy dziennie), purine pro plan (po ktorej to samo co po acanie) aż w końcu w związku z tym ze to delikatny pieseczek jest na bricie care puppy i wreszcie jest ok
dodam jeszcze ze wszystkie tymczasowe szczenieta karmiłam zwykłym britem juniorem i bardzo ładnie mi na nim tyły, dlatego tez sprobowałam z tym u mojego yorka, bo gówniarz nie bardzo chciał tyć...od 3 tyg je brita i zaczął tyć w oczach:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzieciok juz u mnie....to mlodziak!
Bardzo wychudzony, naprawde...nie widac ale czuc kazda kosteczke :(
Oczywiscie pyskacz, skoczek...ciekawe ile mi zebow wybije hmm
I nie wiem jak ja bede od cholernika wychodzic bo to jest niemozliwe, pchaaa sie jak nie wiem:lol:
Ale humor mu dopisuje, wesoly, pozytywnie zakrecony...sznup.
Klapie dziobem...wiecie to klapanie paszcza jak sie pies ekscytuje, flustruje? Pare dni pobedzie i zobaczymy...ale fajnie sie bedzie z nim chyba pracowac bo ladnie sie skupia:loveu:
Slysze wlasnie jak pyszczy....niestety moj sznup tez to slyszy i se razem pyszcza...zegnajcie ciche noce i dni...

[IMG]http://i55.tinypic.com/1zyimia.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/30ndnoi.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/105y7mq.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/1531i5y.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...