Jump to content
Dogomania

TORUN -Sznup Olbrzym- zaczyna nowe zycie w cudownym DS!!


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Kurna...wlasnie sobie zdalam sprawe ze bede miec 2 pyszczacych debili:placz:
Mialam taki spokoj, cisze, czasem cos tam sie odezwalo...przyjechal Prezio i ciagle darcie ryja...to teraz bedzie razy 2...zwariuje:evil_lol:

A Imie to ja mu wymysle jak dojedzie:diabloti:[/QUOTE]


hahah nie nie ten na pewno będzie spokojny i niemy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a ja mam nową sznupkę pod opieką :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199658-Sznaucerka-%C5%9Brednia-2-domy-2-schroniska-ludzie-co-z-Wami-[/url]!!![/QUOTE]
Widziałam:( Los nie był dla niej łaskaw, a raczej ludzie... :( Dwa domy, tułaczka i dwa schroniska. Za wiele tego:(

Link to comment
Share on other sites

jestem u przystojniaka, czy to napewno olbrzymek? - pytam pod kątek kubraczka - Wasiu, Aron zdecydowanie większy i mocniejszy mi się wydaje - ja nie wiem, ale on taki nieco mniejszy się wydaje na tych fotach, i nosek zdarty jak u Łysola z Lublina...
jak juz będzie u Ciebie Fur, to obfotografuj chlopaka porządnie

zachowanie w schronisku, typu kłap za łydkę, ja bym się nie przejmowała, miałam podobnego kiedyś na Paluchu - na spacerach spoko, wyjęcie z klatki spoko, ale odstawienie do klatki uruchamiało zęby

Link to comment
Share on other sites

On dosc wysoki jest, w schronie funcjonuje jako CTR. A Kubraczek to koniecznie z regulacja bo naprawde bardzo chudy...i dalej chudnie :(
Nawet z pod siersci widac wystajace kosteczki:placz:
Zapytam Anie czy da rade chlopaka pomierzyc zanim przyjedzie.
Mam fote przy czlowieku, potem wrzuce to brdziej bedzie widac wielkosc...ale bankowo olbrzymkowy chloptas...czyli najfajniejszy ze sznupiastych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']sorki mam dziś rewelacyjny humor sama nie wiem dlaczego...a w sumie to wiem, fur tez wie ale nikt nic nie powie:-)
a psiak fajny urodziwy szkoda ze nie jest duzym czarnym pudlem...jakbys gdzies takiego dorwała to ja biore:-)[/QUOTE]


w zasadzie to chyba gdzieś czytałam, że on jest dużym czarnym pudlem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...