Jump to content
Dogomania

Bałuty, pies zamykany w kojcu, sam na działce!!! MA DOM


Marycha35

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

oj tak żle a tak niedobrze tzn Lucuś żyje na działce dostaje jeść może głaski od wielkiego święta ale żyje /nie każdy psiak koniecznie chce być a kanapkach,Entle to psy pracujące i Lucerek ma zajęcie/ a Gracja też Entlik nie mogła znalesć nowego DS i ....zostala uśpiona /podobno z powodu agresjii/.Żal mi Lucusia bo to psy wpatrzone w swojego człowieka ale trudno .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

może pewnego dnia to się zmieni, dobrze, że masz go na oku, bo facet może się znudzić, a Lucek by szybko dom znalazł. Mało co bywam na dogo, ale o Lucusiu myślę ciągle i wysyłam mu dobrą energię, żeby los się na lepsze odmienił. Dziękuję Marysiu, że przy nim trwasz i masz go pod skrzydłami!

Link to comment
Share on other sites

Marycha wiesz,że jestem z Tobą i Lucusiem/ niestety tylko wirtualnie/ .Nowa Ustawa nareszcie dała oręż -znęcanie=zimno,brak wody ....Zobacz jak sprawa wygląda może potrzeba będzie interwencja? Z tego co widzę na Dogo głowne moce skierowano na blokowanie ogłoszeń "pseudo" ale może jeszcze trochę sił zostało ? Pamiętaj ,że byłam i jestem !!!!/niepomagaczką wiesz dlaczego/

Link to comment
Share on other sites

Marysiu najmniejszy błąd dziada i jest znęcanie - psy zamarzają, nie można tak trzymać w byle jakim kojcu, obyś dopatrzyła się nadużyć, może nie ma jednak wody albo ocieplenia, mrozy pomogłyby go odbić... Jestem z Tobą myślami i z Lucusiem!

Link to comment
Share on other sites

Wierzę, że Temi jak zwykle pomoże:) Chyba, że warunki u Lucusia jednak dobre...Jak byłam ostatnio nie było go, wołałam, ale nawet nie szczekał. Nie wiem czy siedział w kojcu, na działce luzem nie brykał. Ma być jeszcze zimniej:(
Dzięki, że jesteście z Luckiem, gałgankiem szczekliwym:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...