Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

[quote name='BUDRYSEK']dzisiaj w K-kowie byly adopcje psow pod Dzokiem
[B]Iwona (Amok ) dzięki,ze zawiozlas tam Rysia :)[/B]
[B]Marysiu Tobie też dzięki i Kubie :)[/B]

w Rysiu zakochala sie rodzinka, mieszkaja [B][COLOR=red]10 km od K-kowa w Tyncu...szukamy pilnie kogos na wizyte!!![/COLOR][/B][/QUOTE]


Ale wiadomość tak strasznie się cieszę i trzymam kciuki za ten domek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']

Naprawde dlug to tylko 315zl juz?[/QUOTE]


Tak przeczytałam na bazarku kosmicznym:lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT%21%21%21-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a%21-D"]http://www.dogomania.pl/threads/212181-*-*-*-ALE-ODLOT!!!-Pierwszy-bazar-kt%C3%B3ry-ju%C5%BC-zako%C5%84czony-ale-nadal-dzia%C5%82a!-D[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']O matko to byloby cudownie!!!!!!!!!! Dogo jest z Krawkoa, iwoniam, irenaka. Pytalas Budrysek jzu kogos?

Naprawde dlug to tylko 315zl juz?[/QUOTE]

Ja próbowałam się przedrzeć przez post rozliczeniowy, ale tam są dwa lata jakby pomieszane. Nie wiem, który to obecny, a który 2010 i kwota jakaś nie do rozpoznania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mania1979']12 października wpłaciłam 30 zł ,wiem ze to niewiele, ale nie ma potwierdzenia ze pieniazki dotarły do chłopaków. wysłałam na konto podane na pierwszej stronie, dotarła moja wpłata?[/QUOTE]

juz patrze cioteczko ,faktycznie ostatnio aktualizowalam wszystko 03.10, mam naprawde bardzo malo czasu a kilka psiakow do adopcji, i trzymam bardzo kciuki za ten dom dla rudzielca (jednego i drugiego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']O matko to byloby cudownie!!!!!!!!!! Dogo jest z Krawkoa, iwoniam, irenaka. Pytalas Budrysek jzu kogos?

Naprawde dlug to tylko 315zl juz?[/QUOTE]
315 zł a na chwile obecną zostało 260 zl. Jest to kwota do utargowania jeszcze na bazarku kosmicznym. Powstał on w chwili kiedy na koniec lipca chłopaki mieli dług 2600 zł. Należność za sierpień i wrzesień, nie mówiąc nic o październiku to 1200 zł.Nie mogę się połapać ile właściwie zostało wpłacone do Amoku. Jaki jest dług na chwilę obecną niech wypowie sie Monika083. Bardzo prosze o działanie aby kwota na kosmicznym zmalała najlepiej do zera. Cioteczki niech uruchomią znajomych, rodzinę, babcię, dziadka. Moja mama tak się rozochociła, że dwa razy wystrzeliła rakietki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Chciałam się dowiedzieć czy zostały podjęte jakieś działania w kierunku przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Rysia.[/QUOTE]

Podjęto podjęto :)
Jak Budrysek pisala - na wizyte pojdzie Iwona z Krakowa.
Jak Klaudia tylko dostanie info,że po wizycie - zaraz napisze jakie wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...