Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

Guest AnetaR

Masz racje, nie ma co na ślepo oddawać psa zanim się tego dt nie sprawdzi. Bo ja Agra miałaby być faktycznie 5 czy 10 psem, to co to za dom? To zbierzemy karmę jeszcze od wolontariuszy i podrzucimy kiedyś. Chociaż tyle możemy zrobić...

A ile ona zjada dziennie suchej karmy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest AnetaR

Chciałam się tylko zorientować na ile jej może starczyć to co podrzucimy :p

Aha, czy karma potrzeba jest ,,na już" czy można poczekać z transportem?

Link to comment
Share on other sites

No jak mam worek 18kg to na miesiąc starcza tyle że to na 2 psy trzeba dzielić a do tego poza suchym jakieś batony mięsne, mięsko z ryżem czy makaronem zależy co akurat dostanę od mamy czy też jak mam parę groszy to zakupię. O "tych" zakupach nie piszę bo to grosze i nie uważałam że za to mam mieć zwracane.
Na razie dziewczyny mają jeszcze karmę ciężko mi określić na ile bo nie wiem ile to tam tego zostało ale a 2 tygodnie na pewno

Link to comment
Share on other sites

Gisic, ja od poczatku sledze wątek Agry i to bardzo niespfrawiedliwe, co wypisuje tu sosnowieckie schronisko.
Nikt Ci nie pomagał od początku, choc niejednokrotnie prosilas. Sama opiekowałas sie Agra, bo trudno liczyc jakies drobne wsparcie bazarkowe, czy sporadycznie kilka kg karmy.
Nie przejmuj sie, ten kto sledzi wątek, wie jak było.

Link to comment
Share on other sites

sosnowieckie schronisko od początku miało pretensje o to że napisałam na jakimś wątku że na forum owczarków pisali o wszystkich poza Agrą. Ja nie chcę dyskutować na ten temat jeśli ktoś chce pomóc pomoże. Fakt sama robiłam bazarek z ciuszkami, bazarek ogłoszeniowy, nie prosiłam jej bo wiedziałam że prośba pewnie echem się rozejdzie. Ja staram się unikać konfliktów i nieporozumień bo nie lubię się sprzeczać.

Link to comment
Share on other sites

To ja mam pytanie ile kosztuje miesięczne utrzymanie Agry?
Ile kosztuje karma, ile je Agra na miesiąc i jaką jej karmę podajesz?
Pytam o Agrę, nie o Twojego domowego psa.
Jaką niby pomoc miałam udzielać Gisic?
Telefonu mojego nie miała?
Karmę mogłam jej w każdej chwili dowieźć, ale na dogomanii nie siedzę, bo nie mam na to czasu i ochoty.
Dogomania nie jest pępkiem świata i jeżeli ktoś uważa je za dobre źródło informacji to jego problem.
Przykro mi, że akurat za każdym razem jak była akcja i Joma Cię zapisywała to zawsze miałaś popsuty samochód, ja nawet nie mam jak ogłoszeń zrobić bo nie ma do tego odpowiednich zdjęć.
A i jakoś tymi psami, które były u nas również z tego schroniska tj. Maciek, Alfik, Lori, Malina, Dyziu ( 20 tys. poszło na schroniskowe psy)- nikt się nie interesował, my finansowaliśmy leczenie, robiliśmy ogłoszenia, bo tłumy nie waliły, żeby chociaż je wyprowadzić na spacer- więc ja wolę na to poświęcać czas, a nie na bezproduktywne klepanie w klawiaturę, jaka to jestem biedna.
Jeżeli potrzebujesz pomocy to masz mój numer, chyba, że dalej wolisz robić z siebie cierpiętnicę na forum.
Ja ma m już pełny tyłek tych wzsystkich niezadowolonych panienek z dogomanii więc bela51 jeśli oceniasz ludzi po liczniku postów i po tym co piszą to gratuluję.
A ostrzegano mnie przed dawaniem Gisic psa na DT, ale ja byłam naiwna i zdesperowana.
Proszę o ładne zdjęcia Agry jeśli nie chcesz nam jej przekazać, niech ten pies jak njszybciej znajdzie dom, a nie będzie środkiem do pozyskiwania funduszy na Twojego domowego psa.
EOT, z mojej strony koniec i mam gdzieś co tu dogomaniackie cioteczki nasmarują, jak ktoś ma jakieś fochy i żale podaję swój numer 784 926 138, a w sprawie umieszczania psów na M-jkach podaję telefon Jarka, który ma takie samo zdanie jak ja i jeżeli ktoś chce tutaj umieścić kolejnego psa, to proszę dzwonić 722 394 522, a Agrę chciałam nie dlatego, że jest nam potrzebny kolejny pies, ale dlatego, że przez wzgląd na to, że Agrę wyciągniętą na moją i leonardy prośbę, poczuwam się pomóc gdy nie ma za co ją utrzymać.
U nas też psy leżą na kanapach w biurze w ilości 11 i są 24/7 z człowiekiem i każde jest najedzone i dopieszczone więc nie ściemniaj, ze dając psa mnie, dajesz psa w ciemno i że jestem niesprawdzonym źródłem, bo fundacja nie ma nic do ukrycia.

[quote]nie prosiłam jej bo wiedziałam że prośba pewnie echem się rozejdzie.[/quote]
A ile razy o tę pomoc prosiłaś?
Ani jednego telefonu nie miałam!
Nawet ani jednego PW nie dostałam!
Więc nie pisz takich bzdur, bo jak mam możliwość to nigdy nie odmawiam pomocy!
Nie ściemniaj.


A co do tematu Kłapacza to fundacja się do niego nie dołoży, bo 300 zł za miesiąc za psa ze schroniska to gruba przesada, my mamy u siebie ok 23 psy i nikt nam nie płaci za nie.
Pomoc pod postacią karmy, weta ok, ale nie finansowanie płatnych DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']

A co do tematu Kłapacza to fundacja się do niego nie dołoży, bo 300 zł za miesiąc za psa ze schroniska to gruba przesada, my mamy u siebie ok 23 psy i nikt nam nie płaci za nie.
Pomoc pod postacią karmy, weta ok, ale nie finansowanie płatnych DT.[/QUOTE]


Po 1, to nie jest Dt tylko hotel, bo DT nie ma kto mu dać. Oczywiście nie chodzi mi o płacenie za niego 300 zł tylko DOŁOŻENIE SIĘ (!) czyli część 100 czy 150 zł.

A w ogóle to można wiedzieć kto pisze pod nickiem sosnowieckie schronisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']To ja mam pytanie ile kosztuje miesięczne utrzymanie Agry?
Ile kosztuje karma, ile je Agra na miesiąc i jaką jej karmę podajesz?
Pytam o Agrę, nie o Twojego domowego psa.

A co do tematu Kłapacza to fundacja się do niego nie dołoży, bo 300 zł za miesiąc za psa ze schroniska to gruba przesada, my mamy u siebie ok 23 psy i nikt nam nie płaci za nie.
Pomoc pod postacią karmy, weta ok, ale nie finansowanie płatnych DT.[/QUOTE]

Sosnowieckie schronisko w tej chwili mamy boscha a wcześniej karmy były brit i to co od dziewczyn dostałam, chappi, darling itp. Ciężko mi powiedzieć ile na samą Agrę schodzi bo jak piszę worek jest dla dwóch dziewczyn ale 18kg starcza na miesiąc jednak prócz tego dostają jak pisałam wcześniej mięsko jeśli kupię bądź mam od mamy, batony, puchy z makaronem bądź ryżem.
Nie potrafię tego wyliczyć co do złotówki co mam liczyć każdy baton który kupuje każdą puszkę, mięso a może i nawet ryż?

No ale pisałaś że Agrę dasz na Bezpłatny tymczas to czemu Kłapacza tam nie dać? 300zł za miesiąc psa ze schroniska to gruba przesada to co ile według Ciebie jest warte życie takiego psa skoro to być może jego jedyna nadzieja? Wsparcie nawet na weta wiesz że może być problemem poza jedną jedyną osobą nikt nam nie pomógł by pokryć badania Agry musiałam robić bazarki by opłacić wydawałoby się podstawowe badania i szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

Gisic - tutaj bazarek po połowie dla Kłapacza i Agry ; )

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00[/URL]

Jak dasz radę to porozsyłaj do ludzisków ; ))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Dziękuje kochana:loveu:
Ja w rewanżu zrobię bazarek ogłoszeniowy także dla obu psiaków dziś bądź jutro


A z weselszych wieści jutro idę na rozmowę w sprawie tego stażu o którym pisałam[/QUOTE]

Trzymam kciuki za pracę! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"puma"']Ja mam do oddania 3 kg Happy Doga Maxi juniora, worek byl otwarty co prawda jakies 2 tygodnie temu ale te pare kilo jest caly czas w szczelnie zamknietym wiaderku wiec na wartosci raczej nic nie stracilo. Tylko nie wiem jak z dostareczniem ... Skad jestescie ?
edit: Po wyplacie moglabym wam wyslac poczta, czyli za jakies 2 tygodnie, chyba, ze bedziecie w najblizszym czasie w okolicach Łodzi to dostarcze do rak wlasnych ;-)[/quote]
na innym forum dałam zanać o tym wątku taka dostałam odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...