Jump to content
Dogomania

PILNE! Maly szczeniak pilnie poszukuje DT/DS


Nooks

Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ilon_n']Iwonko, Ty na pewno wiesz dobrze jak zarządzać :)

wypowiem tylko swoje zdanie:
Malucha na bezterminowy DT do Kamila R. (szybki bezpośredni mini-wywiad by się jednak przydał) a sunię może na tymczas miesięczny do pani Małgosi. Sunia po zabiegu akurat wydobrzeje przez miesiąc i ją się też poogłasza ..

tylko czy pani Małgosia zgodzi się przyjąć sunię zamiast malucha ? .. powinno być bez różnicy, ale czasem jakieś szczególne względy decydują ..[/QUOTE]


Ilonka jesli myslisz o Pani Malogsi S., to ona sie juz wczoraj rozmyslila!:nonono2:

Link to comment
Share on other sites

sunia jest już zgłoszona do refundacji zabiegu .. mam nadzieję, że zdążymy dopiąć organizację zanim sunia się "rozsypie"

Iwonko, proszę wybadaj czy sunia może na ten jeden miesiąc trafić do pani Małgosi ..
musimy mieć dla niej ciepłe, bezpieczne miejsce i ją samą na oku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Jezeli jest na Dogo ktos, kto mieszka w W-wie i zechcialby podjechac do Kamila na krotka rozmowe, zanim zawieziemy szczeniaka, to byloby cudownie.[/QUOTE]

jaka to dzielnica Wawy??
na dogo jest sporo osób ze stolicy, ale rozrzut adresów może być spory, więc trzeba prosić tych co mają blisko lub po drodze do domu.

I mam nadzieję, że oferta Kamila nie jest równie ulotna jak ta pani Małgosi :/

Link to comment
Share on other sites

Witajcie szczeniaczek jest i czeka na domek zdjęcia fatalne ale na jednym widać mordkę , a na drugim jego wielkość .Wiem że piesek prawie nie brudzi w domu , prawie bo to przecież jeszcze dziecko .Nieraz zdarzy się mały wypadek ale trzeba mu wybaczyć .Urodą nadrobi wszystko .Piesek jest trochę bojaźliwy i ma na imię puszek ..Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Cheche....ruszyl sie, bo Ty przyszlas!:evil_lol:

Tylko, ze ja nie wiem, co teraz robic?
Mam nadzieje, ze Ilonka znajdzie kogos do wizyty p/adopcyjnej.:Dog_run:[/QUOTE]


A ja mam nadzieje, że potencjalny DT się nie rozmyśli... Z bardzo małego doświadczenia...wiem, że różnie to bywa... Optymizmem powiało :p

Myślę, że cioteczki kogoś wynajdą... a Ty informuj co tam ew. DT kombinuje :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Oceniam tego faceta dobrze! Widzialam zdjecia jego zwierzakow!

Bedzie dobrze!!! Jestem dobrej mysli!

Szkoda, ze to tak daleko! Sama bym poszla na to wizyte;)[/QUOTE]

no to super... tylko niestety ludzie podchodzą do adopcji emocjonalnie a potem z dnia na dzień zmieniają zdanie...

ale też jestem dobrej myśli :p

oj Yv... z tą wizytą to chyba rozumiem... :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała cioteczka [B]Ellig[/B] z Wawy odpowiedziała na moją prośbę i podsunęła mi do tej wizyty [B]Nutusię[/B].
Dziękuję obu!!

Jutro po godz. 17 Nutusia może odwiedzić p. Kamila, oczywiście o ile termin p. Kamilowi będzie odpowiadał.
Poproszę dane adresowe i tel do p. Kamila na PW.
Czy macie jakieś szczególne pytania/kwestie do sprawdzenia??
Dziś po pracy będę omawiać z Nutusią szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Podaje linka Lidzi na N.K [URL]http://nk.pl/profile/27021414[/URL]
Ten Maluch i ta szczenna suczka, to sprawy najpilniesze!
OTOZ - w Gdynii dostal moj apel o przeslanie karmy. Przeslali moje pismo do oddzialu w Bydgoszczy.:shake: Jutro bede tam dzwonila.
Cioteczki! Lidzia ma w sumie 20 zwierzakow! Zarabia 1200.-zl.

To moze ja juz sobie pojde.....;), bo jak tak sie rozpisze o tym, ile tych zwierzat, to dostane w doope:mad:

NIKT DO TEJ PORY NIE POMOGL!
Nie macie pojecia, jak ja sie ciesze, ze JESTESCIE!![/QUOTE]
Witam , przeslijcie namiary na Pania Lidke z adresem i nr telefonu postaram sie wyslac chociaz 1 worek karmy:)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...