Jump to content
Dogomania

PILNE! Maly szczeniak pilnie poszukuje DT/DS


Nooks

Recommended Posts

[quote name='ilon_n']wciąż czekam na dane adresowe i kontakt do p. Kamila.
Jeśli się sprężymy i wszystko będzie OKAY, to jest szansa, że już w tę niedzielę maluszek mógłby zabrać się przy okazji do Wawy!!![/QUOTE]

Ilonka jedna poczta doszla, a juz druga nie! Chyba musisz wyczyscic skrzynke!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yv1958']On na szczescie odezwal sie na FB. Obejrzalam zdjecia. Tak ladnie pisal... Mozna go znalezc klikajac jego imie i nazwisko na Google. Ma odpowiedzialna prace.
Mysle, ze to dobrze rokuje?

Chociaz.....roznie to bywa![/QUOTE]

Właśnie kliknęła, ale stara już jestem i do tych dresiarzy nie mam przekonania, a jeszcze chce drugiego tak? Im się nie chce wstać z łóżka.....obym się myliła Iv....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Jestem dobrej myśli, choć wszystko się ujawni jak Nutusia wypyta o zgodę na formalną umowę DT.
Za pół godzinki będę mogła używać tel :) wówczas zadzwonię i ustalimy strategię :)[/QUOTE]

Dziewczyny, jestem po rozmowie telefonicznej z potencjalnym DT. Prosi o telefon. Może się spotkać w niedziele.
W domku ma psa i kota. Ten mały szczenior, nie nasz tylko ten 2, ma być u jego zaprzyjaźnionej osoby.
Chłopak często ma zwierzaki na DT.

Chyba nie ma sesnu się rozpisywać tylko trzeba zorganizować wizytę no i potem transport...

A szukać i tak trzeba dalej....

Link to comment
Share on other sites

Na niedziele to bedzie trudno kogos zorganizowac do sprawdzenia DT, Nutusia jest tylko w tygodniu w Warszawie.....Tyle tu zamieszania ,ze naprawde mozna sie pogubic kto jest kto, przeciez mozna wprost zapytac jaki nick na Dogo ma Kamil i nie beda potrzebne spekulacje....Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Na niedziele to bedzie trudno kogos zorganizowac do sprawdzenia DT, Nutusia jest tylko w tygodniu w Warszawie.....Tyle tu zamieszania ,ze naprawde mozna sie pogubic kto jest kto, przeciez mozna wprost zapytac jaki nick na Dogo ma Kamil i nie beda potrzebne spekulacje....Pozdrawiam:)[/QUOTE]


jest zamieszanie to fakt... ;)

najlepiej chyba jak nutusia czy ilon_n zadzwoni do niego...

kamil dzisiaj telefonicznie mi powiedzial, ze na dogo jest kamilr ale nie korzysta z forum...

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz wizyta p.adopcyjna jest juz zalatwiona, chcialabym poruszyc sprawe transportu.

Rozmawialam z Lidzia.
Ona moze zalatwic samochod, ale blagala, zeby ktos z W-wy wyjechal, zeby spotkac sie np. w polowie drogi.

Tu zwracam sie do Ilon, bo Ona takie sprawy zalatwia cudownie.
Rozumiem, ze wizyta p.adopcyjna bedzie w niedziele. To znaczyloby, ze przewiezienie Malucha-Puszka, byloby mozliwe za tydzien?
Kurcze, dlugo....

To babsko moze nie zgodzic sie, zeby psa przetrzymac drugi tydzien.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co Ellig mowila Nutusia jest w Wawie tylko w tygodniu, wiec trzeba by porozmawiac z Kamilem czy nie daloby rady spotkac sie wieczorem albo jutro? Zalezy to oczywiscie tez od Nutusi... Wtedy transport dla Puszka mozna zorganizowac na sobote-niedziele?

Moze Nadee moze do niego zadzwonic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']posty zostały zmoderowane, zostały tylko 3 wpisy tego użytkownika,[B] ale mam wrażenie, że nie jest to ten sam człowiek.
[/B]
Pisz do mnie na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
skrzynka zapycha mi się z minuty na minutę :/[/QUOTE]

[B]To jest ten sam człowiek...[/B]

[B]BetlejM,steff...i jose17 [/B]zostali zbanowani..wtedy pojawił się [B]antydogomania[/B](szybko skasowane posty), a teraz na wątku Pszczółki Majeczki jest [B]dogo...cośtam[/B] i wkleił fotki nowego psiaka,którego ponoć adoptował bez zbędnych rygorów! W międzyczasie miałam kilka smsów i maili o Majeczkę...ewidentnie działo się to co zapowiedzieli bracia...tak własnie-bracia,a więc zaczęli sugerować mailowo z różnych adresów chęć adopcji, zadawać zbędne pytania, zasypywać smsami...i wpadać na rózne wątki życząc psom śmierci...zapowiedzieli,że zmobilizują swój krąg przyjaciół i znajomych i jeszcze nam pokażą.
Nie chcę siać paniki,ale strzeżonego Bozia strzeże...a Ci panowie byli bardzo przekonujący nie tylko przez telefon,ale i ...przy wizycie przed adopcyjnej!!!Nikt się nie spodziewał takiego rozwoju sytuacji- zalogowali się, fotki wklejali,o szczepienia dzwonili...aż napisali smsa,że Majeczką "nie mogą się opiekować,bo wyjeżdżają na rok za granicę"...i wtedy się zaczęło.Acha...umowa oczywiście była podpisana i dlatego Majeczka nie zniknęła na podkarpackiej wsi...

Nie piszę tego by się żalić,czy też fatalizować, ale po to by jednak nie ufać tylko słowom,fotkom i obiecywaniu...sprawdźcie fakty i niech psinka jest bezpieczna i szczęśliwa w dt...trzymam kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nooks']z tego co ellig mowila nutusia jest w wawie tylko w tygodniu, wiec trzeba by porozmawiac z kamilem czy nie daloby rady spotkac sie wieczorem albo jutro? Zalezy to oczywiscie tez od nutusi... Wtedy transport dla puszka mozna zorganizowac na sobote-niedziele?

Moze nadee moze do niego zadzwonic?[/quote]


[SIZE=5][B]To byloby cudownie!!!:multi:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Tak to się odbyło [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194636-_NOS%C3%93WKA_Wraca-z-adopcji_-Szukamy-nadal-domu-_Pszcz%C3%B3%C5%82ka-MAJA-_-pom%C3%B3%C5%BCcie_OG%C5%81OSZENIA%21/page9"]http://www.dogomania.pl/threads/194636-_NOS%C3%93WKA_Wraca-z-adopcji_-Szukamy-nadal-domu-_Pszcz%C3%B3%C5%82ka-MAJA-_-pom%C3%B3%C5%BCcie_OG%C5%81OSZENIA!/page9[/URL]

Post 170,175,185,194 moderator, foty szczeniaka jako już betlejem nie stef wkleił na tym wątku 185 chyba że usunieto...4 malutkie fotografie z komentarze że już adoptował bez wymaganiań jakie tu stawiamy:shake:[/QUOTE]

Usunięto...ale psiaczek był beżowy z białymi skarpeteczkami... i białym końcem ogonka...w sylwetce bardzo podobny do Majeczki 2 miesięcznej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Usunięto...ale psiaczek był beżowy z białymi skarpeteczkami... i białym końcem ogonka...w sylwetce bardzo podobny do Majeczki 2 miesięcznej.[/QUOTE]

Oj dzięki, wiesz myslałam że mam już zwidy?

Moje dziecię w teren pojechało, ale mam kogoś w Markach może się zgodzi, Daleko to?

Link to comment
Share on other sites

ten szczeniak, ktorego kamil przeslal jest bezowy i ma 1 mini biala skarpetke. moge na emaila przeslac jak ktos chce... tu nie bede wklejala, bo to bez sensu sie tylko pomiesza...

wiem, ze chlopak jutro wyjezdza, chyba tez z tym nowym szczeniakiem... wiec mozliwe, ze jest szansa na spotkanie dzisiaj.

ja ogolnie bym jeszcze poczekala....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadee']ten szczeniak, ktorego kamil przeslal jest bezowy i ma 1 mini biala skarpetke. moge na emaila przeslac jak ktos chce... tu nie bede wklejala, bo to bez sensu sie tylko pomiesza...

wiem, ze chlopak jutro wyjezdza, chyba tez z tym nowym szczeniakiem... wiec mozliwe, ze jest szansa na spotkanie dzisiaj.

ja ogolnie bym jeszcze poczekala....[/QUOTE]

....żeby rozwiać wątpliwości prześlij [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...