Jump to content
Dogomania

PILNE! Maly szczeniak pilnie poszukuje DT/DS


Nooks

Recommended Posts

[quote name='Cajus JB']elinka w sprawie transportu odpowiem Tobie tutaj. Bo tu się odbył.
Nie chciałem tego poruszać, ale skoro żądałaś pytanie.

Dla mnie ten transport został wymuszony niską ceną i tylko tyle. Wszyscy jeździli w koszmarnych warunkach. Ryzyko było bardzo duże. Tym bardziej do niesprawdzonego DT.

Zaczynam odnosić wrażenie, że forum działa na siłę, a nie w sposób przemyślany.[/QUOTE]

Nie zgadzam sie, ze DT nie byl sprawdzony. To nie calkiem tak!
Ja z tym Panem rozmawialam, Ilonka rowniez. Jest znanay w Vivie. Na Facebooku ma zwierzaki, ktore widac, ze maja cudowne warunki. Latwo znalezc go tez klikajac w Google, kim jest, czym sie zajmuje.
Jego wypowiedzi swiadczyly o dojrzalosci, jak i o tym tez, ze jest czlowiekiem odpowiedzialnym.

Nie bardzo rozumiem, co masz na mysli piszac ze: "Dla mnie ten transport został wymuszony niską ceną i tylko tyle"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nadee']kochane... na fb skontaktowała się ze mną osoba, pyta jakiej wielkości będzie Gogus..:>>>

z kim mają się kontaktować osoby zainteresowany psinką? możecie mi podać na pw nr telefonu?
:loveu:[/QUOTE]
Tez prosilam o to ,zeby tam zagladac i odpowiadac na pytania.....
Jezeli chodzi o wizyte przedadopcyjna w domu Kamila to odbyla sie dzisiaj rano. Nutusia byla u Kamila i stwierdzila ,ze to dobry DT. U Kamila jest sunia buldozka francuskiego i kotka. Dom byl przygotowany na przyjecie szczeniaka, Kamil caly dzien bedzie dzisiaj w domu, specjalnie przyjechal wczesniej od rodzicow....Wiecej napisze Nutusia jak wroci z Czestochowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadee']to jest ten wątek, a w nim nadal widnieje nr tel do p. Lidii...

to czekam na dalsze wieści... bo ten chłopak, który napisał jest zainteresowany ewentualną adopcją... i chce wiedzieć z kim rozmawiać.
chyba z nutusia..ale czekam na info..[/QUOTE]
Nutusia przekazala szczeniaka Kamilowi, telefon musi byc podany do osoby odpowiedzialnej za adopcje szczeniaka a nie do osoby, ktora pomagala w "dostarczeniu" szczeniaka do DT.

O zdjecia psiaka prosi rowniez Pani Paulin D. z FB

Link to comment
Share on other sites

Yv zasady są jasno wypracowane. Najpierw sprawdzamy potem wozimy.
Jakby okazało się, że coś jest nie tak to co wtedy?
Rozmowa telefoniczna nie jest żadną podstawą do oceny w przypadku DT czy DS.
Skąd to wiem? Bo przez telefon mam miły głos i umiem podobno wciskać kit. Ale wiele osób ma o mnie złe zdanie.

Tak więc powinniśmy trzymać się zasad. Zbyt wiele psów wraca z DT czy DS. Szanujmy swoje doświadczenie i wiedzę. Szybkie decyzje nie zawsze są najlepsze.

Cieszę się, że jest ktoś zainteresowany adopcją.


Edit

Edytowany fragment jest w poście andegawenka. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Yv zasady są jasno wypracowane. Najpierw sprawdzamy potem wozimy.
Jakby okazało się, że coś jest nie tak to co wtedy?
Rozmowa telefoniczna nie jest żadną podstawą do oceny w przypadku DT czy DS.
Skąd to wiem? Bo przez telefon mam miły głos i umiem podobno wciskać kit. Ale wiele osób ma o mnie złe zdanie.

Tak więc powinniśmy trzymać się zasad. Zbyt wiele psów wraca z DT czy DS. Szanujmy swoje doświadczenie i wiedzę. Szybkie decyzje nie zawsze są najlepsze.

Cieszę się, że jest ktoś zainteresowany adopcją.[/QUOTE]
I tak bylo najpierw Nutusia sprawdzila dom na miejscu, potem przekazala szczeniaka.Wczesniej byly rozmowy telefoniczne i umawianie sie na wizyte w domu Kamila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Nie zgadzam sie, ze DT nie byl sprawdzony. To nie calkiem tak!
Ja z tym Panem rozmawialam, Ilonka rowniez. Jest znanay w Vivie. Na Facebooku ma zwierzaki, ktore widac, ze maja cudowne warunki. Latwo znalezc go tez klikajac w Google, kim jest, czym sie zajmuje.
Jego wypowiedzi swiadczyly o dojrzalosci, jak i o tym tez, ze jest czlowiekiem odpowiedzialnym.

Nie bardzo rozumiem, co masz na mysli piszac ze: "Dla mnie ten transport został wymuszony niską ceną i tylko tyle"?[/QUOTE]

Iwonko, nie ma powodu, by tłumaczyć się ze słusznych decyzji, podyktowanych [B]dobrem malucha[/B] a nie, parafrazując, 'jedynie tanim transportem', gdy ktoś po czasie nie doczytał wpisów i źle pojmuje sytuację oraz przebieg zdarzeń.

odpowiedź na pozostałe irracjonalne zarzuty:

Ten transport, z Puszkiem czy bez, odbyłby się niezależnie od decyzji na tym wątku. Jechały nim inne psy!! Ryzyko było takie samo dla wszystkich.
Oczywiste jest, że warunki na drodze przez najbliższe miesiące będą co najmniej takie same jak nie gorsze. Transporty odbywają się cały rok, ludzie i zwierzęta nimi jeżdżą.
Gdyby Goguś nie pojechał tym transportem, musiałby pojechać późniejszym, [B]o ile psiak dożyłby tego dnia. [/B]Wszyscy jeździliby w co najmniej tak samo złych warunkach na drodze, aż do wiosny. Do tego koszt zamawianego transportu byłby wielokrotnie wyższy.

[B]Przy tej okazji ogromnie dziękuję dziewczynom za przewóz maluszka w bezpieczne dla Niego miejsce.[/B]

Opcji DT w tym samym mieście było kilka, (część z nich nie wymagająca sprawdzenia), lecz konsekwentnie trzymaliśmy się pierwszej, dopóki nie została naocznie zweryfikowana.

Czyżby ktoś tu poddawał w wątpliwość[B] rzetelność DT Nutusi[/B]???

Każda sytuacja była skrupulatnie rozważona, nie było grama wątpliwości co do losu malucha po transporcie.

Natomiast nieprzemyślane na tym forum są pewne wpisy (może z winy choroby lub wyłączonego myślenia) [COLOR=dimgray]i znów skrycie wymierzone w moją osobę z wiadomych powodów.
[/COLOR]
Transport nawet w tak niskiej cenie nie został jeszcze opłacony.
Nie widzę również, by Goguś posiadał jakiekolwiek deklaracje na ten cel.
W tej kwestii można by zarzucić forum, że nie działa właściwie.

Jak dla mnie wpis cajusa jb jest bezpodstawnie krytykancki.

Nutusiu, dziękuję bardzo za opiekę nad Gogusiem, sprawdzenie DT i przekazanie malucha w ręce Kamila.

Furciaczkowi dziękuję także za fajne foteczki Gogusia.
Myślę, że nadają się do ogłoszeń, więc można zacząć psinulę reklamować :)
Szukajmy Mu DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Yv zasady są jasno wypracowane. Najpierw sprawdzamy potem wozimy.
"Jakby okazało się, że coś jest nie tak to co wtedy?
Rozmowa telefoniczna nie jest żadną podstawą do oceny w przypadku DT czy DS.
Skąd to wiem? Bo przez telefon mam miły głos i umiem podobno wciskać kit. Ale wiele osób ma o mnie złe zdanie.

Tak więc powinniśmy trzymać się zasad. Zbyt wiele psów wraca z DT czy DS. Szanujmy swoje doświadczenie i wiedzę. Szybkie decyzje nie zawsze są najlepsze."

Cieszę się, że jest ktoś zainteresowany adopcją."



Cajus: [B]Moze skoncz z tym mentorskim tonem !!![/B]

Najpierw sugerujesz,ze na Ciebie krzycze, a teraz, ze nie trzymam sie zasad!

Link to comment
Share on other sites

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ilon_n.

Yv ja już dawno skoczyłem.

Co do transportu to transport przy okazji innego psiaka, stwarza niebezpieczeństwo zarażenia się jakąś chorobą. Goguś ma szczepienia? I czy transport tamtego psiaka był zapłacony w całości czy koszta zostały rozłożone też na malucha aby obniżyć tamtemu? To tak tylko w kwestiach formalnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']

Co do transportu to transport przy okazji innego psiaka, stwarza niebezpieczeństwo zarażenia się jakąś chorobą. Goguś ma szczepienia? I czy transport tamtego psiaka był zapłacony w całości czy koszta zostały rozłożone też na malucha aby obniżyć tamtemu? To tak tylko w kwestiach formalnych.[/QUOTE]


Co!!!!:crazyeye: a do tej pory były w sterylnych warunkach, a w schroniskach jak jest? Czy nie przesadzasz. Wiozłam psa i dokoptowano mi drugiego i to się się liczyło że wyjechały ze schroniska...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Co!!!!:crazyeye: a do tej pory były w sterylnych warunkach, a w schroniskach jak jest? Czy nie przesadzasz. Wiozłam psa i dokoptowano mi drugiego i to się się liczyło że wyjechały ze schroniska...:shake:[/QUOTE]


Przecież napisałem tylko o realnym zagrożeniu dla psa. Nikt nie zaneguje, że takie istnieje.

Zwykle pytanie. Nic więcej.

Czy na tym forum już o nic nie można zapytać aby sobie coś wyjaśnić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nadee']jeny... ludzie... ten wątek ma służyć Gogusiowi.. Jest rozsyłany do ludzi... więc nie sadzę żeby potencjalny domek był zainteresowany jakimiś kłótniami...

Podajcie proszę do kogo mają dzwonić zainteresowane adopcją osoby :p[/QUOTE]

Nadee, to kurtuazyjna wymiana poglądów:p

[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/2010/0/1015.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hej... a może wojnę na śnieżki zorganizować... każdy by się wyhasał... wymęczył :p

a poza tym... kochani.. [B][I]z tym większym doświadczeniem... [/I][/B]
z kim mają się kontaktować ludzie z ogłoszeń? z p. Lidzią już nie... z DT też nie, więc..? to moim zdaniem jest ważna kwestia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...