Jump to content
Dogomania

Misiaczek odszedł za TM:(


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anula']A co słychać u naszego kudłaczka-jak się czuje po drugim zastrzyku[/QUOTE]
własnie skończłam rozmawiac z Olą...może napisze pare zdań, jak nie to ja mniej więcej opisze co mówiła..ogólnie piesek czuje się dzisiaj gorzej..nie wstaje, nie chce jeść tylko pije..będę miała jego zdjęcie więc także wstawię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']A co słychać u naszego kudłaczka-jak się czuje po drugim zastrzyku[/QUOTE]

witam,
Piesek niestety na razie nie czuje się najlepiej. Rano przed wyjazdem do gabinetu jakby było trochę lepiej, podniósł łepek, napił się, ale chodzić i jeść nie chciał. Teraz leży na jednym boku, nie chce się podnosić, coś dziwnego dzieje się z jego tylną lewą łapką ( nie może jej zgiąć, a tak nie było dotąd). Jest osowiały. Dzisiaj w gabinecie jak był na drugiej serii zastrzyków miał temperaturę 38,5 (wczoraj miał 38,8 więc po pierwszych wczorajszych zastrzykach spadła).

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj też rodzeństwo próbowało mu powycinać trochę dredów, ale dali sobie spokój, bo był niechętny, jest bardzo osłabiony.
Teraz próbował się podnosić, ale coś dzieje się z lewą łapką(zdrętwiała????) i nie może wstać. Niepokoi mnie to, zobaczymy co będzie jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...