Jump to content
Dogomania

Stworek. O psie ,który poznał głód. W DT u Telmy.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam własnie z wetem, powiedział , ze jezeli to szycie nie wystarczy i jedzenie mu wchodzi itp to mozliwe ze trzeba bedzie zrobić plastyke dziąsła jakos to sie konkretnie nazywa, ale nie zapamietałam, jutro , albo pojutrze z Jankiem pojade i wet stwierdzi czy trzeba to robic, ale jak jest kasa to mysle ze dobrze by było, koszt 150 zł, więc nas stac:)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Zmieńcie jakoś tytuł! Wchodzę na usera i ciągle widzę tytuł wątku : [B]Stworek. O psie , który poznał głód u Telmy.:eviltong::evil_lol: [/B]Jestem z szybko cztających i gdzieś to W [B]DT[/B] mi ucieka. Katuje się tym codziennie aż w końcu musiałam napisać:megagrin::megagrin::megagrin:.
Może dlatego te dziąsła mu się nie goją :ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Wiecie co? Zmieńcie jakoś tytuł! Wchodzę na usera i ciągle widzę tytuł wątku : [B]Stworek. O psie , który poznał głód u Telmy.:eviltong::evil_lol: [/B]Jestem z szybko cztających i gdzieś to W [B]DT[/B] mi ucieka. Katuje się tym codziennie aż w końcu musiałam napisać:megagrin::megagrin::megagrin:.
[B][U]Może dlatego te dziąsła mu się nie goją[/U][/B] :ices_bla:[/QUOTE]
Taa, na pewno dlatego..;-) ;-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ok, dzięki, to pewnie dojdzie jutro, Polbank jest taki anemiczny. Dzisiaj sie przestraszyłam , bo rano Janek zjadł sniadanie i pojawiła mu się krew pod nosem, on ma jednego jedynego zęba na przedzie, zaglądnełam mu tam a ten ząb przechylony, miazga jakas krwawa na dziąśle, maatko. Pewnie bedzie go trzeba tez wyrwac, pozaszywac, zrobic korekte tych poprzednich szwów bo mu jedzenie wchodzi az do nosa. No niestety znowu narkoza, ale trzeba te dziąsła doprowadzic do jakiegos normalnego stanu.

Link to comment
Share on other sites

Nie no, nie udusi się, i tak cały czas oddycha paszczą a nie nosem, ale trzeba mu załatac dziury jesli sie same nie chca zamknąć. Zastanawiam się jakie mu jedzenie dawac po tym zeby jak najmniej drazniło dziąsła, kulki purine jak rozmocze to się cemęcik robi i obkleja w koncu mu kratery, gryzc nie może papka mu wszędzie włazi :/ To może w zupełnie płynnej postaci mu będe dawac.

Link to comment
Share on other sites

Tak :D Teraz pozna głod u Telmy, bedzie wciagał kleik przez słomkę:P

Ma z tyłu ze dwa łamacze na rzuchwie ze 2 pojedyncze i ten jeden z przodu na szczęce, który pewnie zostanie wyrwany, jak sie cały zagoi bedzie mógł gryzc tymi tylnymi trooszke, a przodem tylko zasysac:P

Link to comment
Share on other sites

Moja droga, po zabiegach będziesz miała dodatkową robotę. Będziesz musiała robić lekcje nauki wciągania pokarmu.:evil_lol:
Życzę Ci smacznego, bo ćwiczyć trzeba na pokarmie,którym go karmisz.:megagrin: :megagrin::megagrin: Lub pozostanie Ci karmić Stworiuszka łyżeczką tak jak malutkie dzieciaczki:lol:. I to ostatnie jest całkiem niegłupie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Przelew dotarł :D
Umówiłam sie na jutro w wetem na zabieg, ale roznie to może być, bo jak sie okaze ze ma napchanego jedzenia duzo do nosa , to nie będzie mozna zaszyc dziury, bo się zrobi ropien, czyli mozliwe ze będzie mu to jakos czyscil i rozwali ta dziure znowu zeby się zrobił skrzep, matkoooo, jaka masakra , a dopiero potem ta plastyka i zzaszycie, czyli mozliwe ze z tego sie zrobią dwa zabiegi , kazdy z narkozą:/// Biedny Janek się nacierpi, jutro bede wiedziała konkretnie co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Bidulek, nacierpi się trochę ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre wyszło. Będzie ok.:kciuki: Ma taką opiekę, że pozazdrościć. A może chcesz 30-latka przystojnego na DT, otoczyć opieką , prać karmić? Chętnie się pozbędę.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale się pokomplikowało.Wet stwierdzil ze ta bula na nosie to nie jedzenie, bo bakterie by to rozkadaly itp i ze to moze byc zmiana nowotworowa albo przemieszczenie kosci i stwierdzil ze musze zrobic rtg, pojechalam na rtg, nie dalo sie zrobic na zywca bo Janek dostawal sruby, i zdjecie wyszlo niediagnostyczne, więc mu dali narkoze, ze zdjęcia wynika że ta zmiana to tkanka mięka, nie kość, przynajmniej to wiadomo. Wydałam 135,00 zł. Teraz to zdjęcie musze zawiezc do weta i zdecyduje co dalej, ale nie jest to łatwa sprawa .

Link to comment
Share on other sites

Nie no, zrobiłaś juz dużo, nie możesz tego ciągle brac na klate i ogałacac się z rzeczy. Zapłace za nastepny zabieg, zeby tylko bylo wiadomo co robic i czy to zadziała i czy ciągac go po innych wetach, konsultowac itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telma']Heheh yunona, mogłby sie pogryżć z moim TZtem:D Mój tez 30 latek, ale przymajmniej gotujący :D[/QUOTE]
Ależ gotujący ( i to nieźle), tylko potworny leń i mnie się to lenistwo zaczyna udzielać i bałaganiarz. Trochę mu odpuszczam, bo jak trafi w inne ręce (jakiejś mądrej kobitki) to będzie zapitalał i może dlatego tak nie cisnę (głupia mamuśka odezwała się we mnie:eviltong:). Ale czasami jak mi dopiecze robota to mówię, że jak przyjdzie wiosna kupię duże worki, spakuję jego ciuchy i wystawię na zewnątrz (tzw. przymusowa eksmisja):diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Jak nie urok to... no nic to Telma, działaj, jak coś zrobie z czegos kolejny bazar:/[/QUOTE]
Ja już u Ciebie nic nie kupię. Jakaś dyskryminacja terytorialna dotknęła mnie na Twoim ostatnim bazarku :eviltong::diabloti:
Jak będzie nie hej z kasą to na pw podajcie konto to to co mogę przerzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...