Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wczoraj miałam telefon, tak lekko przed godziną 22. Zasadniczo nie odbieram telefonu jeśli numer się nie wyświetla, bo mam taką zasadę, że jak ktoś ukrywa swój numer telefonu to jakoś mi to podejrzanie wygląda ;)

Jakiś młody człowiek "chce" psa dla swojej żony, absolutnie nie na łańcuch, tylko do bloku, bo zona często sama w domu siedzi. Powiedziałam mu trochę o Spajku, bo najbardziej martwił się, czy taki duży pies to nie jest agresywny (jakby wielkość miała świadczyć o agresji), powiedział, że zadzwoni do Joasi, umówią się, ale na moje oko i ucho, nie brzmiało to jakoś poważnie.

 

Link to comment
Share on other sites

44 minut temu, Monday napisał:

A w jakim hotelu spajk jest? Czy ten wątek jest od 2010 roku? Tyle czasu spajkus szuka domu? Czy potrzeba wam czegoś prócz domu oczywiście i kasy? 

 

Spajk jest w hotelu o Joaaa :(

Tak, Spajk jest od 2010 roku, i to jest już jego czwarty hotel.

A czego potrzeba oprócz kasy? Domu oczywiście, ogłoszenia sa uaktualniane, na FB też go wstawiam, ale odzew niemal żaden, a jeśli są jakieś telefony to albo głupie, albo w miarę sensowne, z których w praktyce później niestety nic nie wynika :(

Link to comment
Share on other sites

Jest gdzieś ten hotelik na dogo? Koszty duże? 

W kojcu czy w domu jest? Jakiego domu szukacie,  na zewnątrz czy w domu? Jak on do dzieci? Ma lęk separacyjny? 

Ze zdjęcia to super psiak.....I tak długo bezdomny.....spore obciążenie dla ciebie,  nie tylko finansowe.....

U jamora tez był?  Swego czasu on super zdjęcia psom robił,  takie w sam raz na ogłoszenia. .......

Link to comment
Share on other sites

Spajk jest w domu, początkowo był w kojcu, ale juz od dawna w domu. Do dzieci jest genialny, w jednym z hoteli, w którym przebywał były dzieci nie tylko na "stałe", ale i częste wizyty gości z dziećmi, Spajk je uwielbia :)

Koszt hotelu co miesiąc to 400 zł już z karmą. Wolałabym żeby znalazł dom już z innym psiakiem, najlepiej suczką, bo on doskonale czuje się w towarzystwie, i nie oddam go absolutnie do budy, to nie jest pies do pilnowania posesji. Szczeknie 2 razy i łasi się do wszystkich :)

Obciążenie finansowe to nie tylko dla mnie (mam deklaracje na 50 zł), ale też dla innych deklarowiczów, a często wspierają mnie też inne Dogomaniaczki bazarkami. Gdyby nie to, nie dałabym sama rady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...