Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Kolejny telefon, ale ja nawet nie wiem, czy jest sens pisać o tych "niedokończonych", bo po co dzwonić do kogoś, rozmawiać 10 minut, zadawać setki pytań o miejsce pobytu, o wiek psa, o socjalizację z kotami, o to, czy może mieszkać w bloku, czy w razie wyjazdu mogłaby zająć się nim rodzina, itp., itd, a później już nie oddzwaniać? Ręce mi opadają, tracę już w ogóle wiarę w ludzi, i w to, że kiedyś znajdzie się dom.

 

Spajk pozdrawia wszystkich, którzy go jeszcze w biedzie nie zostawili, którzy pytają, wchodzą na wątek, organizują bazarki, wpłacają deklaracje, robią ogłoszenia, zarówno te papierowe jak i w necie. Dzięki, że jesteście.

 

c8ccc82d47d7c832gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Psów do adopcji jest tyle, że jak ktoś się bierze za szukanie to dzwoni, pyta, dopytuje, ustala, a potem wybiera... akurat nie tego...

No własnie, Spajka jakoś później omijają :(

A te niektóre telefony są naprawdę sensowne, ludzie brzmią poważnie, nie szukają psa do budy, a i tak nic z tego nie wynika.

Link to comment
Share on other sites

No póki co cisza :(

Z dobrych wieści to tylko takie, że Natalia sprawiła Spajkusiowi niespodziankę, w postaci 200 zł za grudzień, a DZIR dodatkowo 30 zł :) Bardzo dziękuję dziewczyny!! :) :)

 

A Spajk się tylko wyleguje w gronie kolegów, i w nosie ma brak domu, o, i taka jest jego historia.

 

a1464216aad43a33gen.jpg

 

d79a31c3bfd389b8gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czarny darmozjad... Bardzo trafne. ;)

Taka prawda ;)

Domu nie przypilnuje, bo się do wszystkich cieszy, jak ten przysłowiowy głupi do sera, leży tylko na kanapie to towarzystwie znajomych, jeść dostanie, na spacer wyjdzie, i po co takiemu chcieć do domu?? A zaprząc do pługa, niech chociaż coś pożytecznego z tego będzie, a nie taki marny obibok! :D

 

niech Spajkusiowi wyjdą na zdrówko :* :) i oby Nowy Rok okazał się dla chłopaka szczęśliwy :)

Nawet nie wiesz jak ja o tym marzę :(

Co kolejny telefon to kolejna nadzieja, ale jak widać dotychczas płonna, bo nic z tego nie wynika.

Ja naprawdę nie wiem co bym zrobiła bez was wszystkich, bo i bazarki, i deklaracje, i jakieś dodatkowe wpłaty, a tak to by chłopak na gigantycznym minusie już dawno był!!

Link to comment
Share on other sites

To ja już teraz podziękuję, bo później czasu zbraknie ;)

Mam nadzieje, że 2016 rok będzie dla Spajka szczęśliwszy niż te wszystkie poprzednie lata, i że jednak wspólnymi siłami znajdziemy mu wymarzony dom. A dla wszystkich, którzy nas tutaj odwiedzają, wspierają, nie tylko materialnie, ale i dobrym słowem, życzę aby nadchodzący rok był dobry, udany, szczęśliwy i dla Was, i dla Waszych rodzin, i psiaków, kotków, królików, i jaką to tam kto menażerię w domu posiada :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...