Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

Napisałam na FB, ale wiem, że nie każdy ma tam konto, więc napiszę tutaj :) W tym tygodniu (mam nadzieję), jest wizyta przedadopcyjna dla Spajkusia - dom jednorodzinny na obrzeżach Krakowa, w zasadzie, przed zmianami administracyjnymi, niegdyś to był Kraków :) Starsze małżeństwo, z dwoma psiakami, już staruszkami. Od dawien dawna mieli psy, nawet te, które zgarnęli gdzieś podczas spacerów, przybłędy :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mala_czarna napisał:

Napisałam na FB, ale wiem, że nie każdy ma tam konto, więc napiszę tutaj :) W tym tygodniu (mam nadzieję), jest wizyta przedadopcyjna dla Spajkusia - dom jednorodzinny na obrzeżach Krakowa, w zasadzie, przed zmianami administracyjnymi, niegdyś to był Kraków :) Starsze małżeństwo, z dwoma psiakami, już staruszkami. Od dawien dawna mieli psy, nawet te, które zgarnęli gdzieś podczas spacerów, przybłędy :)

 

Bardzo mocno trzymam kciuki za wizytę! Czy Państwo poznali Spajka?

 

Link to comment
Share on other sites

Ewuś, Państwo chcieliby właśnie przyjechać w sobotę :) Jedno czego się boję, że Spajkuś się z tymi psiakami nie dogada, albo one z nim :( Ja nigdy nie oddawałam psiaka do domu, gdzie są inne psy, i to tej samej płci. Boję się strasznie, ale rozmawiałam z Joasią, i jej zdaniem Spajkuś powinien spokojnie się z nimi zgrać.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, UlaFeta napisał:
Godzinę temu, UlaFeta napisał:

 

 

 

Godzinę temu, UlaFeta napisał:

a na wizytę pa.masz już chetnych:)

trzymam kciuki 

Dzisiaj będę wiedzieć, ale jeśli nie wypali, to muszę znaleźć jakąś zaufaną i doświadczoną osobę :(

Ta miejscowość to Szczyglice, to takie rogatki Krakowa. Bardzo mi zależy żeby do soboty było wszystko dograne, i żeby ta osoba wymaglowała domek :(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mala_czarna napisał:

Na olx :)

Na FB to tylko mnóstwo pytań, zachwytów, ochów, achów, biadoleń, i na tym staneło ;)

Większość domów jest z ogłoszeń na olx. FB jest specyficzne. ;-))

 

Już jutro wizyta... Po tylu latach w końcu musi się Spajkowi udać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...