Jump to content
Dogomania

Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='blueberrykiss']Dziewczyny wieczorem będzie zrobiony bazarek dla Spajkiego. Tylko błagam pomóźcie mi rozsyłać zaproszenia bo to będzie mój 4 bazarek i nie dam rady tyle ogarnąć a wiem że kaska potrzebna...[/QUOTE]

Jasne, że pomożemy :)
Obiecuję również podnosić bazarek i bardzo Ci dziękuję za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

cholera, nie moge zrobic dobrych zdjec tych ciuchow - szmaty wychodza i tyle...
ale mam inny pomysl - wplace z bazarku, ktorego cel sie zdezaktualizowal 20 zlotych na spajkusia bo mam jeszcze do rozdysponowania pare zlotych; poprosze o numer rachunku na pw, a jak pieniazki dojda informacje o tym fakcie na bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195389-koniec!-WSZYSTKO-OD-2-Z%C5%81OTYCH!-na-esti-w-dt-u-kany-do-6-11[/url]
oraz na watku esti/misi:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/104349-Horror-zbli%C5%BCa-si%C4%99-trzeci-raz.-Jak-ska%C5%BCona.-Ma%C5%82a-Esti[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']

Spajkuś jak się czujesz chłopaku bez jajek ?[/QUOTE]

Lepiej mu o tym nie przypominac, bo chłopak traumy jakiejś dostanie :evil_lol:
Wczoraj rozmawiałam z Agą. Spajki do czasu zdjęcia szwów zostanie w lecznicy, bo nie ma najmniejszego sensu zawozić go do hotelu, a później spory kawałek drogi ciągnąć ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nooks']Czy mozna wplacic pieniadze z karty kredytowej? Mieszkam za granica i nie mam niestety mozliwosci przelewu na konto polskie :-([/QUOTE]

Ja mma opcje robienia przelewów z karty kredytowej, ale to jest na takuiej samej zasadzie jakbym robila przelew normalnie.

Chyba nie ma takiej opcji :(
Ale ludzie ktorzy mieszkaja za granica korzystaja z opcji przesylania pieniedzy za posrednictwem Pay Pal bądź Western Union.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...