Jump to content
Dogomania

Luna-już w DS:) Dziękuję wszystkim za pomoc


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Jola+Rani+Sari']Zmartwiło mnie to gonienie kotów przez Lune, bo to znacznie ogranicza poszukiwania DT/DS dla niej :([/QUOTE]

Luna jest bardzo inteligentna i nastawiona całą sobą na to aby podobać się człowiekowi. Podkreśliłam wczoraj, że bardzo ładnie reaguje na zakaz gonienia. Ma wprawdzie zdziwioną minę "dlaczego nie wolno biegać za kotami?" ale się podporządkowuje. Nie widać w niej zaciętości. Myślę, że spokojnie przy min. pracy nauczy się akceptować obok siebie kota.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aagataa8']Ja na przykład nie znam chyba psa, który z kotem jakimkolwiek by się bawił:) Ale może znajdzie się dla niej dom, gdzie kotów nie będzie[/QUOTE]

Znam od wielu lat dużo, dużo przypadków nie tylko akceptacji a wręcz miłości między kotami i psami. Wszystko zależy od właściciela. Jeśli właściciel uważa, że pies i kot nie mogą "być kumplami", nie reaguje na każdy przypadek agresji czy nawet "zabawowego" gonienia kota - to oczywiście pies nie zaakceptuje w pobliżu siebie kota.

Link to comment
Share on other sites

Mam coraz większe przekonanie, ze Luna jest wyjątkowym psem. Biegała sobie wczoraj po ogrodzie i próbowała poderwać Bąbla, ja pracowałam. Na płot wskoczył dziki kot Cwaniak, który od dłuższego czasu u mnie się dożywia. Luna podbiegła do płotu. Ja powiedziałam tylko "Luna - nie". Luna natychmiast się uspokoiła. Cwaniak zszedł na ganek domu, Luna chciała go powąchać ale bardzo delikatnie i zupełnie przestała się nim interesować.
Jest bardzo zrównoważona. Niewiele takich psów spotkałam.
Zasługuje na dużo dobrego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']
Mam coraz większe przekonanie, ze Luna jest wyjątkowym psem.
[/QUOTE]
A nie mówiłam:eviltong:
Dla niej tylko super domek:) Tylko trzeba ładne zdjęcia zrobić, nowe do ogłoszeń. W tym celu pożyczę od kogoś aparat, bo od mojego rupiecia to za dużo wymagać nie można.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']agni dziękuję za bazarek:Rose:[/QUOTE]

no cóż może nie za wiele ale zawsze to grosik do grosika ... :shiny::shiny::shiny: i chociaż tak się mogę przydać :shiny::shiny::shiny:
a podziękowania dla mojego synka jako darczyńcy :happy1: ja tu tylko sprzątam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agni']no cóż może nie za wiele ale zawsze to grosik do grosika ... :shiny::shiny::shiny:
podziękowania raczej dla mojego synka jako darczyńcy :happy1:
ja tu tylko sprzątam ;)[/QUOTE]

To ucałuj syna od ciotek:) Fajnie, że sa takie wrażliwe dzieciaki:)

Link to comment
Share on other sites

Na pocztę SZANSY przysłała ostatnio ankietę w spr. adopcji goldena Eliza z Rzeszowa.
Już z ankiety było widać, że dziewczyna jest przewidująca i myśli nad tym, co chce zrobić.
Przeprowadziłam z nią dzisiaj prawie godzinną rozmowę telefoniczną.
Eliza ma 23 lata, mieszka z mężem w bloku na 7 piętrze (oczywiscie jest winda).
Są małżenstwem od 4 miesięcy, nie planują jeszcze dziecka, nie maja kota, oboje pracują, ale na zmianę (Eliza od 13:00).
Na podstawie tej rozmowy uważam, że Eliza nadaje się na opiekunkę dla dorosłej suni po przejściach, jaka jest LUNA.
Sprawozdanie prześlę Ani102.
Czy mamy kogoś, kto zrobi wizytę przedadopcyjną w Rzeszowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Ciotki potrzebuję wizyty przedadopcyjnej w Parszowie - 11 km od Starachowic w str. Skarżyska. Macie pomysł ?[/QUOTE]

Eliza, napisz do Eweliny, powołaj się na mnie (na SZANSIE: Jolanta).
Jej mail: [email][email protected][/email]

Jak odmówi to przypomnij mi się, dam Ci nr tel. do Agaty ze Starachowic (z Agatą współpracwałam tylko 1 raz!).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...