Jump to content
Dogomania

Kubuś wspaniały, radosny piesek MA WSPANIAŁY DOM!!! :)


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok 14 mieli wyruszać. Paula jakby ta pani ze schronu dzwoniła czy coś ci napisała daj znać koniecznie. Bo ja siedzę jak na szpilkach. W Ogóle okazało się,że ta dziewczyna z którą jedzie Kuba mieszak niedaleko ode mnie, więc mały dojedzie pod same drzwi swojego nowego domku;)
Widzę,że Kuba ma cały fanclub;)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ja też czekam. W ogóle nie mogę się na nauce skupić, a mam w tym tygodniu pełno sprawdzianów. Czekam ciągle z komórką w ręce na telefon od pani, że maluszek dojechał do Poznania. Jak pani się nie odezwie, to za 30 min. zadzwonię sama. Ale się cieszę. :) Dziękuję wszystkim za to, że pomagaliście Kubusiowi, jak tylko się dało. A no i jest jeszcze jedna sprawa. Kasa od Bjuty, miała iść na transport wtedy do DT, a teraz została... I co teraz?


Katarzynek, już zbieram na bilet do Lublina. ;D Oczekuj mnie we wakacje. :D Nie no żartuję sobie ;p Ale jak byłabyś kiedy w Poznaniu z maluszkiem, to koniecznie daj znać. :)

Link to comment
Share on other sites

Och, oby wszystko sprawnie poszło. Pani ze schronu wiedziała jak dojechać pod ten adres? Ja dzisiaj cały dzień przy laptopie i komórce siedzę...Te pieniążki to na inne psiaki może? Masz tam ich trochę;)
A w wakacje zapraszam jak najbardziej. Lublin piękne miasto, warto:) jakbym jechała do poznania na pewno dam znać;) A powiedz mi jeszcze czy oprócz piłeczki Kuba lubił jakieś zabawy??

Link to comment
Share on other sites

Ja też cały czas podczytuję... Cały czas kibicowałam katarzynek. :)

A czas... czas jest złośliwy. Gdy chce się go przyspieszyć - zwalnia; gdy chce się go zwolnić - przyspiesza. I w dodatku nie daje się oszukać! ;)

Ale się temu Kubusiowi poszczęściło! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Jejku tyle tu komplementów dla mnie ostatnio i wyrazów sympatii a Kubusia nawet jeszcze u mnie nie ma;) Poczekajcie z tydzień do mojego pierwszego wpisu na szkodnikach na przykład hehe Nie mogę wprost uwierzyć,że ten mały do mnie jedzie. Tyle czasu czytałam jego wątek, patrzyłam na te fotki i trzymałam kciuki za domek dla okruszka...i będzie u mnie :D

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama:multi: rodzinka już twierdzi,że zwariowałam hehe
Hmmm wątek Kubusia od kiedy...zaraz jak się pojawił, jakoś od listopada czytam. A kiedy było pierwsze ogłoszenie na gumtree poznańskim? Jak zobaczyłam tą fotkę, wiesz jak mały tak do góry podskakuje to się zakochałam ;)Ale nie pisałam nic, bo czekałam na idealny domek dla niego,

Link to comment
Share on other sites

Oj,idealny to na pewno nie. Dlatego długo się wahałam, czy w ogóle tu napisać, ale nie mogłam patrzeć jak takie małe i w boksie z budą siedzi i w dodatku taki młody. Strasznie mi szkoda takiego psiego potencjału wiesz? Że w takiej schroniskowej klatce siedzi czyjś potencjalny przyjaciel, terapeuta, pomocnik. Tyle tego:shake:
W dodatku to jest takie przeczucie jakieś jak z moją Polly, że ten psiak konkretnie powinien być u nas. No cóż, jak to mówią, życie zweryfikuje ;)
Jeszcze na pewno 4 h, a pewnie więcej. Od razu dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...