Jump to content
Dogomania

Maleństwo wyrzucone na śmietnik w DS w Częstochowie:) powodzenia maluszku...


Kinia1984

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']porozsyłam wątek z nadaniem imienia dla niego. :) wenucja może Ty mu nadasz??? :D:D

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196233-Nadaj-imi%C4%99-male%C5%84stwu-ze-%C5%9Bmietnika-do-15.11?p=15713076#post15713076[/url][/QUOTE]

ja mu już nadałam :P Klusek jest i koniec :P przynajmniej tymczasowo :P niestety finansów nie posiadam niestety więc finansowo wspomóc nie mogę moja teściówka już się dorzuciła ja mogę tylko wiadomości wysyłać niestety...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny u mnie ciężko z kasą bo komornik na pensji, ale fantów na bazarek poszukam. Tyle, ze czasu strasznie brak, poza tym nie mam dobrego aparatu więc chętnie wyślę fanty do kogoś kto je wystawi dla Maleństwa.

Surowica będzie na Wschodnim 15.25. Oby tylko pomogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']kurczę mogę tylko porozsyłac wątek[/QUOTE]

ja juz chyba bardzo duza ilosc porozsylalam ale im wiecej tym lepiej :)
ja juz musze znikać mam nadzieje ze z kluseczkiem będzie wszystko w porzadku wieczorkiem zajrze :) dziękuję dziewczynki za przybycie na moj apel

Link to comment
Share on other sites

Ja niestey finansowo terz nie pomogę , ale chciałam was pocieszyć .Mam na DT 4-miesięczną sunie , parę dni temu złapał ją jakiś wirus , gorączkowała bardzo , były wymioty biegunka , sunia dwa dni nie wstawała , były kroplówki , leki itp. i po 3 dniach przeszło , słyszałam o paru identycznych przypadkach w całej Polsce , więc może to ten sam wirus?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...