Jump to content
Dogomania

Maleństwo wyrzucone na śmietnik w DS w Częstochowie:) powodzenia maluszku...


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj juz super :) o 3 w nocy jest najlepsza pora na zabawy i gryzienie wiszacej reki z łóżka...:)bylam rano u weta, oczywiscie krzyk na cala lecznice na widok igly...rano dostal pierwsza dawke srodka na robaki i wlasnie zrobil kupe...i powiem tak...kupa szla na wlasnych nogach do przedpokoju...jutro nastpena dawka i pewnie na tym sie nie skonczy...
wetka pokazala mi tez brata blizniaka Luisa Kluska (imie wygrane na bazarku:)) , maluszek został przywieziony rano ze schronu w Klembowie, stan tragiczny...myslala ze za pare minut stwierdzi zgon...maluch caly w kupie...oczy zaropiale ze odkleic nie mozna...test na parwo ujemny...goraczka..taki byl biedny i smierdzacy ze sie poryczalysmy z wetka nad nim...ale walczy...jest identyko jak Luis Klusek tylko 2 razy mniejszy, nawet ta Kreseczkę przy oku ma identyczna , jak brat...jak jeszcze jutro bede to zrobie mu fote i wstawie...
u naszego podejrzenie koronowirusa lub rotawirusa...rokowania na plus w tej chwili ale jutro znowu kontrola, nigdy nic nie wiadomo..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']wstrzymajmy sie chwile z ogloszeniami..dzis zdwonila tez pani z Warszawy w sprawie adopcji poprosilam ja o telefon za okolo 2 tyg.
Bylam dzis w lecznicy , maluch ma zgazowane jelitka, strasznie mu bulgocze w brzuszku. Ma lekko podwyzszona temperature, ale jest zywy:) Dostal powtorke lekow i karme royal insential. Moja siostra podpiela go wlasnie do kroplowki i dodala do niej zlecone przez wetke witaminy. Jutro rano mamy sie pokazac i jesli bedzie tak jak dzis i nic sie nie pogorszy to zaczniemy odrobaczac malymi dawkami malucha. Dzis kupa byla zwarta ale brzydko pachniala i byly w niej dwa robaki...wiec juz same wylażą...musi ich byc naprawde duzo...[/QUOTE]

[quote name='Kinia1984']dzisiaj juz super :) o 3 w nocy jest najlepsza pora na zabawy i gryzienie wiszacej reki z łóżka...:)bylam rano u weta, oczywiscie krzyk na cala lecznice na widok igly...rano dostal pierwsza dawke srodka na robaki i wlasnie zrobil kupe...i powiem tak...kupa szla na wlasnych nogach do przedpokoju...jutro nastpena dawka i pewnie na tym sie nie skonczy...
wetka pokazala mi tez brata blizniaka Luisa Kluska (imie wygrane na bazarku:)) , maluszek został przywieziony rano ze schronu w Klembowie, stan tragiczny...myslala ze za pare minut stwierdzi zgon...maluch caly w kupie...oczy zaropiale ze odkleic nie mozna...test na parwo ujemny...goraczka..taki byl biedny i smierdzacy ze sie poryczalysmy z wetka nad nim...ale walczy...jest identyko jak Luis Klusek tylko 2 razy mniejszy, nawet ta Kreseczkę przy oku ma identyczna , jak brat...jak jeszcze jutro bede to zrobie mu fote i wstawie...
u naszego podejrzenie koronowirusa lub rotawirusa...rokowania na plus w tej chwili ale jutro znowu kontrola, nigdy nic nie wiadomo..[/QUOTE]

A ja mam małą propozycję. Po pierwsze ogłoszenia dla Kluska.
Skoro ten domek, który ma się zgłosić za dwa tygodnie jest jeszcze nie sprawdzony, to może jednak cioteczki ogłoszą Kluska? Były na wątku takie oferty pomocy.
Może się okazać, że domek nie jest odpowiedni i będzie wsypa;)
Po drugie, jeżeli ten domek będzie OK, a mamy na oku jego braciszka i jest identyczny jak Klusek, to można wykorzystać ogłoszenia dla niego i znajdzie się domek dla dwóch piesków. Oby tylko ten drugi wyszedł na prostą ze zdrówkiem:shake:.
Przelew dla Kluska poszedł.

Link to comment
Share on other sites

Irenaka Klusek miał dosłownie kilka ogłoszeń i telefony już się rozdzwoniły, ja uważam,że trzeba poczekac aż maluch będzie całkowicie zdrowy i dopiero wtedy go ogłaszać. Ogłaszanie teraz trochę mija się z celem bo ludzie będą dzwonili i będą słyszeli żeby jeszcze raz się odezwali za 2 tyg bo teraz maluch jest chory

Link to comment
Share on other sites

dzis wlasnie z tych kilku ogloszen mialam 2 telefony..ale obydwa do budy...zaproponowalam ze przesle jakies pieski starsze ktore nadaja sie do budy ale ludzie chcieli szczeniaka...to im powiedzialam ze taki maluch musi byc w domu jeszcze a nie w budzie i do tego na zime...powiedzieli ze sie zastanowia albo poszukaja takiego psiaka ktory moze mieszkac w budzie...
wieczorem wstawie rozliczenie w pierwszy post:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Irenaka Klusek miał dosłownie kilka ogłoszeń i telefony już się rozdzwoniły, ja uważam,że trzeba poczekac aż maluch będzie całkowicie zdrowy i dopiero wtedy go ogłaszać. Ogłaszanie teraz trochę mija się z celem bo ludzie będą dzwonili i będą słyszeli żeby jeszcze raz się odezwali za 2 tyg bo teraz maluch jest chory[/QUOTE]

A czy ktokolwiek sprawdzał te domy? Bo może się okazać, że te domy to niewypały;).
Ale jak jest ogłaszany, to OK, myślałam, że nikt go nie ogłasza.

Link to comment
Share on other sites

Klusek byl dzis u weta i wszystko jest ok..dostal jeszcze jedna dawke drontalu na robaki na jutro a w poniedzialek dostanie jeszcze aniprazol na tasiemce... mozemy ruszac z ogloszeniami od nastepnego tygodnia...tak mysle...
A ten maluch bliźniak wczoraj umarl wieczorem...(*)

Mam wplaty od:
cajus - 20 zł
MykurDagu - 20 zł
Bjuta - 25 zł
Iwona L-S - 30 zł (prosze o podanie nicku:))
Anna R. - 15 zł Prosze o nick:)
Irena... - 50 zł (Irenaka?;))

Serdecznie dziekuje:) Luis Klusek ma nową ksywę...Zadzior...jest niemożliwy, ma motor w pupie...mocno gryzie i słowa "fe! nie wolno!" nie robią na nim żadnego wrażenia....:)

Na koncie malucha jest 64 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A czy ktokolwiek sprawdzał te domy? Bo może się okazać, że te domy to niewypały;).
Ale jak jest ogłaszany, to OK, myślałam, że nikt go nie ogłasza.[/QUOTE]
Jesli chodzi o te domy to 2 ze wszystkich telefonow wydaly mi sie w miare ok, ale zobaczę czy sie odezwą, bo wtedy jak dzwonili nie wiedziałam czy sprawdzac je bo wtedy nie bylo wiadomo co Kluskowi jest i czy przeżyje...Jak zadzwonią to na pewno beda do wizyty, oba byly z Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']
Serdecznie dziekuje:) Luis Klusek ma nową ksywę...Zadzior...jest niemożliwy, ma motor w pupie...mocno gryzie i słowa "fe! nie wolno!" nie robią na nim żadnego wrażenia....:)[/QUOTE]

minie mu ;)
moja sucz miała tak samo, te igiełki... brr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Klusek byl dzis u weta i wszystko jest ok..dostal jeszcze jedna dawke drontalu na robaki na jutro a w poniedzialek dostanie jeszcze aniprazol na tasiemce... mozemy ruszac z ogloszeniami od nastepnego tygodnia...tak mysle...
A ten maluch bliźniak wczoraj umarl wieczorem...(*)

Mam wplaty od:
cajus - 20 zł
MykurDagu - 20 zł
Bjuta - 25 zł
Iwona L-S - 30 zł (prosze o podanie nicku:))
Anna R. - 15 zł Prosze o nick:)
Irena... - 50 zł (Irenaka?;))

Serdecznie dziekuje:) Luis Klusek ma nową ksywę...Zadzior...jest niemożliwy, ma motor w pupie...mocno gryzie i słowa "fe! nie wolno!" nie robią na nim żadnego wrażenia....:)

Na koncie malucha jest 64 zł...[/QUOTE]

Iwona L-S to moja teściowa :P (i powiedzmy, że oddałam jej połowę ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...