Jump to content
Dogomania

Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!


Formica

Recommended Posts

[quote name='darunia-puma']witam jestem z wałbrzycha i mogłabym zebrac te wszystkie rzeczy w torby i oddac na psiaki ale nie mam transportu i nie wiem jakbym mogla przekazac te rzeczy[/quote]
[COLOR=blue]Skontaktuj sie z Solito ona z Bielawy napisz do niej na priv może coś poradzi, bo ja moge pomóc ale nie mam aparatu i musiałby ktos zdjęcia zrobić a ja bym mogła wystawic Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna60'][COLOR=blue]Skontaktuj sie z Solito ona z Bielawy napisz do niej na priv może coś poradzi, bo ja moge pomóc ale nie mam aparatu i musiałby ktos zdjęcia zrobić a ja bym mogła wystawic Pozdrawiam[/COLOR][/quote]


bardzo ci dziekuje postaram sie wszystko załatwic widzialam tez osoby z wałbrzycha NO TO DZIALAM!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj czarna. Ja juz tez na emerycie, ale nadal pracuje. Zarabiam i mam na pieski i kotki:loveu::loveu: Żartuje, sorki. Ale miło poznac nieco starsza dogomaniaczkę. Bo tu w większości sama młodzięz, ale jakie to budujące, że tym dzieciakom, zamiast balowac w dyskotece, chce sie zbierac po ulicach te bezdomne psinki. Może to nasze nastepne wcale nie jest takie złe jak niektórzy usiłują nam wmówic. Pozdrawiam jeszcze raz jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skoro TU są pytania w s[rawie Bazarku to ja mam następujące:
umiem i mogę serwisować sprzęt elektryczny (n pralki, zmywarki, odkurzaczwe, kompy, drukarki monitorki tv radyjka itd
Chciałbym pomagać zwierzakom w taki sposób, że
Dogomaniacy nie płacą za usługę tylko części
ja wystawiam informację ile taka usługa jest warta a klient przekazuje tą kasę na jakiegoś KONKRETNEGO zwierza z dogo
Adminie, proszę o info czy jest to możliwe i jakie są warunki
Pozdrawiam
Jamnik

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ja mam pytanie czy moze byc sprzedawana usluga na bazarku?
my z tz-tem kladziemy panele sobie dorywczo i tak poyslalam bo zwalil mi siepies po wypadku na glowe i jest na platnym dt i potrzebujemy kasy na to. czy mozemy zaproponowac dogomaniakom (w sumie z poznania) ze polozymy panele im w domach a pieniazki za to wezmiemy na psiaki w potrzebie?kombinuje jak kon pod gorke ale juz pomyslu nie mam skad brac kase na weta i dtp dla tego psa a jak kasynie bedzie to bede musiala oddac do schronu... tz moze jeszcz epodlaczac kuchenki elektryczne bo ma uprawnienia (jakies tam sa potrzebne zeby gwarancja byla wazna) czy to tez mozna wystawic na bazarku?
tak tylko pytam jak nie mozna to nei krzyczec na mnie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='agniesia774']Mam takie pytanie: jestem z Elbląga i chętnie oddałabym na rzecz bazarku rożne przedmioty. mogę je oddać osobiście lub wysłać poczta na mój koszt do osoby która będzie chciała wystawić je na bazarku. jest ktoś zainteresowany???:p[/quote]
[COLOR=blue]Ja moge pomóc ale niestety katastrofa nie mam aparatu aby zrobic zdjęcia i to jest moim mankamentem.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia774']Mam takie pytanie: jestem z Elbląga i chętnie oddałabym na rzecz bazarku rożne przedmioty. mogę je oddać osobiście lub wysłać poczta na mój koszt do osoby która będzie chciała wystawić je na bazarku. jest ktoś zainteresowany???:p[/quote]
a nie chciałabyś sama wystawić bazarek?:lol:
Instrukcja jest tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29191[/url]
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niestety ja nie zawsze mam dostęp dfo internetu więc prowadzenie aukcji nie byłoby dla mnie łatwe. Możecie mi dac jakis namiar na Rybcie skoro jest z Elbląga?
A jeśli sie nie uda z nią skontaktować to wyślę rzeczy do Czarna60 a zdjecia wysle jej na maila. Chodx najlepiej by było przez Rybcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia774']Niestety ja nie zawsze mam dostęp dfo internetu więc prowadzenie aukcji nie byłoby dla mnie łatwe. Możecie mi dac jakis namiar na Rybcie skoro jest z Elbląga?
A jeśli sie nie uda z nią skontaktować to wyślę rzeczy do Czarna60 a zdjecia wysle jej na maila. Chodx najlepiej by było przez Rybcie...[/quote]
więc wyślij PW do użytkownika: Rybc!a

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Słuchaj cie jak jest ktos, najlepiej z Warszawy kto ma bazarkowe doswiadczenie i "renome" ;) to mam do przekazanai troche rzeczy. Nic specjalnego: jakies torby gazetowe, maskotki, cos z kosmetykow tez sie znajdzie, jak poszperam to troche roznosci powynajduje :)
Jesli ktos chetny to prosze o kontakt na priv

Link to comment
Share on other sites

ja cos nie mam szczescia do przekazywania darów sama sie tym zajac nie moge a jak juz kogos prosze o zawsze wyjdzie cos wazniejszego i zostaje na tym ze tylko mi zalezy na przekazaniu rzeczy na bezdomne psy....ja juz zrezygnowalam albo to ten wałbrzych taki jakis albo ja mam ADHD i sie niecierpliwie i chce jak najszybciej pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Ja na razie nic nie przyjmę na wystawienie. Mam dwa wielkie pudła rzeczy, wstyd mi że do tej pory ich nie powystawiałam, ale normalnie brak mi czasem siły, czasem wolnej chwili na to. Niestety to nie jest tak hop siup wystawić bazarek i cześć. Trzeba zrobić zdjęcia, opisy, powstawiać to, odpowiadać na pytania. Potem pilnować wpłat, wysyłać paczki itp.

Ja od stycznia wznawiam bazarki. Jak powydaję to co mi przekazano, będę mogła zaoferować pomoc w kolejnych bazarkach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

nie mam w obecnej sytuacji niestety czasu przebijac sie przez 22 strony (proponuje utworzyc FAQ na 1 stronie dla powtarzajacych sie pytan)

moj pies ma nowotwor, diagnoza wyniosla juz ponad 400 zl, jutro operacja szacowana na ok 700 zl, czy moge na pokrycie tych kosztow wystawic tutaj bazarek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eurydyka']nie mam w obecnej sytuacji niestety czasu przebijac sie przez 22 strony (proponuje utworzyc FAQ na 1 stronie dla powtarzajacych sie pytan)

moj pies ma nowotwor, diagnoza wyniosla juz ponad 400 zl, jutro operacja szacowana na ok 700 zl, czy moge na pokrycie tych kosztow wystawic tutaj bazarek?[/quote]
przepraszam że się wtrącam bo pytanie pewnie do moda było skierowane...
myslę że bywają sytuacje gdy koszt ratowania własnego psa przerasta właściciela , z drugiej strony musimy mieć trochę zabezpieczenia przed naciągaczami ( eurydyka - TO NIE O TOBIE:lol:)
ja bym nie miała nic przeciwko bazarkowi z porządnym i jasnym opisem sytuacji ( pies jest mój ale mnie nie stać...) a wpłaty z bazarku na AFN i wypłaty poprzez faktury z lecznicy, apteki itp.

Link to comment
Share on other sites

moderatorzy sie zastanawiaja nad odpowiedzia

taks, zupelnie sie zgadzam z Twoja propozycje, bo tez znam przypadki nieuczciwosci tutaj

na operacje i diagnozy lekarze moga wystawic rachunki, szczegolnie ze te koszty sa naprawde duze w przypadku takiej operacji, a jesli ja psiak moj przezyje to czekaja nas jeszcze koszty analiz, chemii...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...