Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

[quote name='papillonek']dziękować to akurat proste bo ona zadek am lekki i myślę ze już niedługo będzie przecinać na przednich łapkach ;) Oczywiście ze dla każdego psa,ale nie ma co ukrywać,że jest stworzona dla terrierów i one uczą się tego w kilka minut :D[/QUOTE]

Powodzenia ;)

[quote name='Paula03']Wiesz ja mam taki nie fart, że Kati pięknie się skupia bez smakołyków, ale na dworze...
W domu nie jest skłonna do nauki :) Dlatego próbuje skupić ją za pomocą smakołyków...[/QUOTE]
U nas odwrotnie w domu Nela o wiele lepiej się skupia :)

[quote name='deer_1987']ja to chyba bym musiala zabawke do szafki przywiazac bo tylko zabawka sie chce przeciagac :D[/QUOTE]

Zawsze to jakis sposób na nauke jest :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dopiero wróciłyśmy od wizyty u weterynarza i trochę się działo :D
Nela przeszła kompleksowe badania tj. sprawdzenie stanu zębów, ostukanie gardła, ale to nie wszystko. Została zaszczepiona przeciw wściekliznie oraz oddzielnie przeciw chorobom zakaźnym, miała obcinane pazurki i odetkane zatoki około odbytowe. Wet pochwalił za zadbane ząbki i zdziwił się,że Nela jeszcze nie miała usuwanego kamienia nazębnego :) Ale najgorsze było przed nami :evil_lol:...
Ostatnią sprawą było aby odetkać zatoki, przed nimi Nela miała obcinane pazurki to trochę marudziła. Weterynarz już kończył sprawdzać zatoki ,a Nela nagle straciła cierpliwość i chciała się na niego rzucić, a dokładnie to się na niego rzuciła, ale nie zdążyła ugryźć :diabloti: :evil_lol: I na tym skończyła się wizyta, później wet chciał ją przekabacić smakołykiem, ale ona ani rusz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Bravo ! Moja przy każdym szczepieniu drze się z pol godziny i to jakim piskliwym głosem,że uszy więdną i to jeszcze po szczepieniu jest pisk że....
a jak ją trzymam to mnie raz w nos ugryzła oczywiście nie mocno to raczej szczypniecie było :)
Jednym słowem wet to najgorszy zawód związany ze zwierzętami i raczej dla ludzi którzy wolą się nad nimi pastwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Bravo ! Moja przy każdym szczepieniu drze się z pol godziny i to jakim piskliwym głosem,że uszy więdną i to jeszcze po szczepieniu jest pisk że....
a jak ją trzymam to mnie raz w nos ugryzła oczywiście nie mocno to raczej szczypniecie było :)
Jednym słowem wet to najgorszy zawód związany ze zwierzętami i raczej dla ludzi którzy wolą się nad nimi pastwić.[/QUOTE]
Dzięki
Nela szczepienie spokojnie zniesie, nawet się nie ruszy, ale jej koszmarem jest obcinanie pazurów :)
Weterynarz powiedział ,że już został dwa razy ugryziony prze `wielkiego` psa , dwa razy przez pekińczyka :D

[quote name='deer_1987']Ooo gratulacje![/QUOTE]

Dziękujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Trochę źle to napisałam. Jak Kati widzi jak biorę saszetkę ze smakołykami to jedyne co może wziąć do pyska to właśnie one. Nic nie weźmie, a jeśli już przez przypadek to zaraz wypluje. I czeka na smakołyk...
Nie potrafię jej tego oduczyć, a próbowałam na kilka sposobów :)
Póki co zrezygnowałam, bo z doświadczenia wiem, że po pewnym czasie samo jej do głowy wpada. Tak miałyśmy z różnymi innymi komendami :)[/QUOTE]

u mnie jest to samo, pies nic do pyska nie chce wziąć, dla niego to niepojęte dlaczego ja każę mu coś chwycić.




to czekamy na zdjęcia Neli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Co sie stalo? :([/QUOTE]
Kiedyś miałam wypadek, więc to było konieczne, nacinają dziąsło i podniebienie wzdłuż do kości i ściągają kość w dół, teraz to szwy w czterech miejscach bolą, ale jakoś się pozbieram ;)
Jedyne co pamiętam to , to,że moja krew prysła na twarz asystenta i musiał iść się umyć :) trzeba się jakoś pocieszać... Jeszcze przez przypadek nacieli nerw to właśnie krwotok był

edit. chodzi o kość zęba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...