Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='westie_justa']a moja robi smiesznie bo odbija od razu 2 łapy i zadzierana książki:eviltong:[/QUOTE]
Każdy robi jak potrafi :)



[quote name='papillonek']No to ok jak nauczy się wchodzic na te pionowe przedmioty to co dalej mam z nią robić??[/QUOTE]
Stopniowo będziesz mogła z nią próbować odchylać się od tych przedmiotów, albo inaczej ....w miejsce gdzie daje tylne łapy daj swoją dłoń (otwartą) tak aby Sonia ustawiła łapy na Twojej dłoni, następnie dłoń trochę odrywaj od przedmiotu i z czasem Twoja pomoc nie będzie potrzebna, tyle ,że do nauki potrzebna jest wielka cierpliwość :eviltong:

Sonia jest niewielka , więc powinno się udać.
edit.Często w szkoleniu i nauce psa trzeba improwizować , więc musisz poznać Sonię co na nią działa.

Link to comment
Share on other sites

Wskakiwanie na stopy nic trudnego :eviltong:
Kati już z ziemi się udaje ;) Nie zawsze, ale ogólnie to moja wina, w końcu nie tak łatwo utrzymać 20kg :D

Gratuluję kolejnej sztuczki. Kati zamykać drzwi nie potrafi, natomiast otwiera sobie zawsze i wszędzie :evil_lol:

Wiesz co ja bym sobie obejrzała filmik sztuczkowy z Nelą w roli głównej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Wskakiwanie na stopy nic trudnego :eviltong:
Kati już z ziemi się udaje ;) Nie zawsze, ale ogólnie to moja wina, w końcu nie tak łatwo utrzymać 20kg :D

Gratuluję kolejnej sztuczki. Kati zamykać drzwi nie potrafi, natomiast otwiera sobie zawsze i wszędzie :evil_lol:

Wiesz co ja bym sobie obejrzała filmik sztuczkowy z Nelą w roli głównej ;)[/QUOTE]
Zobaczymy co z tego będzie, 8 kg będzie chyba łatwiej utrzymać :D
Filmik będzie ale nie mam programu do przeróbek wideo i nie wiem skąd i czy ściągnąć :-(
Dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...