Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='westie_justa']Ja nie wiem jak to pójdzie bo ona wszystko by robiła łapami :evil_lol: znaczy zaczniemy od tego z pieścią ze smakiem a dalej nie wiem :P[/QUOTE]
Dacie rade. Ja zrobiłam target i jak pierwszy raz pokazałam go Neli to się zaciekawiła i dotchneła tej kulki, więc nagrodziłam i tak powtarzałam do sukcesu długotrwałego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']oo to jeszcze lepiej. ;) Nelka przerośnie samą siebie, a jak już wszystko będzie to nagraj filmik z zachwycającą się Nelą torem. :D[/QUOTE]
Filmik będzie obowiązkowo, tylko będzie trzeba znaleźć osobę, która go nagra :)
Po wakacjach zapisujemy się z Chein z DGM na kursy agility , jeżeli Nela będzie dobrze sie zachowywać w obecności psów:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Filmik będzie obowiązkowo, tylko będzie trzeba znaleźć osobę, która go nagra :)
Po wakacjach zapisujemy się z Chein z DGM na kursy agility , jeżeli Nela będzie dobrze sie zachowywać w obecności psów:multi:[/QUOTE]
na pewno kogoś znajdziesz, bo to nie problem.
Chein? nie kojarzę. to super, jestem pewna że będzie jej się podobało, bo ma tyle energii w sobie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']no to zabieraj się do roboty, ja cię tu przypilnuję. :mad:[/QUOTE]
jeszcze żeby pieniądze były :evil_lol:
Zamówiłam 3 dni temu książkę kolejną oraz płatne zrobienie blogu i tak się zapożyczam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']jak dla mnie aż :evil_lol: bynajmniej dlatego że blog moze zrobic kazdy a np www już trzeba znać html a blog jest dla osób nie znajacych go :eviltong:
Ja za 50zł bym kupiła Doti jakis ładny szelkowy komplet :P[/QUOTE]
Problem w tym,że nie każdy potrafi edycję CSS i zrobić dodatkową stronę przed wejściem na bloga ;)
Wy to chyba kolekcjonujecie szelki :eviltong:?
Mi jedne dobre za które trochę zapłaciłam wystarczą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']o tak kolekcjonujemy:D ale nasza kolekcja jest mała i i mam mało kolorów jasny róż głównie xD :eviltong: i jeden błekit i skóra brązowa;) teraz szukam czegoś zywego moze zieleń;)[/QUOTE]
Ale pewnie będzie jeszcze spora :)
Według mnie psu wystarczą jedne, więc się wypowiadać nie będę :D

Link to comment
Share on other sites

To teraz przedstawię nasze plany z agility :)
Planujemy nadal go rozbudowywać.
Mamy: 2 x hopki, 2 x tunel, slalom, skok w dal, opona, stół.
A jeszcze będą dwie hopki, huśtawka, murek, ściana , ale kiedy ja to zrobię to nie wiem :evil_lol:
PO jesieni, jeżeli Nela zaakceptuje psy zapisujemy się na kursy agility, a nasz tor udostępnimy również[B] Chein[/B] :multi: Zamierzam się `kształcić` w kierunku szkolenia psów, ale na razie odpuszczam sobie sztuczkowanie i skupiam się na agility, Tomie i Depim.


edit. Jeszcze blog zmieniamy :D

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

My juz prawie mamy cały tor wczoraj zrobiłam i wymiary są takie jak trzeba :D
Fotek nie mam ,bo deszcz nas zaskoczył ,a raczej lało jak diabli :/
Co do targetowania to nie jest to trudne,a świadomości zadu nauczyłam sonie przy slalomie tyłem ,więc chociaż umie już targetowac tyłem bezbłędnie teraz wiem że było to zbędne ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']My juz prawie mamy cały tor wczoraj zrobiłam i wymiary są takie jak trzeba :D
Fotek nie mam ,bo deszcz nas zaskoczył ,a raczej lało jak diabli :/
Co do targetowania to nie jest to trudne,a świadomości zadu nauczyłam sonie przy slalomie tyłem ,więc chociaż umie już targetowac tyłem bezbłędnie teraz wiem że było to zbędne ;/[/QUOTE]
Czyli jakie macie przeszkody :razz: ?

Nasze są wszystkie wymiarowe (ostatnio musiałam zmierzyć :D), tylko te tunele :watpliwy:
Ja zapomniałam,że u nas podtopienia były, a nie złożyłam toru :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A na bloga nie szkoda :eviltong: dałam porównanie
Ty mi lepiej nic nie mów ja toru nie mam gdzie zrobić...:([/QUOTE]

Blog będzie poświęcony agility Neli, czyli wszystko powiązane :eviltong:

Kupcie działkę :evil_lol:
Ale jak zapiszecie się do klubu, będziecie mogli ćwiczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A szelki i komplety są do chodzenia dla Doti, wygodne i ladne, czyli wszystko powiązane :eviltong:

Chciałabym:D dom działka i psy! :evil_lol:
Tak ale to dopiero na wiosnę jeszcze pół lata i jesień i zima :P[/QUOTE]

Ale macie już kilka :D

Wytrzymacie , to nie tak długo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...