Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Collie']Na razie Nela śpi :D Później spróbujemy poćwiczyć ;)[/QUOTE]

Dora też by spała gdyby nie to,że pokazałam jaką mam pyszną paróweczkę dla niej w ręku i pomęczyłam ją komendami. :D


ale teraz poszła spać znowu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Co taki spioch z niej? nasze juz o 5 byly na spacerze :evil_lol: ale to tylko dlatego ze ja do pracy i potem by nie mial kto wyjsc :p[/QUOTE]
Nela to spokojnie do 11 śpi i nic ją nie zmusi aby wstać, bo w końcu ma trzy łóżka do wyboru :evil_lol:

[quote name='Aleksandra95']Dora też by spała gdyby nie to,że pokazałam jaką mam pyszną paróweczkę dla niej w ręku i pomęczyłam ją komendami. :D


ale teraz poszła spać znowu :diabloti:[/QUOTE]

:lol: w końcu wakacje.

Link to comment
Share on other sites

Ale z tych waszych psów śpiochy :D Ja mam ok 7 pobudkę, ale czasem wystarczy Kati pogłaskać i da spokój na jakiś czas ;)


[quote name='Collie']Zobaczymy co z tego będzie, 8 kg będzie chyba łatwiej utrzymać :D
Filmik będzie ale nie mam programu do przeróbek wideo i nie wiem skąd i czy ściągnąć :-(
Dziękujemy[/QUOTE]

8kg? Leciutka ;)
O wiele lepiej będzie ją trzymać :)

Wiesz co w komputerze powinien być taki program Windows Movie Maker. Każdy go ma. Nie jest może jakiś bardzo dobry, obsługiwałam się lepszymi, ale jak na złożenie jakiegoś filmiku jest w sam raz :) Ja jego używam i za bardzo nie narzekam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Ale z tych waszych psów śpiochy :D Ja mam ok 7 pobudkę, ale czasem wystarczy Kati pogłaskać i da spokój na jakiś czas ;)
[/QUOTE]
Z ktorych? :razz: Bo nasze to o 5 musza wstawac :diabloti: Ale jakby same wybraly to by pewnie dlugo spaly :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No to niezle :razz: Jak sie obudza to tez nie ida od razu tylko najpierw trzeba sie w lozku poglaskac podrapac itd :diabloti:[/QUOTE]

U nas jest tylko szybkie głaskanie na dzień dobry i trzeba się ubierać, bo Kati nie ma ochoty na takie mizianko spacer ważniejszy
:evil_lol:

[quote name='Collie']:D Nela śpi ile chce , chyba,że jest rok szkolny ;)
Filmik już się przegrywa na YT, będzie, dzięki Paula :)[/QUOTE]

Nie ma za co :)

A filmik jest super. Mądra sunia z Neli :) A jak jej ogonek chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Oj to Kati ma w sobie duzo energi :razz: mizianko najwazniejsze :loveu:[/QUOTE]

Bardzo ;) Dzisiaj biegała z innymi psami na spacerze ponad dwie godziny i do domu wracać nie chciała, mimo, że już wszyscy poszli, to ona nie chciała :D
A u nas nie :D Mizianko ważne, ale dla Kati są rzeczy ważniejsze :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...