Jump to content
Dogomania

RODOS- nie zniknal. 60kg cukiereczek ma DS :)


furciaczek

Recommended Posts

Witam,wszystkich i odrazu pytanie,jezeli ktos moze zalatwic transport to ja z checia,przygarne pieska do domu z 3 dzieci,mam coprawda spaniela ale nie bylo by problemu,dogadali by sie:) moj e-meil [email][email protected][/email],mialem dogo canario wczesniej i molosy sa cudowne a ten wprost cukierkowy,staralem sie ostatnio z zona o adopcje Rockiego-wątek byl na dogomanii ale Rocki pojechal do Magdalenki,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MOLOSOMANIAK']Witam,wszystkich i odrazu pytanie,jezeli ktos moze zalatwic transport to ja z checia,przygarne pieska do domu z 3 dzieci,mam coprawda spaniela ale nie bylo by problemu,dogadali by sie:) moj e-meil [email][email protected][/email],mialem dogo canario wczesniej i molosy sa cudowne a ten wprost cukierkowy,staralem sie ostatnio z zona o adopcje Rockiego-wątek byl na dogomanii ale Rocki pojechal do Magdalenki,pozdrawiam[/QUOTE]

podobno tez pies nie lubi dzieci

Link to comment
Share on other sites

do molosomaniaka:
nie tędy droga z molosem, skoro miałeś DC to powinienes dokladnie o tym wiedziec
to jest olbrzymi pies po przejsciach, nie wiemy o nim nic poza tym ze jest smutnym skrzywdzonym wielkim psem a ty oferujesz dom z trojka dzieci i psem...
wyciagnijmy go, poznajmy, doprowadzmy do ładu i wtedy bedziemy wiedzieli do jakiego domu mozemy takiego psa wyadoptowac

Link to comment
Share on other sites

czyli co - psiak nie pójdzie nigdzie przypadkowo? dzieki Bogu..
Piekny smutny Pan.. On tam w klatce na zewnatrz siedzi? Bo dzisiaj troche sniego - lodem powiało..

Teoretycznie mogłabym spróbować zadeklarować sie na transport psiaka z Olkusza do Kielc, ale jeszcze potwierdze, bo sama obawiałabym sie jednak z nim jechać - potzrebowałabym jakiegos towarzystwa:) Suke bym przewiozła sama, ale do samców jednak mam respekt:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']podobno wielkościowo mu blisko do bernardyna[/QUOTE]

...A JAK TAK,TO NIE MOŻE MNIE ZABRAKNĄĆ...nie bardzo umiem teraz pomóc,ale być może nadarzy się okazja.

A może skontaktowałybyście się z Aga-ta...może ona będzie mogła pomóc w transporcie z Olkusza do Kielc...napiszcie proszę do niej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']czyli co - psiak nie pójdzie nigdzie przypadkowo? dzieki Bogu..
Piekny smutny Pan.. On tam w klatce na zewnatrz siedzi? Bo dzisiaj troche sniego - lodem powiało..

Teoretycznie mogłabym spróbować zadeklarować sie na transport psiaka z Olkusza do Kielc, ale jeszcze potwierdze, bo sama obawiałabym sie jednak z nim jechać - potzrebowałabym jakiegos towarzystwa:) Suke bym przewiozła sama, ale do samców jednak mam respekt:)[/QUOTE]

Aniu...napisz proszę do karusiap lub Aga-ta...jeśli masz możliwość jechać sama, może któraś z dziewczyn będzie mogła Ci towarzyszyć lub podrzuci pomysł kto miałby taką możliwość...

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do Agatki, niestety sobota niebardzo jej pasuje ale moze cos sie uda...zobaczymy, narazie szukamy innej opcji.
Byc moze nowy wlasciciel Elzuni moglby pomoc jesli nie znajdzie sie nic innego ale to tez nic pewnego jeszcze wiec szukamy dalej!!
Musi sie udac cholercia MUSI!!

Aa i dzwonila do mnie Pasjonatka, wplaci pieniazki dla chlopaka i nowy domek Elzy rowniez:loveu:

Link to comment
Share on other sites

furciaczku, poszukuje intnsywnie osoby towarzyszacej na sobote:) Romawialam z Patia: ma mi dac info jutro ok 15.00 czy bedzie mogla pojechac ze mna. Obiecala jeszcze pogadac z agata i Kinga od kotow.. Szukamy intensywnie.. Mysle ze jakos sie uda..:)
A o ktorej Wy planujecie byc w Kielcach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...